Болки в рамото

  • 4 321
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 666
Не съм сигурна за кой подфорум ми е въпроса затова го пиша тук,ако съм сгрешила нека да бъде изместен Peace
От два дена много ме боли рамото..нещо като схващане,но при движение болката е страшна.Та въпросът ми е мога ли да използвам някакво мазило от рода на Фастумгел или Диклак,при положение че кърмя(незнам дали има някакви съставки които не се препоръчват при кърмачки Thinking)Ако някоя мама е позвала такива мехлеми при кърмене моля нека пиши,че вече не се издържа. Hug

# 1
  • Мнения: 577
За мазилата не знам, но може да пробваш със загряване на мястото  ползвам електрическа възглавница.

# 2
  • София
  • Мнения: 12 554
Можеш да мажеш. Тези гелове действат локално.

# 3
  • Мнения: 2 110
Може, ама не знам кой за какво беше. Едните изстудяват ,другите затоплят !Те меришат много силно и не знам детето дали няма да те усети !

# 4
  • Мнения: 2 521
Ами на кутийката нищо ли не пише?Аз когато не знам дали нещо бива да го ползвам веднага звъня на лекарката.Нищо няма да и стане като обясни за две минути Wink

# 5
  • Мнения: 804
Волтарена е добър за тези болки.Но мисля,че е противопоказен при бременост и кърмене.Консултирай се с лекар.

# 6
  • Разград
  • Мнения: 3 110
Не съм сигурна за кой подфорум ми е въпроса затова го пиша тук,ако съм сгрешила нека да бъде изместен Peace
От два дена много ме боли рамото..нещо като схващане,но при движение болката е страшна.Та въпросът ми е мога ли да използвам някакво мазило от рода на Фастумгел или Диклак,при положение че кърмя(незнам дали има някакви съставки които не се препоръчват при кърмачки Thinking)Ако някоя мама е позвала такива мехлеми при кърмене моля нека пиши,че вече не се издържа. Hug

Мисля,че не ги препоръчват при кърмене.
А тези големите лепенки няма ли да станат,капсиков пластир ли беше,как беше не съм сигурна?

Общи условия

Активация на акаунт