Скуката чудеса прави...

  • 4 888
  • 65
  •   1
Отговори
  • Мнения: 15 619
Хващам се понякога, как поради чиста и неподправена скука върша толкова много, та чак не си вярвам после....
 
Ако искате, споделете, към какво ви подтиква скуката!?

Последна редакция: сб, 21 мар 2009, 12:59 от luna

# 1
  • Мнения: 1 367
Към ядене,за което после съжалявам.

# 2
  • Мнения: 157
Сещам се едно изречение от Харуки Мураками, което много ми хареса- Много хора се опитват да избягат от скуката, аз искам да съм в епицентъра й.
Благодарение на скуката аз съм открила занимания, които впоследствие ми станаха и хобита.
Странна птица е човекът- хем не му е хубаво да работи много и да "няма време за себе си", хем му е скучно, когато няма какво да прави. Или това, което прави, не го интригува достатъчно.

# 3
  • Мнения: 11 747
Към ядене,за което после съжалявам.
и аз  Confused

# 4
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
скучаеща жена, скрита лимонка ....

# 5
  • Мнения: 15 619
скучаеща жена, скрита лимонка ....
А скучаещите мъже тротилки ли са? Минохвъргачки ли? Що ли?

# 6
  • Мнения: 197
Никога не скучая, не знам защо, може би просто така съм устроена  Rolling Eyes

# 7
  • Мнения: 7 474
Към шопинг ме подтиква и други глупости  Whistling

# 8
  • Мнения: 606
Скуката ме подтиква към писане във форума.
Пиша ли - значи ме е хванала скуката.

# 9
  • Мнения: 2 556
Никога не скучая, поне от 15 години не ми се е случвало

# 10
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
скучаеща жена, скрита лимонка ....
А скучаещите мъже тротилки ли са? Минохвъргачки ли? Що ли?


друго хвърлят ... справка темата за свършването.

# 11
  • Мнения: 690
Хващам се понякога, как поради чиста и неподправена скука върша толкова много, та чак не си вярвам после....
 
Ако искате, споделете, към какво ви подтиква скуката!?


Ами аз не скучая, ама еднообразието ме подтиква към разни неща. Сега съм се отдала на създаването на хоум-мейд красоти.

Сещам се едно изречение от Харуки Мураками, което много ми хареса- Много хора се опитват да избягат от скуката, аз искам да съм в епицентъра й.
Благодарение на скуката аз съм открила занимания, които впоследствие ми станаха и хобита.
Странна птица е човекът- хем не му е хубаво да работи много и да "няма време за себе си", хем му е скучно, когато няма какво да прави. Или това, което прави, не го интригува достатъчно.

Абсолютно правилно  Peace

# 12
  • Мнения: 2 448
Рядко ме обхваща скука. Но в общи линии само глупости мисля като скучая.  Mr. Green

# 13
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
уф,нямам време за скука  Mr. Green

# 14
  • Мнения: 581
 Изнервям се като ми е скучно.

# 15
  • София
  • Мнения: 5 289
КАто ми е скучно ме удря на чистене, като се развилнея из нас, ела ме виж. Mr. Green

# 16
  • след Околовръстното
  • Мнения: 1 812
Само към глупости. Въртят ми се направо чудеса в главата.

# 17
  • Мнения: 567
Скуката ме подтиква към писане във форума.
Пиша ли - значи ме е хванала скуката.

 Laughing Laughing Laughing Laughing

# 18
  • Мнения: 2 388
Безделието ражда пороци.
Скука рядко ме наляга и по-добре, че правя несвойствени за мен неща.

# 19
  • София
  • Мнения: 2 217
уф,нямам време за скука  Mr. Green

Скоро си мислих за теб - твойта тройка мъже и мойта тройка и еднаквите им години на раждане!!!Е, изтърсаците са с месец разлика Grinning
И аз нямам време за скука, но еднообразието ме превръща в демон.

# 20
  • Мнения: 2 153
Правя неща, които не съм правила отдавна! Например гледам снимки от началното училище Embarassed, или гимназията, или още по- стари снимки...... Embarassed

# 21
  • Мнения: 606
От скука току що се самоостригах 0 номер. Красота.

# 22
  • Мнения: 2 448
От скука току що се самоостригах 0 номер. Красота.

Къде?  Mr. Green

# 23
  • Мнения: 2 153
От скука току що се самоостригах 0 номер. Красота.

Верно ли си го направила Simple Smile Не мога да повярвам Naughty Не, не не мога!

# 24
  • Мнения: 2 448

Верно ли си го направила Simple Smile Не мога да повярвам Naughty Не, не не мога!

Направил.  Laughing

# 25
  • Мнения: 15 619
От скука току що се самоостригах 0 номер. Красота.

Верно ли си го направила Simple Smile Не мога да повярвам Naughty Не, не не мога!
И аз, и аз.... Mr. Green

# 26
  • Мнения: 606
Верно ли си го направила Simple Smile Не мога да повярвам Naughty Не, не не мога!
На женско ли мязам?  newsm78
Трябва да псувам повече, мамка му!

И по главата. Mr. Green

# 27
  • Мнения: 2 388
От скука се боядисах току що.

# 28
  • Мнения: 2 448
От скука се боядисах току що.

Теб няма да те питам къде.  Mr. Green

# 29
  • Мнения: 2 388
Теб няма да те питам къде.  Mr. Green

Веждите са ми естествено черни. Тях не ги боядисах. Mr. Green

# 30
  • Мнения: 606
От скука се боядисах току що.
Ще пусна тема за влиянието на подписа ми върху съфорумките. В ДиС.

# 31
  • Мнения: 2 388
Ще пусна тема за влиянието на подписа ми върху съфорумките. В ДиС.

Пусни. От скука и ник`ва мисъл ще се разпишем в нея.

# 32
  • София
  • Мнения: 2 245
Някъде прочетох, а май беше тук  newsm78, че само глупавите хора скучаят. Другите винаги си намират занимание....с три думи: никога не скучая  Wink

# 33
  • Мнения: 606
че само глупавите хора скучаят.
Благодаря.

# 34
  • Мнения: 194
Когато съм сама , не скучая.

# 35
  • Мнения: 4 433
Мисля за невъзможни неща Crazy

# 36
  • Мнения: 2 309
Към тъпи мисли,към депресия...влияе ми зле и за това мноооого рядко си позволявам да скучая

# 37
  • някъде в орбита...
  • Мнения: 2 913
При мен скуката е доста плодотворно нещо. Обикновено се изразява в лудо основно почистване на всичко, като да изчистя цялото жилище до положение да преместя секцията, да изчистя зад нея, и да я пренаредя, а после да лъсна собственоръчно колата. Също нерядко води до налудничаво задълбочаване в някакъв самоучител (по английски, НТТР, или как да си направя сама окачен таван или да си оправя бушоните) и съответно опити за прилагане на наученото. И в двата случая мъжа е много доволен  Embarassed

# 38
  • Мнения: 281
Към черни мисли Laughing

# 39
  • Мнения: 1 677
Винаги си намирам какво да правя...
Ям без да съм гладна, чистя, въпреки че съм чистила предишния ден, вися тук във форума и какво ли още не...

# 40
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 381
Ооооох, аз пък искам да ми е скучно, поне един ден... Не помня от колко години не съм имала време да поскучая на воля.

# 41
  • Мнения: 71
Гледам филми на ужасите  Shocked , ходя на фризьор, лакирам се по 10-тина пъти, пререждам файлове в лаптопа си, почиствам го, хващам се да препрочета някоя книга... такива ти работи

# 42
  • Мнения: 3 611
Майка ми ми беше миналата година на гости. Първите две седмици нямаше кой знае какво да прави, беше се поизнервила, че работа на село бол, а тя седи на гости в Берлин. Реши да си прави мартенички ама ми опя света.
След това си намерих квартира и тя ми помагаше да се изнеса... сега пък обърна другата страница - от толкоз много работа заслабнала (като че ли аз трябва да й слагам в устата), а и време за мартеничките нямала... ох, ох, ни тъй , ни иначе - угодия няма.  Laughing
Скучно ли ми е не си търся работа ми почвам да се чудя с кво да си запълня времето... обикновено с глупости...  Tired

# 43
  • Мнения: 64
Никога не скучая, не знам защо, може би просто така съм устроена  Rolling Eyes

и аз ... с мойте хиляди хобита и интереси просто не ми остава време да си почина камо ли да скучая ...

# 44
  • Мнения: 370
уж много,много нескучая,но в такива моменти или пиша във форума или съм на шопинг или шляене по магазините и все такива. Rolling Eyesнапоследък обаче нямам кога да скучая. Winkвзе да ми липсва скуката. Laughing

# 45
  • Мнения: 17
Гадна работа е скуката.. мен към депресия ме  избива и тогава вече е съвсем ужасно

# 46
  • Мнения: 46
От къде да намеря време за скука-работа,домашни грижи,погасявания на задължения,извънградска къща.Завиждам ви!Хорааааа,искам да скучая! : #Crazy

# 47
  • Мнения: 2 829
скучаеща жена, скрита лимонка ....

 Whistling Mr. Green

# 48
# 49
  • Мнения: 683
Хващам се понякога, как поради чиста и неподправена скука върша толкова много, та чак не си вярвам после....
 
Ако искате, споделете, към какво ви подтиква скуката!?


Нищя клюки и плета интриги.  Mr. Green Лудвам от скука понякога.

# 50
  • Мнения: 686
Скуката ме подтикна да развия хобитата си.Отдавна нямам време за скука,но за хобитата открадвам по малко време Wink.

# 51
  • Пловдив
  • Мнения: 2 492
Скуката ме подтиква към излишно самонаблюдение, черни мисли, ровене по форумите.

# 52
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392

като гледам тези емотикони " Whistling " ... да вземем да прекръстим темата "Свирката чудеса прави..."

# 53
  • Мнения: 1 047
Не ми се е случвало да скучая.

...поради чиста и неподправена скука върша толкова много, та чак не си вярвам после...
Сподели с нас да видим дали ще ти повярваме!

# 54
  • Мнения: 17
От къде да намеря време за скука-работа,домашни грижи,погасявания на задължения,извънградска къща.Завиждам ви!Хорааааа,искам да скучая! : #Crazy

Внимавай какво си пожелаваш - може да се случи,и тогава определено няма да мислиш така.

# 55
  • Мнения: 1 844
като ми е скучно ям или чистя из вкъщи. Mr. Green

# 56
  • Мнения: 936
Подреждам гардероби. Омразно ми е, но ако толова умирам от скука, това правя.

# 57
  • Мнения: 417
Вече май нямам време за скука...сега се сещам че дори скоро не съм употребявала думата "скука"

# 58
  • Мнения: 217
Изобщо не ми стига времето,напоследък,често си задвам въпроса защо се получи така. newsm78

# 59
  • Мнения: 46
От къде да намеря време за скука-работа,домашни грижи,погасявания на задължения,извънградска къща.Завиждам ви!Хорааааа,искам да скучая! : #Crazy

Внимавай какво си пожелаваш - може да се случи,и тогава определено няма да мислиш така.
Щом трябва да внимавам-пожелавам си да скучая цял месец Simple Smile

# 60
  • Мнения: 2 700
Ако времето ми за скука е ограничено - чистя и подреждам.
Ако е форма на депресия - правя планове за ремонти и пътешествия, ходя по магазини и се ровя в туристически сайтове
Ако е вечер - си сипвам нещо за пиене, взимам една вана и си лягам да чета.
Нямам особено време да скучая.

# 61
  • Мнения: 66
какво беше това скука???На мен 24 часа не ми стигат да свърша всичко.Имах колега,който казваше,ако не ти стигат 24 часа-ставай 1 час по-рано и ще имаш 25 Laughing

# 62
  • Мнения: 46
A,ако станеш 3 часа  по-рано стават 27часа пълна скука  Mr. Green

# 63
  • Мнения: 17
От къде да намеря време за скука-работа,домашни грижи,погасявания на задължения,извънградска къща.Завиждам ви!Хорааааа,искам да скучая! : #Crazy

Внимавай какво си пожелаваш - може да се случи,и тогава определено няма да мислиш така.
Щом трябва да внимавам-пожелавам си да скучая цял месец Simple Smile

E 6tom tolkova silno go jelae6 - pojelavam ti go

# 64
  • Мнения: 940
Koгато ми е скучно, си намирам нови занимания, а много от тях ми станаха хобита. Тва фотошоп, тва разни други неща, четене, филми, писане...

# 65
  • Мнения: 261
ЗА СЪЖАЛЕНИЕ НА МЕН ПОЧТИ НЕ МИ ОСТАВА ВРЕМЕ ЗА СКУКА, НО ОЩЕ ПО-ЖАЛКО Е, ЧЕ ЗАРАДИ СКУЧНОТО ЕЖЕДНЕВИЕ НА СЪПРУГЪТ МИ АЗ СТРАДАМ, ЗАЩОТО ЧОВЕКА КАТО СИ НЯМА РАБОТА В РАБ.ВРЕМЕ СИ СЪЗДАВА ПРИЯТНИ ЗА НЕГО ПРЕЖИВЯВАНИЯ И ЕМОЦИИ, ОТ КОИТО ПРЕЗ ЛЯТОТО ПОЧТИ СЕ ПОБЪРКАХ , А ПРЕЗ ЗИМАТА  ПСИХИЧЕСКИ И ФИЗИЧЕСКИ БЯХ РАЗБИТА
РАДВАМ СЕ,ЧЕ ГОВОРЯ В МИНАЛО ВРЕМЕ ИЛИ СЕ ЗАБЛУЖДАВАМ, НЕЗНАЯ, ИСКА МИ СЕ ДА ВЯРВАМ, ЧЕ ВСИЧКО Е ВЕЧЕ МИНАЛО,ЗАЩОТО ВЪПРЕКИ ВСИЧКО ИСКАМ ДА ПРОДЪЛЖИМ НАПРЕД ЗАЕДНО 

Общи условия

Активация на акаунт