Има ли някой,който ще кандидатства с английски език в Свищов?

  • 1 346
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 12
Здравейте!Ако има такива,които ще кандидатстват с английски език в Свищов,бих желала да напишете как се подготвяте.Благодаря ви!

# 1
  • Мнения: 275
За СА ли кандидатстваш с английски? Не знах, че има вече такава опция. Одавна ли е това?

# 2
  • Мнения: 215
Ами за специалност МИО е задължителен изпита по западен език.

# 3
  • Мнения: 12
Ще кандидатствам за МИО. Дано се справя.

# 4
  • пак там
  • Мнения: 2 885
По принцип изпитът не е сложен, да не говорим, че преди три години, когато аз кандидатствах - изпитът по английски беше най-лесният от всички езикови изпити в СА. Тестове и есе.

# 5
  • Мнения: 12
благодаря за подкрепата

# 6
  • Мнения: 275
Успех и от мен!

# 7
  • Свищов
  • Мнения: 874
Изпити по чужди езици в СА има отдавна- по Немски, Английски, Френски, Испански или Руски. Аз кандидатствах( с математика) преди 5 години и тогава си имаше. Само да вметна, че от тази година с английски език може да се кандидатства и за специалност Финанси.

Ето и повече информация:
http://www.uni-svishtov.bg/default.asp?page=ksk

Иначе моят приятел преди години с английски кандидатства. Има есе на елементарна тема и тестова част, която се решава за определено време. Сега обаче като гледам на сайта пише по езиците само тест. Двойка на някой от компонентите не означава двойка на изпита, както да речем е във ВТУ. Хайде, заповядай.

# 8
Аз днес бях на изпита предварителния, и много се учудих от това, че дори нямаше есе Shocked

# 9
  • Мнения: 852
Ще използвам темата,да попитам дали има някой,който ще кандидатства с география.
Надявам се edre да не се сърди,чи ползвам нейната тема.

# 10
  • Мнения: 5
Аз днес бях на изпита предварителния, и много се учудих от това, че дори нямаше есе Shocked

Аз 2007 влязох МИО и имахме есе.Наистина ли вече няма?А как ти се стори тестовата част?

Общи условия

Активация на акаунт