Мьжете,техните професии и наШите мераци...

  • 7 318
  • 90
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 448
Моделите на бельо.....напълно съвместяват професията си с моите мераци...
 Mr. Green

Това обаче е много рисково. На много от тях мераците са им към собствения пол.  Mr. Green

Венера Вулканска , пошегувах се. Simple Smile

# 16
  • Мнения: 15 619
Моделите на бельо.....напълно съвместяват професията си с моите мераци...
 Mr. Green

Това обаче е много рисково. На много от тях мераците са им към собствения пол.  Mr. Green

Венера Вулканска , пошегувах се. Simple Smile
Ай стига и ти!!!
Уби всичко детско в мен.
 Whistling Whistling Whistling

# 17
  • Мнения: 2 401
Изобщо не се шегува Паската, ама го каза (че се шегува), за да не те натъжи  Mr. Green

# 18
  • София
  • Мнения: 430
Секси е мъжа ми с ловния си панталон и гол нагоре, с пистолета на кръста.

# 19
  • Мнения: 804
Моят мъж е много секси с униформата си,а и ме кефят мъже с униформа,белезници на кръста,оръжие в кобура-действа ми направо разтреперващо.

# 20
  • Мнения: 163
Футболисти и Волейболисти!  Peace

# 21
  • Мнения: 131
Лекари и прависти. Само че обикновено разбирам впоследствие какви са, така че няма да е от престилките... А, да, и пилоти. Веднъж заговорих даже един такъв, като си мислех, че е най-обикновен пътник. И го питах дали го е страх от летене  Laughing.

# 22
  • Мнения: 589
а и ме кефят мъже с униформа
Никак,ама никак не ме кефят мъже в униформа на полицай или военен...Ама като ти е писано на глава-на камък не ходи: първият ми мъж беше младо офицерче от армията, вторият- дърта кука с над десет години стаж в униформа и още толкова в цивилни дрехи, ама си му личеше от 10 км, че е ченге.След драматичните ми раздели с тези особи бягам като дявол от тамян от такива мъже,колкото и готини да са- не ми е в натурата да се подчинявам на команди...

# 23
  • Мнения: 10
Няма да забравя войнишката униформа на мъжът ми - направо ми се подкосяваха краката, когато идваше в квартирата ми. Само как му отиваше... Heart Eyes Сега ходи много често с костюми, ама не ми въздействат по същиятеротичен начин  Simple Smile

# 24
  • Мнения: 2 132
Умирах си винаги за моя, когато се обличаше за работа Heart EyesЖалко, че сега е цивилен Crossing Arms

# 25
  • Мнения: 1 432
Уххх, много си падам по униформени  Crazy
И моя мъж има униформа де..........бяла престилка  Mr. Green

# 26
  • по света
  • Мнения: 1 587
Винаги съм харесвала добре образовани успели мъже.Нищо не може да ме отврати повече от униформени мъже.

# 27
  • Мнения: 3 371
...........а и ме кефят мъже с униформа,белезници на кръста,оръжие в кобура-действа ми направо разтреперващо.
и мен  Grinning.
а аз с мислех, че съм единствена дето се кефи на такива мъже Crazy
собственият ми мъж е на такава работа, че е винаги с костюм, и пак му се радвам много.
разни монтьори, шофьори и т.н. изобщо не ме привличат.

# 28
  • В къЩи.
  • Мнения: 2 189
Скукаааа  smile3507
Никой ли няма да ни изненада с неЩо по/така... Tired

# 29
  • Мнения: 293
Колкото по хард толкова по-добре.
Естествено,че ме кефи полицейската униформа макар,че може да я напраят още по -готина.Кубура,белезниците..... Heart Eyes И не на последно място шапката.

Не обичам сладникави истории- бармани,строителни работници,шофьори,продавачи  Sick

Нямам нищо против гореизброените професии.Просто не ми действат  Blush

Общи условия

Активация на акаунт