Мьжете,техните професии и наШите мераци...

  • 7 312
  • 90
  •   1
Отговори
# 30
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 380
Харесвам мъже с мотори. Желателно мотора да е Харлей, да слушеме рок и да си живеем диво. Може да има и тату, но да не е прекалено. В ежедневието да се носят с рокерски дрешки, на работа може и с костюм.... Абе луда работа  Crazy Късмет, че открих моят рокер с няколко татута, кара Харлей, слушаме АС/ДС.... а работи с костюм в посолство  Mr. Green

# 31
  • Мнения: 1 294
Хора на изкуството харесвам аз.
Костюмарите  и униформените ги подминавам.

# 32
  • Мнения: 766
Е, на мен пък не ми действат еротично нито униформите, нито костюмарите. Много уважавам полицаи и военни затова, че ни пазят, някак радват окото и действат успокояващо... А с костюмари работя и ги знам що за снобари са... не ми харесват.
Харесвам музиканти, артисти и художници. Също археолози и други такива изследователи и пътешественици.

# 33
  • Мнения: 15 619
Униформа казвате, ама това може да се разбира различно. Например на един стриптизьор униформата от какво се състои!? Mr. Green

# 34
  • В къЩи.
  • Мнения: 2 189
Олинце,че то твойто си е направо сбьдната мечта Heart Eyes
Hastar PeaceТи си пьрвата,която споменава археолози.

# 35
  • София
  • Мнения: 9 827
Аз си признавам,че винаги съм харесвала мъже в униформа.Омъжих се за военен Laughing.

# 36
  • Мнения: 2 448
Скукаааа  smile3507
Никой ли няма да ни изненада с неЩо по/така... Tired

Кое е толкова скучно? Искаш да пишем глупости, че си фантазираме за секс в Космоса ли?  Laughing
Понякога под една външност, която изобщо не подсказва, че в нея се крие съзнание на "нежен мръсник" може да се окаже изненадата.  Crazy

# 37
  • Мнения: 1 554
падам си по лоши момчета Mr. Green

# 38
  • Мнения: 1 294
че си фантазираме за секс в Космоса ли?  Laughing


Това не е лоша идея, в безтегловност може би ще има интересни моменти.

# 39
  • Мнения: 15 619
Първо опитайте под водата с водолазни костюми.... Mr. Green

# 40
  • В къЩи.
  • Мнения: 2 189
Скукаааа  smile3507
Никой ли няма да ни изненада с неЩо по/така... Tired

Кое е толкова скучно? Искаш да пишем глупости, че си фантазираме за секс в Космоса ли?  Laughing
Понякога под една външност, която изобщо не подсказва, че в нея се крие съзнание на "нежен мръсник" може да се окаже изненадата.  Crazy

Ами скучно е,че повечето изказвания са еднотипни,т.е харесват мьже с униформи, в което  няма ниЩо лоШо разбира се,аз сьЩо сьм една от тях.Просто очаквах ,че Ще има повече разнообразие.
И не ,не искам да се пиШат глупости.

# 41
  • Мнения: 388
Нямам слабост към мъже с определена професия.Обаче знам със сигурност кои ме отблъскват.Това са шофьори (особено таксиджии), строители, селскостопански работници, монтьори, някои спортисти.
  Peace
нямам афинитет и към униформи

# 42
  • Мнения: 2 448
Ами скучно е,че повечето изказвания са еднотипни,

И аз чакам някоя да си признае, че си пада по мъже в шотландски полички, ама нейсе.  Laughing

п.п Не е скучна темата, весела е.  Simple Smile

# 43
  • Мнения: 15 619
Ще дойдете накрая на мойта вий.  Mr. Green
Ще почакам.... Grinning

# 44
  • В къЩи.
  • Мнения: 2 189

И аз чакам някоя да си признае, че си пада по мъже в шотландски полички, ама нейсе.  Laughing

п.п Не е скучна темата, весела е.  Simple Smile

Това имах в предвид под неЩо по/така,да ни изненадат.
п.п. мерси.

Общи условия

Активация на акаунт