Клуб "Парфюмен Ценител" 7 - Любими аромати Chanel

  • 26 171
  • 362
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 768
Имам честта за пръв път да започна любимата парфюмна тема  Grinning

Първо, да напомним Устава на клуба.

С настоящата тема започваме нов вид обсъждане с анкета. Като за начало мисля, че заслужено се полага обектът да бъде Chanel.
Не участват всички, а по-популярните парфюми на марката, по обективни причини.

И така, кои са любимите ви аромати от бренда (зимни, пролетни, летни, есенни)? Изобщо всичко по темата  Grinning
Щедро съм заложила 5 опции за гласуване, защото един Парфюмен Ценител не признава граници  Mr. Green
От сега почти съм сигурна кой ще е победителят и мога да се обзаложа  Wink


Предишната ни тема

Последна редакция: сб, 21 мар 2009, 23:25 от eta

# 1
  • Мнения: 338
Първа Mr. Green. Това е любимата ми марка парфюми, имам цели 8 представителя  Embarassed. За съжаление обаче не познавам селективите.

Последна редакция: сб, 21 мар 2009, 19:37 от Pelagia

# 2
  • Мнения: 1 645
Браво Ета,добре си се справила Hug  супер.Даже гласувах въпреки че шанел не са ми любими,но Коко Медмоазел ми харесва и бих носила Peace
Четох при рускините много противоречиви мнения за Трусардито,една даже се изказа че след него се носи облак на опушено,като на тютюн...това едва ли ще ми допадне,инак шипри,алдехиди,кожи не ме дразнят Thinking

# 3
  • Варна
  • Мнения: 1 423
С лека ръка отбелязах Коко - най-любим, Шанел 19, О Премиер и Алюр Сенсюел. Влюбих се и в Шанел 22, но е трудна работа чувствата ни да имат шанс да се превърнат във взаимни. Някой ден...

# 4
  • Мнения: 53
Втора.

И моята любима  Mr. Green

Фаворити :  Coco Mademoiselle EDT, Chance EDT и Chance eau fraiche  Mr. Green

# 5
  • Sofia
  • Мнения: 6 934
Гласувах за Шанс Фреш, Мадмоазел и Алюр Сенсюел - не са ми любими, а единствените на Шанел, които мога да нося, засега.  Grinning

Днес се наслаждавам  на YSL Baby doll. Дълго време не го харесвах и подминавах, сега нямам търпение да се затопли времето - мисля, че ще се развие още по-добре.
Какви са вашите впечатления за трайността му? При мен май не издържа повече от 3-4 часа.

# 6
  • Варна
  • Мнения: 1 423
Гласувах за Шанс Фреш, Мадмоазел и Алюр Сенсюел - не са ми любими, а единствените на Шанел, които мога да нося, засега.  Grinning

Днес се наслаждавам  на YSL Baby doll. Дълго време не го харесвах и подминавах, сега нямам търпение да се затопли времето - мисля, че ще се развие още по-добре.
Какви са вашите впечатления за трайността му? При мен май не издържа повече от 3-4 часа.

Носила съм го преди, сега също го харесвам. При мен - много траен, дори и в големи жеги. Той е някак прилепчив, трудно се предава.

# 7
  • Мнения: 2 590
Аз засега само се записвам, ще гласувам малко по-нататък, че доста не ги познавам, а  тези Шанели, които съм пробвала не се спогодихме изобщо.

# 8
  • Мнения: 540
аз гласувах за шанс едт и КМ едп Heart Eyes

относно бейби дол,при вас развива ли се ароматът и как,аз защо само грейпфрут усещам Thinking

# 9
  • Мнения: 2 768
Да разкажа и аз. Дълго време ги заобикалях Шанелите, без някаква причина. Респектираха ме може би.
До като се престраших  Grinning И сега са доста съществена част от любимите ми аромати.
Първо се залюбихме с Коко. И до сега ми е тръпка  Grinning Първа любов, тъй да се каже!
След това малко по малко ме завладяха Алюр Сенсюел, Свежият Шанс, Мадмоазел ЕДТ, N5 О Премиер. До такава степен, че ги избирам, когато ми е весело, празнично настроението  Heart Eyes

Куклата на YSL трябва пак да я тествам. Пъроначално не ме впечатли и не успях да си съставя каквото и да е мнение. Така да се каже, наложително е да се тества пак.

Последна редакция: сб, 21 мар 2009, 22:10 от eta

# 10
  • Мнения: 1 243
Чудесна темичка! Heart Eyes
Гласувах за Коко, КМ, двата Алюр-а и Шанел 19! Битката засега май е оспорвана, та още нямам идея кой Шанел ще се окичи с короната на Любимец на форумските парфюмни ценителки  Mr. Green

# 11
  • Мнения: 338
Чудесна темичка! Heart Eyes
Гласувах за Коко, КМ, двата Алюр-а и Шанел 19! Битката засега май е оспорвана, та още нямам идея кой Шанел ще се окичи с короната на Любимец на форумските парфюмни ценителки  Mr. Green
Аз гласувах за същите, но на мястото на Шанел 19 избрах Шанел 5 Mr. Green. От самото начало подозирах точно кои парфюми ще се борят за титлата, но може пък и да има изненади  smile3503.

# 12
  • Мнения: 540
Чудесна темичка! Heart Eyes
Гласувах за Коко, КМ, двата Алюр-а и Шанел 19! Битката засега май е оспорвана, та още нямам идея кой Шанел ще се окичи с короната на Любимец на форумските парфюмни ценителки  Mr. Green
Аз гласувах за същите, но на мястото на Шанел 19 избрах Шанел 5 Mr. Green. От самото начало подозирах точно кои парфюми ще се борят за титлата, но може пък и да има изненади  smile3503.

победителят какво получава? Laughing

# 13
  • Мнения: 1 243
победителят какво получава? Laughing

Приза: Купи ме да ми се кефиш!  Mr. Green

# 14
  • Мнения: 22 430
Умм, любимият ми Коко Мадмоазел е тук. ))))
Но харесвам и Chance и двата. )))

За Бейби Дол на ИСЛ, имам го, носих го 1-2пъти в големият студ....при мен не беше особено траен, но аз лично след час максимум трудно си усещам парфюма.

Общи условия

Активация на акаунт