За шишетата

  • 2 973
  • 78
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 195
Моят съвет не бързай да купуваш шишета-ако кърмиш няма да са ти нужни.После ао ти потрябват винаги можеш да купиш.Аз ползвах на Авент и съм доволна.
Peace
След годинката на малкия му смених Авентските с Нуби - доволна съм и от двата вида шишета
Все пак ти пожелавам бебчето да суче  и да не са ти нужни шишета:peace:

# 31
  • Мнения: 566
и с каката и сега с бебата съм с шишета на Авент много съм доволна  Peace

# 32
  • Мнения: 5 026
Широко гърло BFree полипропилен - непрозрачни
Такова ползваше и моето дете за вода.

# 33
  • София
  • Мнения: 604
аз шишета почти не съм ползвала първите 6 месеца, защото бяхме изцяло на кърмене. Имах пластмасово на Нук, както и още няколко за вода, сокчета и чайчета Peace

# 34
  • София
  • Мнения: 1 185
До 4 месец, го храних от пластмасови шишета на Авент, след това медиите гръмнаха с вредността им и купих стъклени на Чико, но се оказа, че бибероните им са много малки и на сина ми не му беше удобно! Така след 3 месеца върнах пластмасовите шишета на Авент! Сменям ги на 3 месеца, а бибероните сменям на 2!

# 35
  • Мнения: 645
Ние сме със стъклените на Нук

# 36
  • Мнения: 9 973
пластмасови използвам

# 37
  • София/Севлиево
  • Мнения: 10 930
В началото като се роди малкия използвах пластмасови-тези на Авент.И добре направих, защото много пъти, когато му приготвях млякото през нощта ми се е случвало да изпусна шишето на земята.А и на разхдка като сме били също.Когато малкия стана на 7 месеца минах изцяло на стъклени шишета-на Канпол.

# 38
  • Мнения: 751
Чета доста добри отзиви за Чико и Авент,и мисля че ще пазарим шишета на тези марки. Peace

# 39
  • до една звездичка
  • Мнения: 1 892
Отказах се отдавна от Авент  #2gunfire
Използвам bFree Peace

# 40
  • Мнения: 168
Ние сме със стъклените на Нук
Peaceи ние тях ползвахме и съм много доволна

# 41
  • Мнения: 428
Ползвам стъклени 120мл на Чико.
Тъй като кърмя, ползвам шишетата само за вода, а скоро и за сок. Удобни са, мият се перфектно само с гореща вода, безвредни.
За това че са тежки - хайде да не подценяваме толкова бебетата. От 5 м. дъщеря ми си го държи сама, пълно, без никакъв проблем. За опасността от счупване - ами не са толкова крехки, а аз не съм толкова кьопава в ръцете и не ми се е случвало да ги изпусна. На бебето ги давам под мой надзор - все пак това не е играчка която да оставя да си размятква.

# 42
  • Мнения: 1 354
Благодаря на всички за коментарите Hug
Разбира се, че искам да кърмя и ако имам възможност ще го направя,просто си помислих,че даже и да кърмя не е зле да си купя и да имам две шишета.

# 43
  • Мнения: 8 999
Ползвах възможно най-обикновените пластмасови шишета на Камера - от 2.50 лв. Миех ги с обикновен препарат за съдове, а после ги стерилизирах. След 6тия месец спрях да стерилизирам.

# 44
  • София
  • Мнения: 1 339
Ползвам Авент Peace

Общи условия

Активация на акаунт