Частна детска градина Теди Джуниър . . .

  • 2 973
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 771
Някой вече да ли е посетил тази детска градина? Имам препоръки за нея. Мястото било много хубаво, но нямам повече информация. Намира се в Бояна. Ще съм ви благодарна за вашето мнение и за повече информация.

# 1
  • Мнения: 3
Някой вече да ли е посетил тази детска градина? Имам препоръки за нея. Мястото било много хубаво, но нямам повече информация. Намира се в Бояна. Ще съм ви благодарна за вашето мнение и за повече информация.
Преди седмица го посетихме с мъжа ми и децата , те останаха очаровани.Синът ми ,който имаше стрес от детски градини сам пожела да остане.Сега преговаряме за таксата и вероятно от 01.04 ще започнем.
Това е нов целодневен англоезичен детски център. Работят с програмата на известния детски център Wonder World където таксите са около 500 евро. Докато в Teddy Junior в момента са преференциални защото центъра е съвсем нов и сега се оформят групите.
На 28.03 и 04.04 са дни на отворените врати.Ето линк на тези, които се интересуват: http://teddy-junior.blogspot.com/.

# 2
  • Мнения: 2 110
А какви са таксите в този детска градина ?

# 3
  • София
  • Мнения: 6 356
Преди седмица го посетихме с мъжа ми и децата

а къде по-точно се намира това нещо? bgmaps не намира такава улица "Поетична" в Бояна...

# 4
  • Мнения: 3
Това,което мога да кажа за таксите е, че за първите деца ще бъдат преференциални по договаряне индивидуално за всяко дете в зависимост от възможностите на родителите (300-600 лева). За това и ние договаряме варианти сега . Може да се обадите или най-добре да отидете на място  в дните на отворените врати и ще се убедите, че място е супер за децата и директорката е много разбран човек. Къщата е хубава и голяма с двор, в Бояна малко след "Чепишев" има един хотел "Кривата круша" уличката се пада над него. Мен ме заведе мъжът ми, аз лично не съм шофьор и не мога да обясня точно къде е. Ще им говорят само на английски Laughing

Последна редакция: пн, 23 мар 2009, 13:56 от dolidodo

# 5
  • Мнения: 1 771
Благодаря!
Ще направя всичко възможно да посетя детската градина, но ако не успея ще съм благодарна на тези които ходят на това представяне, за повече инфо.
Благодаря предварително.

# 6
аз лично мога да изкажа мнение относно директорката  Димитрова,която има богат опит с деца и новаторско мислене и много добро възпитателен метод по отношение на малки деца,така че моето лично мнение е че само много ще "спечелите" плащайки за да пращате децата си в английския център, не само ще говорят на английски ,но и ще бъдат добре образовани ,градивни  и щастливи деца,което е най-важното в случая! Така че всичко хубаво и успех,сами ще се уверите ,като отидете на деня на отворените врати!

# 7
  • Мнения: 148
Има ли някой родител, чието дете вече посещава градината?

# 8
  • Мнения: 5
Здравейте, някой има ли нова информация за тази детска градина, разгледах сайта им, но там няма почти нищо.Благодаря предварително!

Общи условия

Активация на акаунт