Да съберем онлайн сайтове с бг обувки

  • 7 856
  • 29
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 784
Темата е много полезна. Ако може качете всички линкове в първия пост.

# 16
  • Мнения: 612
Здравейте , по препоръка на buba_dokeva разгледах този сайт http://magazinzaobuvki.com/?p=home и си поръчах сандали 2 чифта, вчера ги получих , много са бързи и учтиви. Много съм доволна от обслужването и сандалките са хубави за такива ниски цени.
Благодаря за линка на buba_dokeva    bouquet .

# 17
  • Плевен
  • Мнения: 714
запис

# 18
# 19
# 20
  • Мнения: 592
Здравейте , по препоръка на buba_dokeva разгледах този сайт http://magazinzaobuvki.com/?p=home и си поръчах сандали 2 чифта, вчера ги получих , много са бързи и учтиви. Много съм доволна от обслужването и сандалките са хубави за такива ниски цени.
Благодаря за линка на buba_dokeva    bouquet .
Радвам се,че и ти си доволна като мен.Аз също пак си купих от тях от летните ботушки и пак останах много доволна и от бързината а и от 10% отстъпка Wink

# 21
  • Мнения: 59
В София  само един ли е магазина на Паоло Ботичели!

# 22
  • Мнения: 0
Много яки летни ботички си поръчах от www.-spam043-. Никой не каза дали е харесван сайта, но аз го пробвах и съм доволна от полупката Wink

# 23
  • Мнения: 180
Някой знае ли магазин на Паоло Ботичели в София - пантофестите обувки са много сладки и много удобни за обиколки на градинки ...

# 24
  • Мнения: 59
Някой знае ли магазин на Паоло Ботичели в София - пантофестите обувки са много сладки и много удобни за обиколки на градинки ...

знам ,че е някаде на Графа при пазара.


Напоследък чух ,че много мацки се оплакват от качеството ,моля някоя ако си е взимала скоро да сподели!

# 25
  • Мнения: 817
Аз си порачах от Паоло Ботичели миналата седмица.Много коректни и бързи бяха.Обувките ми харесват много,но за качество не мога да говоря,защото още не съм ги носила Mr. Green

# 26
  • Мнения: 267
и аз се записвам да следя темата  Peace

# 27
  • Мнения: 70
Много полезна темичка Peace
Аз лично не съм доволна от качеството на Паоло Ботичели, и на двата чифта обувки ми се сцепи подметката по средата за по малко от 10 обувания, да не пиша че с едните съм била от колата в заведението и обратно. Дано само да е бил лош късмет от моя страна , да не е така с всички обувки.

# 28
  • Мнения: 249
Аз пазарувам от магазина на Паоло Ботичели в Бургас от години вече, както летни обувки, така и боти и ботуши  Peace Обувките им са много качествени, но.....да не се купуват от възможно най-евтините модели, те имат обувки в класа около 30-50лв, и такива около 100 и нагоре, всичко е въпрос на цена - качество. Он лайн магазина не съм го гледала, но чудесен повод да сравня цените им  Simple Smile

# 29
  • Мнения: 84
Много полезна тема! Hug

Общи условия

Активация на акаунт