В снежна красота Кюстендил засия- зимна белота!

  • 28 541
  • 735
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 958
Наистина Възкръсна!
Поздрави на всички с най-големият християнски празник, без който наистина празна щеше да е и вярата, и надеждата ни!

# 46
  • Мнения: 3 698
Во истина воскресе!
Честит Празник!!!Желая на всички много здраве и любов и нека вярата в сърцата ни ни помага и подкрепя делата ни!

# 47
  • София, България
  • Мнения: 2 222
Во истина возкресе!

Мир и любов в душите и сърцата ни!

# 48
  • Мнения: 3 698
Аз да почерпя, тук виртуално
пък ако се видим някъде и реално  Grinning
 - имаме си вече нова кола, много й се радвам  newsm44 newsm68 newsm01!
/за момента наехме гараж с агенция, но не е много близо и не е много удобен, така че ако някой разбере нещо ще се радвам да каже  Hug./

# 49
  • София
  • Мнения: 958
Честита придобивка, Сети!
Да се возиш в нея дълго време...... Simple Smile

# 50
  • Мнения: 3 698
Мерси Мила  Heart Eyes

Хей Трепет, чак сега забелязах, че си с нов ник, много нежно и романтично звучи, покрива се с представата ми за теб  Hug
И да кажа-намерихме си меню от "Тихия кът", даже вече пробвахме, доставката е безплатна, цените ниски, кухнята много добра, всичко беше много вкусно, със сигурност ще се възползваме пак скоро, като ме домързи да готвя някоя вечер  Crazy е чудесен вариант.

# 51
  • Кюстендил
  • Мнения: 67
Сети, честита придобивка! Със здраве да си я карате и да обикоките най-прекрасните кътчета на България с нея!

За ника - пролетно ми е и едно такова романтично Heart Eyes за туй се попреобразих малко Wink
Радвам се, че си пробвала страхотната кухня на "Тихия кът" Знам, че си на диета, но ти препоръчвам да пробваш ябълковата им торта - невероятно вкусна и много лека  chef

# 52
  • Мнения: 503
Здравейте,момичета! Моля за помощ,ако някой знае тел.на цветарска фирма,която доставя цветя на адрес.Аз съм от В.Търново и искам да изненадам приятелка за рожд. и ден.Благодаря Hug

# 53
  • Кюстендил
  • Мнения: 67
Здравей, tanita78 Hug
Единственото, което намерих по твоя въпрос е ето рази фирма http://vibs-bg.com/show_firm.php?id=750
Другото ковето ми идва на ум е, да отидеш в някоя куриерска фирма в Търново, мисля, че повечето предлагат такава услуга newsm78

# 54
  • 42.016399,23.101179
  • Мнения: 259
Здравейте,
Сети, честита ви нова придобивка!!! Със здраве да си я ползвате и по бързичко да дойдете  снея до Благоевград.  bouquet  bouquet  bouquet

# 55
  • София, България
  • Мнения: 2 222
Пред тебе колко пряма бях?
Дори не ти отключих да ме видиш...
Разказвах факти, роних смях,
но оня миг за истина, той си отиде...
Коя ли истина от всичките накуп
безумно закъсняла днес да кажа?
Че искам време с теб, сега и тук?
Че искам за страха да се накажа?
Че можеше в минута като нож,
изострено болезнена и нежна,
да спра да мисля, че си луд и лош,
че можеше и да не умъртвя копнежа?
Че уловила в шепите порой звезди,
мечтаех си до теб да дишам будна,
че исках да прошепна "само ти",
а плачейки наум, убивах чудото?
Че с миналото цяло в своя сак
заминах си самотна, горда,чужда,
излъгала през сълзи някак си
душата си, че ти не си й нужен.

Трепет, отдавна ме радва куплета в подписа ти, и сега го намерих в нета цялото ... Пускам ви го и вие да се порадвате ...

Сети, честито нова придобивка  Hug много се радваме, сподели каква марка е, какъв цвят ..., Лора радва ли и се ?!?

Баща ми обеща да разпита за гараж, ако разбера нещо ще ти пиша.

Я сподели колко излиза вечеря за 2-3 души да ти я донесът до вкъщи от този прословут Тих кът  newsm78

# 56
  • Кюстендил
  • Мнения: 67
Радос Hug
Защо не каза по-рано, че го търсиш, щях да ти го дам Simple Smile А аз дори не знам кой е автора Embarassed но колкото пъти го чета, токлкова пъти ме разплаква.

# 57
  • Мнения: 3 698
Точно щях да попитам кой е автора...
Много е хубаво, много ...
Ради, благодаря много за разпитването за гараж Hug
Колата е Пежо 206 седан, семейна, удобна, с голям багажник, широко е вътре.Има си всичко, което беше задължително за нас, като климатик и въздушни възглавници, както и някои сладурски глезотийки като вградена скриваща се масичка отпред с дупки за чашки за кафе, отделение за поставяне на портфейл и очила, готино е.За другите неща не съм компетентна-лъскавичка е и е хубав цвят, само това разбирам аз Simple Smile .Лора много й се радва, кръсти я Количко  Crazy , само дето много пита къде ще са ни сега другите две коли /продаваме ги/ и аз обяснявам, че ще отидат на по-добро място, но тя си тъжи и не ги дава, обичала ги Mr. Green.Най-важното за мен е, че колата е новичка и ще ми е все пак по-спокойно когато мъжа ми пътува.
...А аз дори не знам кой е автора Embarassed но колкото пъти го чета, токлкова пъти ме разплаква.
Ох, аз пък всеки път рева  Embarassed като чета на Лора "Малката кибритопродавачка" и 1-2 други приказки  ooooh! и дребната само ми обяснява да спра да плача, да си оправя гласа  Laughing и тогава да й чета...
Марси, ще додйем след празниците, обещавам  Hug .

# 58
  • Кюстендил
  • Мнения: 67
Сети, майка ми има 206, само че нейното е комби. Наистина добра кола, удобна много, е аз като шофьор имам няки забележки, ама да не издребняваме Mr. Green Има и добър сервиз на Пежо в града, така че и обслужването няма да ви е проблем.

Аз плача и на Грозното патенце Embarassed

# 59
  • Мнения: 3 698
Уф, какви сме ревли  Joy , ама и Андерсен има доста тъжни приказки, може би,защото собственият му живот е бил много тежък Cry .
Я сподели колко излиза вечеря за 2-3 души да ти я донесът до вкъщи от този прословут Тих кът  newsm78
...забравих да кажа...доставката е безплатна, за другото вече зависи колко и какво ядат тези трима души, но цените определено са ниски.Примери:
-салати- шопска 500гр. 2.99; овчарска 500гр-3.89;цезар-400гр.4.79;
-предястия: картофи соте-250гр.1.99;пил.дробчета-250г.2.99;кашкавал пане-220гр.3.89;
-ястия-пил.бон филета220гр.4.19;
пиле жулиен400гр.4.99лв.;свинско пълнено бон филе 300гр.6.99, св.вретено на скара 300гр.5.99;телешки стек 200гр.6.99лв.
-гарнитури-задушени зеленчуци-300гр.2.79;пържени карт.със сирене 350гр.2.19лв.
-десерт.-палачинки-2бр.2л89;ябълкова торта 200гр.1.99;плодова салата 250гр.2.99лв.
Това е съвсем малка част от менюто, произволни примери само преписвам, менюто е разнообразно и най-вече вкусно   chef

Общи условия

Активация на акаунт