Какъв фон дьо тен ползвате? - 5

  • 62 461
  • 560
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 187
Запис Simple Smile
Аз съм доволна от Estee Lauder Double Wear и La Roche Posay. И двата са покривни и трайни и стоят много добре на лицето.

Estee Lauder Double Wear стои ли добре на мазна кожа? Пробвах го в магазина /тестер нямаше/ и ми струва добре, но моля който го ползва и е с мазна кожа да сподели  Hug

# 46
  • Мнения: 483
Запис Simple Smile
Аз съм доволна от Estee Lauder Double Wear и La Roche Posay. И двата са покривни и трайни и стоят много добре на лицето.

Estee Lauder Double Wear стои ли добре на мазна кожа? Пробвах го в магазина /тестер нямаше/ и ми струва добре, но моля който го ползва и е с мазна кожа да сподели  Hug
Моята кожа е смесена към мазна и ми стои доста добре.

# 47
  • Мнения: 162
Запис Simple Smile
Аз съм доволна от Estee Lauder Double Wear и La Roche Posay. И двата са покривни и трайни и стоят много добре на лицето.

Estee Lauder Double Wear стои ли добре на мазна кожа? Пробвах го в магазина /тестер нямаше/ и ми струва добре, но моля който го ползва и е с мазна кожа да сподели  Hug
Моята кожа е смесена към мазна и ми стои доста добре.

И аз съм със смесена към мазна кожа,обаче не ми издържа много много  newsm78 Ти ползваш ли някаква база отдолу и как  точно го нанасяш?

# 48
  • Мнения: 483
За база ползвам един хидратиращ крем на La Roche Posay, изчаквам да попие и нанасям ФДТ с пръсти. Издържа ми цял ден.

# 49
  • Paris
  • Мнения: 1 727
И на мен Nude ми идва сух, явно е за смесен тип кожи, по-скоро мазни. От този продукт на Сисли съм много доволна-Eclat Tenseur Phyto-Aromatique. Това не е база, нанася се върху крема, изглажда, дава сияние на кожата, много добра основа за грим.  Върху него слагам ФДТа.

# 50
  • Мнения: 1 645
И на мен Nude ми идва сух, явно е за смесен тип кожи, по-скоро мазни. От този продукт на Сисли съм много доволна-Eclat Tenseur Phyto-Aromatique. Това не е база, нанася се върху крема, изглажда, дава сияние на кожата, много добра основа за грим.  Върху него слагам ФДТа.

Тук го водят за нормална към суха Thinking Аз го пробвах но ми беше мноооого сух а аз съм с комбинирана кожа,дори не можах да го разнеса  добре.
Дабъл Уеър на ЕЛ е уж по добре за нормална към комбинирана-мазна кожа. Аз нямам проблем с издържливоста му,ползвам силиконовата база на Смашбокс. Не ми идва тежка,фдт е по тежичък,базата-не.Не съм пробвала лайт версията обаче.
Пробвах базата на Гош и не намирам разлика с тази на Смашбокс...единствено в цената.

# 51
  • Варна
  • Мнения: 1 423
Ползвам силиконовата база на Смашбокс под Нюд и ми е много добре. Не ми е сух изобщо, разнася се перфектно, гладко и остава незабележим. Лайт версията на Смашбокс е по-суха, върху нея и фдт-а е някак по твърд, по-трудно се нанася и стои малко на черти. Май базата наистина ще се окаже една съществена част от грима.

Последна редакция: нд, 22 мар 2009, 23:33 от Mamma

# 52
  • София
  • Мнения: 4 743
Харесвате ли тези на Клиник, фаворити?

Последна редакция: нд, 22 мар 2009, 23:33 от Mamma

# 53
  • Мнения: 1 645
Харесвате ли тези на Клиник, фаворити?

Да,ползвала съм почти всичките.Фаворит определено ми е Skin Smoother Pore Minimizing  Peace
Имам цвят No. 07 Smooth Vanilla

Последна редакция: нд, 22 мар 2009, 23:34 от Mamma

# 54
  • София
  • Мнения: 62
Здравейте момичета,
Наскоро четох в едно списание за Revlon Custom Creations Foundation ;Доколкот разбрах самият флакон съдържа няколко отделни нюанса и по този начин можеш да експериментираш с различни комбинации от тези цветове. Любопитно ми е дали някой го е пробвал?

# 55
  • Мнения: 308
   Мими23 и всички останали, които споделихте за базите благодаря.     bouquet   Беше ми от полза, защото досега не съм ползвала.

# 56
  • София
  • Мнения: 1 809
Ползвам силиконовата база на Смашбокс под Нюд и ми е много добре. Не ми е сух изобщо, разнася се перфектно, гладко и остава незабележим. Лайт версията на Смашбокс е по-суха, върху нея и фдт-а е някак по твърд, по-трудно се нанася и стои малко на черти. Май базата наистина ще се окаже една съществена част от грима.
Благодаря ти   bouquet Точно това се чудех под Nude, коя от двете бази на Смаш е по-добре да се използва.

# 57
Купих си базата за лице на Радиант, бялата. Доволна съм от нея. Искам да попитам по-осведомените мога ли да я нанасям под очите за прикриване на тънките линийки, проблем със сенки нямам.

# 58
  • София
  • Мнения: 1 936
Здравейте,
Искам да попитам тези от вас, които пазаруват от Ebay как си правят търсенето? Аз съм купувала няколко неща от там, но все ми се струва, че не задавам правилно критериите, в резултат на което ми излизат много малко продукти от това, което търся.
Например искам да си купя пудра и фон дьо тен Diorskin Nude, пиша си тези думички в търсачката и ми излизат 10-15 продукта:
http://shop.ebay.com/?_from=R40&_trksid=p3907.m38.l1313& … ee-All-Categories.
Възможно ли е? Нещо не правя както трябва...как в Ebay ще има толкова палко продукти от Diorskin Nude newsm78

# 59
  • Мнения: 2 768
Лодси, критерият ти за търсене е правилен, напълно е възможно дори и само един продукт да ти излезе. А на другия ден да има още 5 нови предложения. Принципът е абсолютно стихиен.  Grinning
Бих те посъветвала да търсиш първо в английския Ebay http://www.ebay.co.uk/, защото шипинга е по-евтин и значително по-бърз  Peace

Общи условия

Активация на акаунт