11 магребска дружинка чака с нетърпение да о&

  • 20 955
  • 301
  •   1
Отговори
# 45
  • Varna
  • Мнения: 2 592
Марселинче, Душко Hug
Днеска сутринта се почуствах по добре и реших да изляза и да напазарувам туй онуй и да взема и бира. Обачеее докато се правех неустоима във банята изведнъж така ме преряза кръстаааа, направо ми се...........да не продължавам. Явно от многото чай дето се наливах е тръгнал камъна. Така, че до бирата не стигнах.  Така че утре ще ви рапортувам какво са видели на ехографа.  Дано да не е както днеска, че вървя сякаш съсм се опишкала. Добре съм момичета. Мнаго съм ви благодарна, че ме подкрепяте защото колкото и да съм позитивна, колкото и на майтап да го обръщам друго си е да имаш дружки които ти казват мили думи и ти дават кураж въпреки, че сме на хиляди километри едни от други. По едно голяяяяяяяяяяяяяямоооо Гууууш на всички вас до една!!!!! God bless all of you!!!

# 46
  • Мнения: 3
Delta,благодаря ти мила за пожеланията,да сме живи и здрави всички,другото лесно се оправя.
Шакира,вярно е че не си ме разбрала.Нямах предвид,че сте вещици или,че нетрябжа да споделяме,напротив.Имах предвид,че предния път се предоверих,бях щастлива,до глупост влюбена,защитавах го,а той взе,че излезе говедо.Просто сега небързам да се радвам докато не съм напълно сигурна,докато не се уверя,че няма да съм сам аз заслепена от любов.Затова и небързам да се хваля.Немога да отрека,че тази нова връзка ме прави щастлива,просто внимавам повече.
  bouquet Hug на всички

# 47
  • Мнения: 90
Delta,благодаря ти мила за пожеланията,да сме живи и здрави всички,другото лесно се оправя.
Шакира,вярно е че не си ме разбрала.Нямах предвид,че сте вещици или,че нетрябжа да споделяме,напротив.Имах предвид,че предния път се предоверих,бях щастлива,до глупост влюбена,защитавах го,а той взе,че излезе говедо.Просто сега небързам да се радвам докато не съм напълно сигурна,докато не се уверя,че няма да съм сам аз заслепена от любов.Затова и небързам да се хваля.Немога да отрека,че тази нова връзка ме прави щастлива,просто внимавам повече.
  bouquet Hug на всички

Правилно правилно ,ама ни разбудваш любопитството  Mr. Green,затуй писах тъй ,за да се разпишеш  Mr. Green.Успех в новата връзка ти желая   bouquet

# 48
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
делти, ти не си ме 4ела май за падането преди нова година, аз наистина го взех за  майтапско, ама снощи едва се дигнах от стола!не трябва да седя  много седнала! моят  преди викаше, 4е имам свредел там, ама сега  направо му се стъжни! на нокти се вдигам! ина4е болка нямам като бягам ,вървя,само като седя дълго!
линна ,ти си знаеш -този път  може да е дълго  и заветно 4акането!опитът у4и , търпението е голяма работа, само да успее 4овек да се нау4и !  bouquet

# 49
  • София
  • Мнения: 3 765
Здравейте момичета,
какво правите само докато чета и хоп 3 нови отговора
Делтичка, дано бързо се оправиш. Стой на топло в банята и много вода  Hug Hug Стискам палци още днес да кажеш сбогом на този мъчител.
Лина, успех и много късмет за новата ти връзка   bouquet Надявам се да си безкрайно щастлива
Тези дни пак много работа ме е налегнала и  Rolling Eyes Вече си мечтая за дълга почивка, но кога.
Ох, много съм уморена и ще вървя да дремя
Лека и спокойна вечер ви желая

# 50
  • Мнения: 110
Магребинки,     bouquet

  Шеки, на обиколко бях пак цял ден, но не където си ме пратила,  Heart Eyes че там се ходи с кола (или автобус), а аз обичам да си ходя пеша, така че (уж) по-наблизо се подвизавах.  Peace
   Лина, честита нова любов.  Hug Наслаждавай и се и попивай  хубавите моменти, но дръж разума бодър.  Naughty Момичетата са ти го казали добре.  Peace
   Марси, кофти тема е тази с отвличанията,  ooooh! но ако искаш разкажи нещо преживяно.  Praynig
   Делта, ха дано по-скоро излезе тоя камък  Praynig и да спре да те тормози вече.
   Жълтурче, как е ръката?  Hug
   Руади, така е, хубав мъж е Ален Делон.  Peace Скоро беше гост пак в едно предаване и изглеждаше повече от добре, а отдавна не е вече първа младост.
Близнета, Белбейка, Swear, Незабравимке, Дидонка и всички останали  Hug   bouquet  Hug

# 51
Еххх писах,писах...и ми спря Нета #Cussing out,а после всичко изчезна
с нови сили-пак!

Исках да подкрепя Албичка-да излиза зразнителя вече и като се успокойш-нова среща с професионалист-уролог.Да не би да има още Sick-да си видиш добре състоянието! Аз-така,а днес-а утре..и от Гастрит стана язва....и все по пролет ме хваща-без причина!позленявам си тотално-в унисон с общия фон-уффф,то хич не е до смях.
Дано утре пишеш ,че ти е по-леко Praynig


easy_24 -пиши по-честичко с нас.Знам за тази процедура,но както пишеш е тромава и скъпа.Мисля си,че е редно когато двамата родителя се развеждат и съдът присъжда родителски права и издръжка,точно тогава да се Уточни и този момент с паспорта и пътуванията на детето из чужбина.Идва един ден,в който се налага детето и Попечителят му да излезнат зад граница-било на лечене,било по работа там на родителя ,било просто на почивка ,а и сега имаме свободата и да жиеем навсякъде из ЕС-та в този момент се започват едни търсения,гонения,молби към Бившата половнка...оттам и излоупотреби -а!щом отваш в чужбина,значи имаш пари-ще ми платиш...еди колко си ...И ще ти дам паспорт на детето НИ!или пък-както сподели една от майките-бившият изтъкувал молбата и за паспорт на детето КАТО мотив за затопляне на отношенията между тях-започнал визити на свобдна воля....Всякакво развитие може да има!За това-като се уточнява размер на издръжка,дни за свиждане,да се уточни  и въпроса с паспорта и псещенията в чужбина-и за двамата родители съответно.

Марси-аз помня твоя пилотаж и че много те боля след това.Дано не се повтаря и да мине-ама то инатъртеното казват че боли повече от счупено...За отвличането-наистина си е криминален акт това.Знаеш ли-точно сега тук-от 3-4дни търсят една кукличка.Бащата бил нападнат на пътя,ударен по лицето-детето било изтръгнато от ръцете му буквално.Майката е рускиня.Разведени са.Правата са отсъденина бащата.Той казва,че е чу нападателите да говорят на руски...Поръчково отвличане.Детето не е намерено още-търси се ...Точно сега слушах коментарите-ако се открие ,че вече е в Русия-не може да бъде върнато тук,защото Русия не е ЕС.Бащата ще заведе дело срещу майката и международен съд ще реши къде са най-добрите условия за развитие на детето.Лоша работа-да се дели,да се отвлича насила..да се играе със Съдбата.

Линка-честит нов трепет.Дано този път е успешен.Понякога трябва да преживеем няколко неуспешни връзки,за да оценим по-добре и трезво човека,който трябва да застане до нас.Карай  полека-без излишен екстаз!Ако е писано-просто си става  bouquet

Алби-ще ми се да ти покажа дъщеря му...на Бала на дебютантите -в края на 2008г.беше.
Сега ще постна ище намеря-има едно КЛЮК списания,дето си го чета-там беше...и дъщерята на Брус Уилис и Деми Мур-те заедно ги представиха пред Общетвото...ЕХ!Класата си е класа.Ама,мисълтта ми е-така си приличат дъщерите на бащите ,че....не е истина напрво!

# 52



Ето това прекрасно създание-със синьото бюстие е Анушка Делон-17годишната дъщеря на Ален Делон и Розали Ван Бремен Тези са от Бала
http://img.lebal.fr/lebal/slides/2008%20Scout%20la%20Rue,%20Anou … nd%20fathers.html

до тях на фотот са Брус Уилис и дъщеря му- Scout la Rue.На бала,като грижовна и всеотдайна майка Беше и Деми Мур.


Ето сайта на Балът на Дебютантите,където знаменити личности правят,така да  се каже-Прещепулка на първие общественни прояви на своите деца.През 2008г.приходите бяха за дечицата болни от диабет.
http://www.lebal.fr/

Ето снимки от самия бал
http://img.lebal.fr/lebal/index.html

Блясък и Лукс...
Разговор от мястото
http://www.gala.fr/gala_tv/l_oeil_sur_eux/alain_delon_bruce_will … hefort_a_la_valse

# 53
  • Мнения: 110
 Голяма красавица е Анушка, няма спор.  Peace
Спомням си, когато се ожениха навремето, после имаше сума ти и снимки с децата, онези тип ''семейна идилия'' на поляна, всички в бяло и 24-каратови усмивки  Grinning. Розали е много красива и чаровна жена. Не помня добре, но преди няколко години се шумеше около тях, че са се разделили.
От красиви родители рядко излизат грозни деца, макар и да имам лично познати- пример за обратното.  Peace
Като сме се заговорили за деца, на мен много ми харесва дъщерята на Каролин от Монако- Шарлот Казираги, чар и елегантност, копие на майка си на млади години   Peace
http://kerestonline.free.fr/forum/Scans/Scan%20Charlotte%20Casir … ghi%202004-07.jpg
http://img219.imageshack.us/img219/1024/charl5wy.jpg
http://www.aolcdn.com/red_galleries/charlotte-casiraghi-prince-h … ry-400a061507.jpg
http://preview.dada.net/mobi/7/0/5/70519/70519_l.jpg

# 54
  • Varna
  • Мнения: 2 592
Marselincheee-  Hug
ама де ми е била главатааа, хич не съм разбрала за падането ти. Аз по едно време не влизах за дълго и може тогава да е станало.
Със това твое падане ми напомни  за едно такова мое радане но тогава бях малко момиче-2 клас. Така си паднах н опашката, че след това повече от година страдах. Ти каде падна, че така си се наранила?
Аз преди малко се прирах от лекар и каманяка си е там за съжаление. Песъчинка или песъчинки са тръгнали да излизат.
По добре съм днеска момичета. само още малко ме боли кръста. Не е както до днеска на обяд да немога да стана от леглото дори. Ще има да живея във напрежение вече кога ще ме истряска пак така.
Така, че рапорт даден Wink

# 55
  • Мнения: 3
Здравейте момичета,аз пък преди малко се прибрах от работа и съм като изцеден лимон.
Благодаря за пожеланията,дано да е писано.
Делта,радвам се,че се чувстваш по-добре HugДано скоро съвсем се оправиш Praynig  bouquet
Руади,права си човек има нужда и от неуспехи,за да придобие опит да преценява хората,но дано вече е край на неуспехите.
Марси,мила искрено ти съчувствам за натъртеното,ошото е че си е травама и все си обажда,аз съм така като е студено и влажно с колената  ooooh!
Алба,я какжа красива девойка си ни постнала,като татко си,браво
Жълто момиче,ти как си Hug
Шакира,любопитке такава,на теб последна ти отговарям,че хем да те държа в напрежение,хем да се разпиша.Ами оказва се май че главата си давам ама от Магреба се неотказвам.Момъка е от Египет,на 21,още учи.Затова аз го карам полека той ме ръчка да ходя там.Ама за момента нямам пари да се отвея до там на екскурзия затова октомври.Ама той си продължава да ме ръчка.Иначе засега да чукна на дърво се чувствам спокойна,не се ядосвам като преди,пък и човека го познавам от оста време,преди бяхме приятели.Мен това ме беше най-страх да не си развалим приятелството и дълго се правех на не4ула намеците му,ама пък и той ми намекваше от далече,отдалече и един предпазлив,пък накрая за св.Валентин ми написа смс-признание и аз нямаше къде да мърдам вече и аз си признах.  Kissing Heart
Еххаа сега се надявам задоволих до някъде любопитството newsm03

# 56
  • Мнения: 90
Еххаа сега се надявам задоволих до някъде любопитството newsm03

Хахахах да задоволи го  Laughing,ама Чакам продължението  Laughing Hug.Успех то желая и умната  Wink

ДелтиЧке, ех тоз мискинин (камъкът де Laughing) ,оЩе ли не е изхвърлен ,ама и при мене беше така 3 семдици бях на легло (ама аз имах 5 камъка де) ,дано твоя веЧе да си отива стига те е мъЧил  Hug.Като ходиш до тоаелтна Щипе ли те ,тоест болезнено ли е уринирането ?

Руади и следя този слуЧай с отвлеЧенето момиЧенце .Ама лоша работа е това ,смесените бракове са нож с 2 остриета ,ако върви ок ,но при раздяла става една бъркотия особенно за детето .Едно ,Че детето се травмира при раздялата плюс всиЧките други ектри около нея  и заЩо после децата ставали такива онакива ,убйци ,наркомани и тн .Тук пък наскоро един тунизиец(изрод) уби с обувка 3 годишното си дете и го заровил ,нашия и възнал за Тунис ,сега там Ще го съдят ,а пък приятелката му  белгйиката (която му е помогнала да зарови трупа,но не е майка на детето) Ще я съдят тук .Само лоши новини Чета в последно време  Confused

# 57
  • Varna
  • Мнения: 2 592
Линче, Линчеееее Hug
като те четааа и се вълнувам за тебееее. Ха'ди Душа късмет newsm10
Шакирчеееее ох, мамааааа, ти 5 каманюра си имала как си ги изхвърлила бе Душееее. Аз , имам 1 и  нИмогЪЪЪЪЪЪ Cryда го изхвърля
Нямам проблем при пишкане. Пишкам си на воляяяяяяяяяяя. Камичето е 6мм. Ни ми пари, ни нищо.
Боже, Божеее за какви страшни неща говорите тукаааа Sad Тез хора децата за нищо ги нямат Cry

# 58
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
делта, свежо ми зву4иш! какво казват  6 мм не е малко ,ако тръгне!
ох, 4е страшни събития споменавате! ами аз следя варненското убийство и направо съм настръхнала яко и паника ме е хванала, да пази бог! много такива отвли4ания има, постоянно тръбят френските  станции, ама щом и при другите страни са с подобни новини, явно хората ставаме все по-гадни и по-жестоки! в 4ужбинската има баш тема за обвинение за отвли4ане и то от бг родител!

# 59
  • София
  • Мнения: 3 765
Привет, привет, аз набързо както тези дни
Делтика, ти цяла кариера направо  Rolling Eyes бързо да изчезва това чудовище, че много се измъчи, а не си е работа. Само усмивки ти желая   bouquet
Лина, късмет с момчето Mr. Green Да си щаствка с него, пък и Египет да видиш, ех хубаво ми звучи на мен, ама няма да ме огрее да отида там  Rolling Eyes каквато съм луда пътешественичка кога ли ще мога да видя пирамидите - голяма мечта са ми
Албичка, ръката ми вече е добре, един голям мехур има, ама не ме боли, така че нещата са на 6  Peace Вече напълно го забравих това. Ти каза, че си на квартира, а мислите ли да се местите? Извинявай, ако въпросът е прекалено личен  Rolling Eyes
Шаки, направо настръхнах като прочетох това за детето, ама то изроди навсякъде. Не знам колко извратен трябва да си, но е факт все едно не са хора, дори не са и животни, някакви изчадия...

Момичета, предстои ми нещо доста важно и всяка добра мисъл ще ми дойде добре. Кажете една молитвичка за мен преди да си легнете, пък аз ще ви бъда много благодарна   bouquet Hug

Общи условия

Активация на акаунт