Усещане за ...жена

  • 4 235
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5
Мъже, споделете вашето усещане за жена.

# 1
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Първо... Егати темата...! Crazy
Второ... Ужасно е дълга... Joy
Трето... Тук много татковци няма... Едва ли ще стигнат като бройка пръстите на двете ти ръце... baby_neutral
Четвърто... Аз нямам усещане за жена... Mr. Green
И пето, но не последно... Оправи си подписа, че е много голям... Peace

# 2
  • Мнения: 5

Трето... Тук много татковци няма... Едва ли ще стигнат като бройка пръстите на двете ти ръце... baby_neutral
Четвърто... Аз нямам усещане за жена... Mr. Green

Ето това е тъжното newsm78 Sad
Защо си мисля, че и в живота ако държите този тон просто никога няма да изпитате онова прословуто "подкосяване на краката", когато срещнете истинската 100 %-ова жена?
Темата е предизвикателство за онези мъже, които искат да се превъплатят в ролята на Ал Пачино от филма със същото наименование и да споделят за тяхната среща с Нея, Истинската. Веднага ли я разпознахте или ви трябваше повече време, а може би още не сте я срещнали?

До Седящият Пън - адмирации за подписа Ви  Peace

# 3
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Виж сега... Да ти поясня горния си постинг... С него исках да наблегна САМО на петото... Останалото е пълнеж...
Оправи си подписа, моля...! Широк е 533 пиксела, а максимално може да 470...
Ако не си чела Правилата, касаещи публикуването на изображения - направи го...
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=4825.0

Успех в намирането на правилния отговор...
Аз моето "усещане" го разбрах какво е преди има-няма 13 години... Wink

# 4
  • Мнения: 211
Оп! (Ако все пак някой от броящите се на пръсти татковци се включи с изказ по темата Rolling Eyes) - Да кажа просто "запис". Мразя го това, но не съм мъж, а ми се струва интересен въпросът. Mr. Green

# 5
  • Мнения: 8
Много си е прав Седящия.
Няма такова нещо като усещане за жена, което да може да бъде облечено в думи, и то със средствата на форума.
То е усещане, не описание. И двучасовият филм (който е и римейк, на всичко отгоре), не е достатъчен да го обясни, дори не и на широката аудитория.
И както всеки мъж е индивидуален, така и всяка жена. Всеки от тях понесъл част от мирогледа си и старателно прикрил чувствата и чувствителността си от околните, откриващ се за най-близките, и съответно най-раним от тях.
Във тази връзка, ако се наложи да формулирам "Усещането" за жена, това ще е този миг, в който поради това, че прикритието е отслабнало или свалено, видим истинския човек отдолу.
И това което видим ни въздейства - дали подкосяващо или по друг начин - зависи от индивида. И всичко това е подсъзнателно, разбира се. С времето почваме да се досещаме какво наистина харесваме у една жена и започваме/продължаваме да търсим именно него.

За това филмът "Ухание в Мрака"/"Усещане за жена" е истински, защото литературният герой е лишен от това сетиво, с което най-много обичат мъжете. Жените обичат с ушите, или поне така се твърди. Без зрение за слепия мъж, светът на жените е чернота с аромати и гласове. Най-ярката представа за жената пред себе си ще получи от нейният парфюм, мелодията на думите й, а в централната сцена на филма - от танца и допира с нея.  Простите неща са гениални.
Като мъж съм съгласен с това, че всички мъже са прасета - и аз харесвам с очите. И най-неземно страхотният, допълващ ме, лъчезарен, светъли  весел  характер да е пред мен, ако е в грозна обвивка - не го искам. C'est la vie. Но пък сигурно има татковци на друго мнение.

Та така - аз пък какво разбирам. Просто навън е слънчево, а в душата си имам усещане за жена...



# 6
  • Мнения: 3 268
Аз съм жена,но пак ще се изкажа по темата.Прави са момчетата,че усещането трудно може да се опише с думи.То затова е усещане,а не есе.

# 7
  • София
  • Мнения: 407
Споделям моето усещане за жена. Усетиха ли го всички? Laughing  Hug

# 8
  • Мнения: 11
Влажно! Hug Mr. Green

# 9
  • Мнения: 0
Мъже, споделете вашето усещане за жена.
Като станеш мъж - тогава  Mr. Green Сега и да ти го опиша - файда никаква  Mr. Green

# 10
  • Мнения: 592
Е, много е дискриминационно това - все едно само една е 100% жена. Ма не така - все искате на пиедестала. Ако съм разгонен, като мине и по-невзрачна, ще ми се подгънат колената. Да не говорим, че съм имал моменти, като героя на Еди Мърфи от 48 часа - Пич, онзи долу се надига дори от повея на вятъра, ти работа ме караш да върша. А после - като ми е минало, може и Джена Джеймисън да не погледна! Усещането зависи, както каза някой по-горе - какво се вижда в точния момент!
За мен - мириса на любов е най-важен!

Общи условия

Активация на акаунт