"Мънички момченца и момиченца, тичайте навън за първите кокиченца!"

  • 20 040
  • 311
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 3 414
AnMary аз знам че към глутена и на 20 дни и на 20 години ако си алергичен няма отърване и не се израства,ти защо отлагаш какво знаеш по въпроса?

# 31
  • София
  • Мнения: 39 745
Бях дала на Алекс каша на Хип, "Лека нощ", зачервиха му се бузите. Може и да не е от кашата, но педиатърката не иска да рискува. Каза "след годинката". Аз от своя страна не смея през нейна глава да захранвам, защото ако му стане нещо, тя може да ми каже "защо не ме послуша?" и т.н.

# 32
  • Варна
  • Мнения: 965
От линийката на Бордима видях, че е в 35 г.с.. Така, че бебчо още има да постои в коремчето на топло. Отдавна не съм я виждала и аз.
Честит рожден ден на Били! Да е здрава и щастлива,   uraи да радва мама и тате!   ura baloni

Аз се позагубих, че си пиша курсовата работа, а и следя истериите покрай приема за градини и се шашкам. Вики бързо се съвзе. Утре сме на контролен преглед.
Мидичка, стискам палци!
ПС - коригирах, ама доста се пулих докато видя смешката  hahaha

Последна редакция: пн, 23 мар 2009, 18:40 от Viki_76

# 33
  • Мнения: 6 604
Здравейте ,момичета Hug
Сега се прибрахме. Доста сте изписали и вие. Вики-я кажи още веднъж какво пишеш Joy Joy Joy. РАзсмя ме искрено.   bouquet
НАдявам се ,че не се сърдиш Hug
Благодаря ви за стиснатите палци Heart Eyes. Сигурна съм ,че и вашата положителна енергия ни помага много Hug.
След прегледа стана ясно,че не Мимето има нужда от помощ ,а майка й Tired. За сега всичко е наред Praynig. Продължаваме в същия дух и след 3 месеца -на проверка. Но бяха положително настроени и двете лекарки Praynig Praynig(че освен на логопед и на психолог я заведох Crazy).
Честит рожден ден на Били и от нас с Мимето nbirthday newsm67. Да расте здрава,жизнена и много късмет 4470.
И мама да се включва по-често smile3521
Още веднъж-благодаря  bouquet

# 34
  • Мнения: 1 685
мидичке HugЗнаех си, че всичко ще  е ОК Peace
Viki_76,да нацелуваш Виктор Heart Eyes

# 35
  • Варна
  • Мнения: 965
Midi4ka* , бях убедена, че всичко ще е наред!  Hug
Не се сърдя, разбира се - посмях се доста.  Joy
Гери, мерси - и ти нацелувай Жорко.

# 36
  • София,
  • Мнения: 4 267
МИдичке хай, аз казах ли ти, че не МИми има нужда от помощ  Joy
А каква е тази смешка, аз май нещо съм пропуснала, а уж прочетох поста на Вики преди да го редактира, ама нещо май и аз не съм видяла Thinking
А какво е това със ситния почерк МИдичка , това и с лупа неможах да го прочета Sick  

# 37
  • Варна
  • Мнения: 965
Бях изяла една буквичка от думата "курсова".
А за да видиш ситния шрифт цъкаш на цитат и там се чете.

# 38
  • София,
  • Мнения: 4 267
Бях изяла една буквичка от думата "курсова".
А за да видиш ситния шрифт цъкаш на цитат и там се чете.
Joy Joy Joy
преди малко четох една тема - Смешно ли е раждането и доста се посмях, та да продължим де.  Joy
А за това с ЦИтата го разгадах преди малко, мерси много  bouquet

# 39
  • Мнения: 6 604
Вики-много ме развесели. И сега ми е смешно като се сетя. Оправи ми настроението,че сега се обади нашия татко и ни каза ,че ще се прибере чак утре Tired.А съм много уморена. Но като гледам Мимето колко енергия има май ще откараме пак до 11.
Уолкъра май не е бил напразна покупка. Мария разбра,че с него може да се придвижва и го ползва по предназначение.

# 40
  • Мнения: 923
Мидичке радвам се, че всичко е наред. Hug
Честит рожден ден на Били! Да е здраво, щастливо и усмихнато дете за радост на всички около нея. newsm59  ura  bigdance2  Gift newsm67

# 41
  • София
  • Мнения: 3 414
Мидичке какво ти изписаха  Party

# 42
  • София
  • Мнения: 1 711
Мидичке, видя ли че си е добре детето  Grinning

# 43
  • Мнения: 1 685

Добро Утро Wink
Аз сега ставам и гледам, на вън времето е супер Simple Smile
Жоро още спи, имам и време за копма  Simple Smileтия дни спи до 11 часа

# 44
  • Мнения: 983
Добро утро и от мен...
Наистина е страхотно времето днес, вече истинска пролет. Ние дори отидохме пеша до яслата, без да промрънка мъничкото ми момченце, през целия път вървя, хванал ме за ръка...Това е голямо постижение, защото за мащабите на града ни, яслата не е кой знае колко близко до къщи  Blush

Гери, мерси за кафенцето  Hug Браво на Жорко, щом те оставя чак до 11 да скучаеш  Wink

Мидичка, радвам се, че всичко при вас е наред. Ето такива новини да се чуват   Peace

Общи условия

Активация на акаунт