"Мънички момченца и момиченца, тичайте навън за първите кокиченца!"

  • 20 044
  • 311
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 1 685
Привет момичета HugСемирамида липсваше ни, наистина.
честит празник днес, на всички именници   bouquet  bouquet  bouquet
честит рожден, Ден и на УФСЪ  bouquet  bouquet  bouquet

# 301
  • Варна
  • Мнения: 965
Честит имен ден на всички носещи име на цветя и дръвчета!   bouquet
Днес научих, че и Лора празнува днес: името Лора има гръцки произход и носи значението на думата “laurus”, която в превод означава “лаврово дърво”. По тази причина Лора празнува имен ден на Цветница.
Така, че hellche, да нацелуваш именничката от мен.  Hug
Дани, много се радвам, че почивката мина добре! А правихте ли някакви процедури?

# 302
  • Мнения: 923
Честит празник на всички именници. smile3525   
Честит рожден ден на УФСЪ.  bouquet
Семирамида Hug за теб и Вероника.

# 303
  • Варна
  • Мнения: 965
Днес си имаме рожденници - Александър на didi_demi и Бетина на Inochka стават на 3 годинки! Да са живи и здрави и да растат като щастливи, слънчеви деца!
 bdbaloni
Честит празник и на УФСЪ!   bouquet

# 304
  • Мнения: 23
честит празник днес, на всички именници и от мен.... Hug Heart Eyes

# 305
  • Мнения: 1 685
момичета, аз отивам при специалист ,че гърдата ми не е добре.
Стискайте ми палци ,че умирам от тревога Tired
боже Tired

# 306
  • Мнения: 23
 Party толкова съм радостна, моя мъник днес сутринта са го захранили с биберона вече и цокал много добре ,,,,леле дано скоро го изпишат... Blush

# 307
  • Варна
  • Мнения: 965
Гери,  fingerscrossed! Пиши после какво са ти казали!
vanq123, браво на мъника!

# 308
  • Мнения: 6 604
Здравейте и от Благоевград  Hug. Прибрахме се. Свърши ни почивката Sad. Нямам търпение пак да се организираме този път с повече мами,надявам се Sunglasses.
Качих и последните снимки от моя апарат. Надявам се да ви харесат и да ви убедят колко е хубаво там ,та следващия път да дойдете и вие Crazy.
Хелче-честит имен ден на Лора  bouquet. Как сте вие? Как си изкарвате?
Дани-успя ли да оправиш? Аз вчера нямах никакво време за нета. Че такова чистенеу ударих Crazy. Всичко беше лудница. Пуснах 5 перални. Още суша дрехи.Връчих Мимето на мама и те са си изкарали супер. Даже майка ми й даде следобедна закуска и Мимето си я е изяла като едно послушно дете Mr. Green.
Гери-стискам палци на теб Praynig. Дано всичко е ок Praynig. Пиши как е минало.
Ваня-още малко остава и на вас. Скоро ще сте си у дома  bouquet.

# 309
  • Мнения: 1 685
Двустранна фибро-кистозна мастопатия, тип Шимелбуш.Не се сканират огнищни паренхимни лезии, или аксиларни л .възли.
Ей на ,това ми е newsm78Само дето незнам какво е това ,на лекар ни ходих ,само на ехограф .Това пише на резултата от ехоскопията, на млечните жлези.
Този ,дето ми гледа гърдите   обясни, че има киста и мастопатия .Не било страшно ,и място за тревога нямало.

# 310
  • София,
  • Мнения: 4 267
ЧЕстит имен ден на всички които празнуват днес!   bouquet

Честито и на малките ни рожденици!  newsm59

Честито и на УФСЪ newsm67

ГЕри много съжалявам, дано поне ти назначат лечение и се оправиш бързо! Hug

Хелче и аз се чудя Лора има ли имен ден днес  newsm78 ДА ВИ е жива и здрава и много да Ви радва! А също и таткото - честито и на него! Hug

МИдичка аз в момента въртя четвъртата пералня и имам още две или три даже Mr. Green, но чистенето го оставих за през седмицата. Утре като се върня от зъболекаря и ще свалям пердетата и ще чистя основно, иначе и аз суша дрехи и имам един куп за гладене, ужас. ПОчивката си е хубаво нещо ама после прането след това е ужасно! Sick

ВИки правих си процедури само на мен - ходих там на лекар при една алерголожка, но според мен много добра специалистка, назначи ми терапия с магнит на белия дроб, която ми правиха там в една поликлиника и инхалации с минералната вода, правих си ги в къщи с моя си инхалатор, даже си налях вода и за София, ама тези дни все не ми остава време да си направя пак инхалации. Явно има голям ефект от процедурите, чувствам се много добре. А за децата нищо - само чист въздух! Hug

Ан - Мари
ще се опитам да пусна нова тема, но ми се щеше да я поукрася малко с Великденски яйчеца, ще се опитам, а ако не ми стигне времето  ще редактираш после нали! Че аз с моето пране и гладене! Sick

# 311
  • София,
  • Мнения: 4 267
НОВА ТЕМА

Последна редакция: нд, 28 юни 2009, 16:43 от AnMary

Общи условия

Активация на акаунт