Моля ви споделте мнението си за тези резултати

  • 1 614
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 104
Благодаря ти, Mindi,  Heart Eyes
Дай лапа виртуално, дано ме заразиш.. Joy Че вече  ми идва малко множко цялата история, три години вече..
Но всяко зло за добро Simple Smile

# 16
  • Мнения: 3 294
После ще е по-сладко  Peace

# 17
  • Мнения: 84
Моля ако някоя има възможност да погледне и моите резултати. Става въпрос за фоликулуметрия след 5 дена клостилбегит. Имам само два фоликула. Нямах готовност за въпроси в момента при лекарката. Какво означава според вас фоликул 0,67 и 0,66 и ендометриум 0.76. Лекарката само каза, че са малки фоликулите. Но сега тук чета, че трябва да станат 18-20 мм и растат с 1,5 до 2 мм на ден. Значи този размер 0.67 на 9 ден от цикъла как да го разбирам? По малко от един милиметър ли е или е 6,7 ? Не мога да схвана. А ендометриум може ли да е 0,76 , т.е. по-малко от милиметър. Ще съм благодарна ако някой може да ми отговори. В сряда отново съм на фоликулуметрия и вече ще питам.

# 18
  • Мнения: 84
Пак съм аз. Нормално ли ви звучи 9 ден фоликули след Клостилбегит да бъдат около 7 мм и само два? И лигавица 9 ден също 7 мм?

# 19
  • Мнения: 4 700
Puhibg, zависи каква е била доzата на клостилбегита. Добри са раzмерите zа тоzи ден.

# 20
  • Мнения: 84
Миле, благодаря за отговора ти. Дано да е така. Дозата беше 1 хапче в прод. на 5 дена за първи път пия.
Благодаря пак. Надявам се, тези нули с които работи моята лекарка да са сантиметри, тогава 0,66 би трябвало да е почти 7 мм.

# 21
  • Мнения: 4 700
Да, да. Сантиметри са. И при таzи даzа клостилбегит реагираШ добре на стимулацията.

Общи условия

Активация на акаунт