А на някой да му е израстнал нов бретон? :(

  • 4 389
  • 20
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 032
Не знам колко често срещано е това явление, но аз съм в шок. Shocked
Винаги съм имала нещо като бебешка коса ли, мъх ли и аз не знам точно как му се казва. Но от няколко месеца това чудо започна да си расте и сега имам бретон дълъг поне четери пръста Close , те да бяха 10-20 косъма направо щях да ги оскубя, ами то.... #Cussing out Косата ми е много гъста и нямам нужда от нито един косъм в повече, нито пък искам да имам бретон. Егати работата! #Cussing out

# 1
  • София
  • Мнения: 3 328
Мдам - на доста хора им се случва - на мен и на още куп девойки и жени, които познавам.

# 2
  • Мнения: 1 032
Мдам - на доста хора им се случва - на мен и на още куп девойки и жени, които познавам.
А при теб как беше, израстна ли дълъг като останалата коса или в един момент спира да расте? Thinking

# 3
  • Мнения: 2 489
Аз сегя ги скубя. Доста са, но иначе полудявам. Ефектът като ги няма тези космалаци е невероятен. Сега обмислям да отида да ги премахна перманентно.

# 4
  • Мнения: 7 186
Аз пък откакто съм бременна ми растат отвсякъде такива диворасляци, то все е било ама чак толкова...особено отзад са ми станали към една педя дълги вече. Сигурно ще окапят след раждането, знам ли. Thinking Иначе на бретона нямам много, отзад са повече.

# 5
  • Мнения: 1 032
Уф, на мен пък новите ми бакенбарди (така ли се пише newsm78) са ми два пъти по-дълги от новия бретон, но някак си те по- не ме дразнят. Confused Тях все някак успявам да ги прибера ако реша да се вържа, обаче това навитото бретонче... smile3515

# 6
  • Sofia
  • Мнения: 6 927
Защо ги махате? Аз не бих отказала още коса, ама няма. Thinking

# 7
  • Мнения: 2 489
и аз не отказвам, но нямам нужда от коса на челото  #Crazy

# 8
  • Magrathea
  • Мнения: 2 771
На мен ми се появи много такава бебешка коса (точно след като приключи великият косопад) В началото беше ужасно смешно, сега положението е малко под контрол, но пак стърчат новите коси. В момента са около 5 см, идея си нямам дали ще порасне някого колкото останалата коса или ще си остане завинаги на ниво "бебешка" newsm78
А аз друго съм се чудела, но не мога да разбера сама- тези нови бебешки коси само отпред ли ги имате- тоест около челото като бретон, като бакембарди или по цялата глава Crazy

# 9
  • Мнения: 3 777
Аз имам съвсем малко, отпред по средата, махам с епилатора редовно.

# 10
  • Мнения: 1 014
Хора, събрахте ми очите! Нима е такъв проблем бебешката коса отпред на челото! Защото не я мацвате с нещо (гел например или знам ли...), но да се стига до скубане. За пръв път чувам за подобно нещо  Shocked

# 11
  • София
  • Мнения: 3 328
Мдам - на доста хора им се случва - на мен и на още куп девойки и жени, които познавам.
А при теб как беше, израстна ли дълъг като останалата коса или в един момент спира да расте? Thinking
При мен косъмчетата си израстнаха и се сляха с останалата коса. А и бяха малко, точно на границата коса-чело. Като прибавим и голямото ми чело по рождение - никакъв проблем не са ми представлявали, просто още няколко косъмчета.

# 12
  • Мнения: 1 032
Хора, събрахте ми очите! Нима е такъв проблем бебешката коса отпред на челото! Защото не я мацвате с нещо (гел например или знам ли...), но да се стига до скубане. За пръв път чувам за подобно нещо  Shocked
Аз мисля точно към този вариант да се насоча. Thinking Просто е абсурд да скубя- тя е толкова много.
А на въпроса дали е по цялата глава... ами не знам. newsm78 Това, което виждам аз е точно на границата където свършва "старата" си ми коса-отпред, отзад, отстрани. Все едно грива ми расте. smile3516

# 13
  • Magrathea
  • Мнения: 2 771
Хора, събрахте ми очите! Нима е такъв проблем бебешката коса отпред на челото! Защото не я мацвате с нещо (гел например или знам ли...), но да се стига до скубане. За пръв път чувам за подобно нещо  Shocked
Ами не знам как е при останалите- но моята не е на челото, а просто все едно косата ми е станала по-гъста , но засега новата косичка е по-къса и стърчи

# 14
  • Мнения: 2 489
Ха-ха! Не си мислете, че по челото ми расте коса и ще остана без чело, косата дето расте е горе-отпред, но моята много стърчи. Може на права коса няма да седи гадно, но на моята е.

Общи условия

Активация на акаунт