Отговори
# 15
  • Мнения: 6
Аз ще изляза ,защото имам да плащам сметки,а и днес е празник и ще отида до църквата да си запаля свещички за мен и семейството ми Praynig Дано в петък сме всички и да се видим Hug Heart Eyes

# 16
  • Мнения: 2 090
                                                           Момичета,честито Благовещение!
                                                                     
Да не забравяте-днес ако излизате трябва да бъдете сити,и с пари в джоба!Че ако закука кукувицата,ще ни върви така цяла година!

# 17
  • Мнения: 343
Е, аз излизах вече. Бях при доки и тоновете са много добри. Времето взе да се оправя. Петък съм на линия.

Деси сита излязох и с пари в джоба. Hug

# 18
  • Мнения: 343
И такааа, тъй като днес е Благовещение в 13ч. ще бъдем аз и Яника пред Църквата Св. Троица.Да запалим свещ. После ще се разходим лекичко по Центъра. Времето започна да се оправя между другото. Който има желание и възможност да заповяда. Hug

# 19
  • Мнения: 3
Доброо утро девойки, май най- сетне се отървах от моята депресийка. Тази сутрин станах в 7 което не ми се беше случвало от две седмици. Алергията ми отмина не ме сърби така жестоко. ии се радвам радвам .......

Жабчето родило ...... абе какво по хубаво и временцето е разкош......

Пожелавам ви приятен ден  Heart Eyes

# 20
  • Мнения: 343
Чудесно Вили за доброто настроение, че вчера много унила ми се видя. То времето през прозореца изглежда прекрасно, но май е много студено. Температурите са "-".

# 21
  • Мнения: 142
Момичета, какво става със срещата утре?
Ще ходим ли на лекция?Аз мисля да отида.

# 22
  • Мнения: 343
Разбира се Стели, ще ходим.

# 23
  • Мнения: 2 090
И аз ще дойда този път.Искате ли да се срещнем някъде и заедно да отидем,че аз не знам точно къде е тази зала ''Култура''(а и нали за лекцията за Естественото раждане не бях  Rolling Eyes).Ако сте съгласни,само ми кажете къде и в колко часа да бъда Hug Heart Eyes Kissing Heart

# 24
  • Мнения: 6
И АЗ СЪМ ЗА Peace  Heart Eyes Hug  bouquet
Отивам на разходкааааа Joy Party

# 25
  • Мнения: 541
утре 11 без 15 пред бинго?

# 26
  • Мнения: 3
идеално е утре пред бингото.
Яника е излязла на разходка пак  Sunglasses иска да се цепи от колектива май утре не и се ходи на лекции  Whistling. а направо в родилното Heart Eyes Heart Eyes да си гушка бебката .....     май девойките ще се окажат по нетърпеливи.

# 27
  • Мнения: 2 090
утре 11 без 15 пред бинго?
Там съм Party

# 28
  • Мнения: 2 090
Добро утро,коремчета!

Влизам набързо да ви кажа че аз пак ще се отцепя от колектива  Rolling Eyes.На майка ми и се обадиха тази сутрин от работата,че ще имат оперативка в 12h,и отново няма на кого да оставя Сашко.Ужасно съжалявам че ще пропусна лекцията,още повече пък че няма да ви видя  33uu

# 29
  • Мнения: 343
Жалко Деси. Струва ми се, че следващата ни среща ще е със спихнали коремчета всички.

Общи условия

Активация на акаунт