Отговори
# 45
  • Мнения: 2 090
 rotfImbo rotfImbo rotfImbo Ох,като се сетя....  rotfImao

Малеееее,какво съм слонче като гледам на снимките Crazy,на живо имам чувството че не съм чак толкова зле Mr. Green

# 46
  • Мнения: 6
Здравейте русенски коремчета  bouquet
Вилито е на системи и днес трябва да роди Hug  Дано всичко мине добре и да гушка накрая своето бебче  PraynigДА И СТИСКАМЕ ПАЛЦИ  Peace Praynig Heart Eyes Hug

# 47
  • Мнения: 541
 fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed
пожелавам й раждане като на Лу  Mr. Green  Praynig

# 48
  • Мнения: 2 090
Нека всичкия късмет на света днес е със Вили,и има най-безболезненото и бързо раждане!

                                   

# 49
  • Мнения: 6
Малко е късно,но да пиша това което знам от Вили: цял ден беше на системи ,но така и не започнали контракции и в 17 ч. ги спрели. Към 21 ч. каза че ще и дават някакво хапче и може би утре пак ще е на системи.Много е отчаяна и има нужда от нас момичета Praynig Hug Heart Eyes

# 50
  • Мнения: 541
ох милата  Rolling Eyes
пратих и днес един смс,ей сега ще й пратя още един да знае че мислим за нея...кой знае колко й е самотно и притеснено Sad
яни като не писа реших че си се запътила към аг-то  Grinning явно и двете имаме още да чакаме Crazy

# 51
  • Мнения: 6
Ох,момичета  днес станах с подуто лице чак се стреснах като се видях. ooooh! Cry много ми тежи вече искам да излиза  Praynigутре сутринта ще се обадя на докторката да решим какво ще правим.Много се притеснявам и за Вили.Много беше отчаяна милата и самичка там.Тя знае че сме с нея русенските мамчета Hug Heart Eyes PraynigКато знам нещо ново пак ще пиша. Лека вечер от нас Heart Eyes

# 52
  • Мнения: 6
Добро утро момичета Hug
ТАЗИ СУТРИН В 7 Ч. VILI SHILDAROVA РОДИ СВОЕТО МОМЧЕНЦЕ - ЙОАН -3600гр. 50 см.
ЧЕСТИТО ВИЛИ,ДА ТИ Е ЖИВ И ЗДРАВ И МНОГО ДА ТЕ СЛУША И РАДВА ТВОЕТО МОМЧЕНЦЕ!!! Heart Eyes Hug Peace

ИМАМЕ СИ ДВЕ БЕБЧЕТА ВЕЧЕ !!!
ВИЛИ Е ДОБРЕ,ДАЖЕ СЕ СМЕЕЕШЕ Grinning РОДИЛА ЗА ДВА ЧАСА И ТЯ , КАТО ГО ВИДЯЛА ВЕЧЕ НИЩО НЕ Я БОЛИ КАЗА Heart Eyes Hug Peace
ХАЙДЕ АНИЧКА ИЗПРЕВАРИХА НИ  Joy Joy Joy

# 53
  • Мнения: 343
ПОЗДРАВЛЕНИЯ НА ВИЛИ И МАЛКИЯ ЙОАН. ДА СА ЖИВИ И ЗДРАВИ, И БЪРЗИЧКО ДА ГИ ИЗПИШАТ.



Вили много се радвам за теб. Снощи беше толкова отчаяна, че не иска да излиза мъника, а виж ти каква чудесна изненада. Важното, че всичко е минало добре.

Пожелавам на всички - Яника, Деси, Стели и Аничка  да родят бързичко и безболезнено. Стискам ви палци момичета от все сърце. Представете си какво шоу ще бъдем на Центрото с 6 колички. #Crazy Laughing

Последна редакция: сб, 04 апр 2009, 16:48 от atlantica

# 54
  • Мнения: 541
честито на мама Вили!!!!!!!! да й е жив и здрав момъка и много да я радва и слуша!!!

еееех че се зарадвах от сутринта  newsm44

лу много се радвам че вече и пишеш Hug
Пожелавам на всички - Яника, Деси и Стели да родят бързичко и безболезнено.
ама и аз искам така да родяяя Cry.......... Mr. Green

# 55
  • Мнения: 343
Аничка и Яника в понеделник искам да ни зарадвате с прекрасната новина за две малки принцеси появили се на бял свят. Толкова съм щастлива за Вили, чак място не мога да си намеря. Преди малко говорих с нея. Представете си, когато Яника , Аничка,Стелито и Деси родят, аз инфаркт ще получа. Laughing

Хайде в трепетно очакване съм за вас.

Количката ми е тук. Hug, но още не съм я видяла. Crossing Arms

# 56
  • Мнения: 541
така ми се искаше тази вечер да си поговорим по скайп ама нещо ми създава проблеми и не иска да се зареди  Sad
а такова главоболие имам  ooooh! май днес слънчасах след дългата разходка,утре как ще стана за карнавала незнам  Crazy
 Hug за всички ви

# 57
  • Мнения: 6
Здравейте момичета  bouquet
Утре сутрин в 7ч. трябва да съм в АГ-то и ще ме сложат на системи  Sad взе да ме хваща страх,но важното е само всичко да мине добре и бебка да се роди жива и здрава Praynig Ще имам нужда от подкрепата ви , Peace знам че ще ми стискате палци.Гушкам ви силно Hug Hug Heart Eyes

# 58
  • Мнения: 541
яни и тук да ти пожелая успех утре,леко,бързо и безпроблемно раждане!!!!!
ще стискам палци,звънни при първа възможност,дано да мине леко,бързо да се възстановиш и да ти дойдем по-скоро на свиждане  Hug
не се оставяй на страха,ти си супер силна,ще се справиш страхотно!!!!! толкова изтърпя до сега,още малко остана!!!
много силни  Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug

# 59
  • Мнения: 343
Яни имаш и моята подкрепа  Hug Hug Hug Hug

Аничка, ти какво се озърташ още? Нали и ти щеше да бъдеш в АГ-то сутринта? Wink

Общи условия

Активация на акаунт