Актуален ценоразпис за раждане в Майчин дом - София

  • 98 992
  • 629
  •   1
Отговори
# 615
  • Мнения: 1 148

delfin4e19
, вече трябва да го търсиш,прави прегледи в МД
Ето ти докторите със свободен прием:
http://www.maichindom.com/bg/practitioners/

Защо Хранов го няма?

# 616
  • Мнения: 1 519
Момичета в този сайт за доктор Дяволов пише вторник без записване на час така ли се ходи наистина ?

# 617
  • София
  • Мнения: 1 977
Gaggi идея си нямам,може би няма свободен прием.

delfin4e19 , да така е отиваш и се редиш,по принцип си се чака,при него обикновенно ходят много жени,прегледа преди беше 50лв. сега не знам дали има промяна,говоря за преди година и половина.

# 618
  • Мнения: 0
Привет отново
Малко ще се отклоним от темата (актуален ценоразпис..), но надявам се никой няма да се сърди.
Така... приеха ме с изтекли води, леки контракции и почти 7см разкритие. Отначало имах чувството, че в кабинета, в който приемат не им се работи, но после видях, че не е така. Просто бяхме няколко жени едновременно и малко суматоха настана. Оформиха ми документите, направиха ми преглед и ме качиха в родилна зала. Сложиха ме да ми мерят тонове и конракции. Още от приемния кабинет бяха дали информация за всичко на избрания от мен лекар. Той вече пътуваше към болницата Simple Smile
Аз слава Богу родих бързо, за няма и два часа. Екипът, на който разчитах бяха невероятни. Голямо благодаря на всички тях. Проф. Николов -акушер гинеколог, акушерка - Елка Байлова. За съжаление не знам имената на останалите, които бяха на смяна и бяха с мен през цялото време, но мога да кажа, че всички бяха много внимателни.
Цената на раждането на моето съкровище беше по ценоразписа на болницата -870лв. Не съм наясно как вътрешно си разпределят парите, но много бих искала да има и за сестрите дори. Както казах, целият екип беше страхотен!!

[/quote
Здрaвей , понеже и aз съм се нaсочилa към пр. Николов искaм дa те попитaм , a ценaтa зa секцио същaтa ли е кaкто при нормaлно рaждaне? Извинявaй зa въпросa но ми е мaлко притеснено , понеже
до сегa все зa нормaлно се говорише и нa последния преглед ме потготвихa , че имa и вероятност зa секцио , до сегa не съм ходилa при пр. Николов , чрез препоръкa имaм уговорен чaс зa иднaтa седмицa , a тогaвa влизaм и в девети месец не остaнa , a aз още се лутaм из кaбинетите   Embarassed

# 619
  • Sofia
  • Мнения: 33
Привет hkmincheva
Цената по ценоразпис за секцио и нормално е една и съща. Wink Ти колко би дала за "благодаря на вас и екипа" си е друг въпрос.
Прегледът му е 60 лв.
Но вярвайте ми, заслужава си всяка стотинка!

# 620
  • Мнения: 0
Привет hkmincheva
Цената по ценоразпис за секцио и нормално е една и съща. Wink Ти колко би дала за "благодаря на вас и екипа" си е друг въпрос.
Прегледът му е 60 лв.
Но вярвайте ми, заслужава си всяка стотинка!

Първо блaгодaря зa отговорa  Peace
И дa нaпълно съм съглaснa с теб , но имa болници в които секциото се зaплaщa двойно! Все пaк искaм дa съм потготвенa финaнсово , a не изненaдaнa. Зa прегледa знaм , не мисля че е много нaпротив ходилa съм при достa некaдърни зa повече! Зa товa се спрях нa проф. Николов , понеже здрaвето и сигурносттa нямaт ценa! Още веднъж блaгодaря зa бързият отговор   bouquet

# 621
  • Sofia
  • Мнения: 33
Ориентирала си се към голям професионалист.
Виж цениразписа в сайта на майчин дом. Еднаква е цената. А и го бях питала има ли разлика, така че ми беше потвърдено и от него.
Имай предвид, че в 9-тия месец иска пациентките му да ходят всяка седмица на преглед...  Money

Привет hkmincheva
Цената по ценоразпис за секцио и нормално е една и съща. Wink Ти колко би дала за "благодаря на вас и екипа" си е друг въпрос.
Прегледът му е 60 лв.
Но вярвайте ми, заслужава си всяка стотинка!

Първо блaгодaря зa отговорa  Peace
И дa нaпълно съм съглaснa с теб , но имa болници в които секциото се зaплaщa двойно! Все пaк искaм дa съм потготвенa финaнсово , a не изненaдaнa. Зa прегледa знaм , не мисля че е много нaпротив ходилa съм при достa некaдърни зa повече! Зa товa се спрях нa проф. Николов , понеже здрaвето и сигурносттa нямaт ценa! Още веднъж блaгодaря зa бързият отговор   bouquet

# 622
  • Мнения: 3
Здравейте момичета. В началото на април месец се обадих да се запиша за ден на отворените врати, първата свободна дата беше за 12.06. Предполагам,че доста майчета вече са били и са видели за какво става въпрос. Надявам се да ми бъде полезно. Терминът ми е август месец и ще раждам при д-р Славов. Силно се надявам тогава да не е отпусна,но след 2 седмици съм на преглед при него и ще го питам. Някой знае ли каква е процедурата ,ако избраният от теб доктор е в отпуска ,а започне раждането? Благодаря.

# 623
  • Мнения: 1 148
Мисля, че това трябва да попиташ твоя си доктор. Моя каза, че и да е в отпуска, ще дойде.

# 624
  • Мнения: 198
Дори да ти обещае, че няма да е отпуска, или че дори да е, ще дойде, имай си едно наум, не всички са коректни. Не ти го казвам, за да те плаша, а за да не се окажеш неподготвена без лекар три дни преди термина, както се случи с мен преди време. Освен това и лекарите са хора, може да има непредвидени обстоятелства, така че е разумно, живот и здраве като наближи момента, да го помолиш да ти препоръча негов колега, към когото да се обърнеш, ако той по някаква причина не може да се отзове. Молбата не е неразумна и според мен всеки коректен лекар би я удовлетворил. Дори да не се наложи, ще бъдеш по-спокойна, че имаш резервен вариант.

# 625
  • Мнения: 72
Добро утро!
Копи-пействам писаното от мен в отчетната преди малко .. Simple Smile не ми се пише пак Stuck Out Tongue

Вчера останах много доволна от болничната ни екскурзия в МД. Показаха ни отделението от влизането на портала до операционните зали, където се прави секциото. Имат страхотни нови родилни зали, всичко е новичко (правили са цялостен ремонт преди 2-3 год.). http://www.maichindom.com/bg/gallery/view/rodilna_zala/
Показаха ни къде ще чака таткото, къде ще си оставим багажа и после къде ще ни правят клизмата  Имат някаква IT система, която е единствена в България и чрез нея следят едновременно показателите на майката, бебчо и на контракциите на шийката на матката. Разполагат с UV и антибактериални филтри на въздуха навсякъде в отделението.Влизахме къде ли не и дори видяхме прясно извадено бебче цялото в кръв и лигички по устенцата, настръхнах при гледката- беше вълшебно
След раждането след максимум 6ч. те местят или на 7 или на 12 етаж според твоето желание има стаи, в които престоят е напълно безплатен(На 7 етаж не се плаща, по 3 родилки са в стая и дават децата на всеки 3 часа, от 7 сутринта до 22 часа. Няма нощно кърмене! На 12 ет. детето е при теб през цялото време!), има от 43 лв. с 2 легла и самостоятелна баня и от 70 лв. с 1 легло и със самостоятелна баня...Това го има в сайта им, можете да прочетете по-подробно.

Най-важното е да слушаме какво ни се говори, да дишаме правилно и да приемем, че това е най-естественото нещо, което трябва да ни се случи в този живот...Ноември, идвай вече!
По-спокойна съм и много силно се моля да мога да родя първото ни дете по естествен път и всичко да мине добре   

Последна редакция: чт, 22 май 2014, 09:24 от elisika_87

# 626
  • Мнения: 1 148
elisika_87 благодаря за споделеното!
И аз ходих на "отворени врати", но ти си получила по-изчерпателна информация.
При моето посещение така и не се разбра къде ще чака таткото, моля те да споделиш  Rolling Eyes
Също и къде точно стои багажа за родилна зала по време на самото раждане? А клизмата предполагам я правят в залата и после си до прилежащото съответно WC?
Казаха ли ви дали оставят време за душ след клизмата?

# 627
  • Мнения: 72
Таткото чака където е портиерът, чакалнята или както там се нарича (входът е нов, преди месец е открит и се пада в ляво от главния).
Багажът го оставяш в съблекалнята (пада се с/у стайчката, в която ти правят клизмата, в която има пък втора стайчка, където можеш да си вземеш душ Simple Smile ..)

# 628
  • Мнения: 190
Отзиви от д-р Филипов имате ли? Много ми го похвалиха и най-вече че бил коректен от към парите, т.е не искал допълнително

# 629
  • Мнения: 160
Отзиви от д-р Филипов имате ли? Много ми го похвалиха и най-вече че бил коректен от към парите, т.е не искал допълнително
Аз раждах при него, но без избор на екип.Много съм доволна от работата му, прецизен е, не ме боля операцията, белегът почти не се вижда, а няма две години оттогава.

Общи условия

Активация на акаунт