Ортопедична клиника Горна Баня???

  • 50 025
  • 33
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • 3
  • Всички
  • Мнения: 93
Момичета имам 6г. дъщеря, която има нужда от добър специалист- ортопед. Има проблем с гръбнака и лекарите при които сме ходили немогат да и помогнат. Не сме от София и нямам впечатления от тази клиника. Ако вие имате очаквам да ме насочите към определен специалист. Благодаря ви предварително!!! Praynig

# 1
  • Мнения: 404
Здравей bubo-le4ka.Съжалявам, че имате такива проблеми.Моите впечатления от тази клиника са много добри.Когайто голямата ми дъщеря беше на 6 месеца се оказа , че има дисплазия на тазобедрените стави и там и поставиха каиши на Павлик.Детето се оправи.Отношението на доктора , който ни прие беше чудесно.Доктора се казва Венелин Алексиев и доколкото зная все още работи там.
Мисля, че момичетата от форума ще ти дадат повечко информация за тази болница и препоръки за добри специалисти за вашия случай.Аз също се поинтересувам сред приятели и ще ти пиша.
Успех.

# 2
  • Мнения: 95
За съжаление и аз за лекар няма да мога да ти помогна.Но като цяло мога да дам мнение относно специалистите и отношението им - невероятни са.Брат ми беше там,за прегледи и в последствие операция.Вниманието и времето,които му отделиха не мога да ги сравня дори с препоръчания от познат лекар в Пирогов(онзи го погледна от километър и каза,че му няма нищо  Close ).

# 3
  • Мнения: 93
Момичета благодаря ви, но ми се иска преди да отидем да съм наясно към,кого да се обърна. Зная, че доброто отношение е първото нещо, което очаква всеки човек /особено, когато се отнася за дете/, но много ми се иска да е много добър специалист. Дъщеря ми навлиза във възраст в която осъзнава много неща и въпроси от рода "Мамо, цял живот ли ще ходим по лекари и така ли ще ме боли?" са трудни за всеки родител. Неможе да игра е нормално, изморява се и това я прави много тъжна.
Благодаря ви от сърце!

# 4
  • Мнения: 2
Здравейте! И аз имам дъщеричка на 4 месеца, която се роди със заболяване на съединителната тъкан - артрогрипоза, и с вродена луксация на тазобедрените стави. Още на четвъртия  ден бяхме в Горна баня. Свързахме се с проф. Владимиров, които ни запозна и с др.Кехайов и Ефремов. За последните двама има отлични отзиви. Друг много добър ортопед е др.Живков от Варна - работи в окръжна болница и той лекува дъщеря ми от втория месец до този момент. Моят съвет е да се обърнеш  към някой от последните трима лекари.    Искам да попитам майката, чието дете е с луксация, от кой момент детето е със стремената на Павлик. Как го разхожда, т.к. моята Габриела не може да влезе в количката. Дъщеря ми първоночално беше с профилактични гащички "Михаела", после с други с метална шина и сега от 10 дни е със стремената на Павлик като др.Живков ни обясни, че ще ги носим поне до годинката.

# 5
  • Мнения: 93
Относно д-р.Живков - ходихме два пъти, но и той недава логично обяснение. Направи и две мануални терапии и ни препоръча да вземем от ортопедичните пети, които той поръчва от Щатите. От цялата тази работа ефектът е нулев.
Смятам да потърся предложените от теб лекари.Мерси

# 6
  • Мнения: 404
  Искам да попитам майката, чието дете е с луксация, от кой момент детето е със стремената на Павлик. Как го разхожда, т.к. моята Габриела не може да влезе в количката. Дъщеря ми първоночално беше с профилактични гащички "Михаела", после с други с метална шина и сега от 10 дни е със стремената на Павлик като др.Живков ни обясни, че ще ги носим поне до годинката.

Здравей.Дъщеря ми беше на 6 месеца, когато и сложиха каишите на Павлик.Беше с тях почти четири месеца.На четвъртия месец доктор Алексиев ни каза, че вече всичко е наред и свалихме каишите.Количката беше по широка и детето се побираше.Е не съвсем.Крачетата не бяха съвсем разтворени, както трябваше да бъдат, но пък и не можеше само вкъщи да седиме.Желая Ви успех и скоро да се оправите.
А на теб bubo-le4ka ще ти препоръчам д-р Венелин Алексиев, също докторите , които diddoka ти препоръчва.Това са проф. Владимиров, др.Кехайов и Ефремов.Чувала съм много добри отзиви за тях.Но все пак доктора, който излекува дъщеря ми е В.Алексиев.

# 7
  • Мнения: 404
http://www.einet.bg/~alexiev/ това е сайта на д-р В.Алексиев.
bubo-le4ka  разгледай го ще ти е от полза.

# 8
  • Мнения: 404
Здравей отново bubo-le4ka.Какво стана намери ли доктор, който да Ви помогне?

# 9
Дъщеря ми е на 12 год. и миналата година й поставиха диагноза Сколиоза идиопатика.Заведохме я в Горна баня при д-р Добрин Диков,който след преглед и рентгенови снимки ни препоръча поставянето на корсет.Насочи ни към доц.Сливков-кинезитерапевт,с който работим и до днес.Той показва упражнения,които трябва да прави детето,за да може мускулатурата да заякне и да се образува т.нар."мускулен корсет",който да задържа гръбнака.Ако с това съм била молезна ще се радвам.

# 10
Здравейте!На дъщеря ми и се надува коляното.Знае ли някой към какъв специалист да се обърна,за да се реши проблема и можете ли да ми дадете координатите на добър лекар в тази област.Вече сме били в пирогов,но няма нищо счупено.Предварително благодаря!

# 11
  • Мнения: 2 013
http://www.einet.bg/~alexiev/ това е сайта на д-р В.Алексиев.
bubo-le4ka  разгледай го ще ти е от полза.

Ние водихме дъщеря ни при него,останах доволна.Препоръчвам го.  Peace
Много добър специалист!
Успех  Hug

# 12
  • в джунглата
  • Мнения: 916
и аз съм за д-р Алексиев Peace

# 13
  • Мнения: 43
Здравейте! Синът ми е на 14 години и се налага да му се направи операция на лакътната става. Може ли някой да ми препоръча добър специалист в тази област? Предварително благодаря!   bouquet

# 14
  • Мнения: 110
В  ГБ най добрите са Денев Алексиев .
Ако не бяха доктор Денев и Алексиев сега щях да съм на инвалидна количка след жестока падане от мотор бяха на 19години.Хората си разбират от работата и са професионалисти.

# 15
  • Мнения: 524
В  ГБ най добрите са Денев Алексиев .
Ако не бяха доктор Денев и Алексиев сега щях да съм на инвалидна количка след жестока падане от мотор бяха на 19години.Хората си разбират от работата и са професионалисти.
Д-р Денев вече не работи в Горна баня.

# 16
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 321
В  ГБ най добрите са Денев Алексиев .
Ако не бяха доктор Денев и Алексиев сега щях да съм на инвалидна количка след жестока падане от мотор бяха на 19години.Хората си разбират от работата и са професионалисти.
Д-р Денев вече не работи в Горна баня.
Да така е, както и повечето добри лекари там. Почти всички добри напуснаха и вече не е това което беше преди години.

# 17
  • Мнения: 110
А някой знае ли къде работи сега д-р Денев.

# 18
  • Мнения: 762
моята майка работи в горна баня
ако някой го интересува нещо нека ми пише на лични

# 19
  • Мнения: 2 803
В  ГБ най добрите са Денев Алексиев .
Ако не бяха доктор Денев и Алексиев сега щях да съм на инвалидна количка след жестока падане от мотор бяха на 19години.Хората си разбират от работата и са професионалисти.

А те само с деца ли се занимават?

# 20
  • Мнения: 110
В  ГБ най добрите са Денев Алексиев .
Ако не бяха доктор Денев и Алексиев сега щях да съм на инвалидна количка след жестока падане от мотор бяха на 19години.Хората си разбират от работата и са професионалисти.

А те само с деца ли се занимават?

Не но предимно с деца

# 21
  • Мнения: 2 803
Не но предимно с деца

Благодаря!  bouquet

# 22
как да се свържа с доктор.Патриков горна баня

# 23
  • Мнения: 635
И аз има въпрос за специалистите в клиниката.
Майка ми е на 58г с диагноза гонартроза на колената и повечето лекари препоръчват смяна на ставата.
Други отричат такъв вид операция, че било модерно и така се източвали пари от касата.
На кого да вярваш незнам, а милата е с постоянни болки и едва върви.
Много се надявам на мнения.

# 24
  • Мнения: 2 803
И аз има въпрос за специалистите в клиниката.
Майка ми е на 58г с диагноза гонартроза на колената и повечето лекари препоръчват смяна на ставата.
Други отричат такъв вид операция, че било модерно и така се източвали пари от касата.
На кого да вярваш незнам, а милата е с постоянни болки и едва върви.
Много се надявам на мнения.

Не съм чувала такива отрицания на операция по смяна на става. Знам че хората, които са си сменили става се чувстват много добре след операцията и могат да ходят без болки. Най-добре се съветвайте със повечко специалисти. Много добри отзиви съм чула за доц.Аспарухов от Ортопедична клиника в Плевен.

# 25
  • Мнения: 143
Водила съм дъщеря си при Д-р Кехайов - невероятен специалист. Препоръчвам го с две ръце!

# 26
  • Мнения: 0
Д-р Денев работи в МБАЛ "Св. София", с адрес Булевард България №104, гр. София. Ако някой има нужда от контакти/телефонен номер, нека да ми изпрати лично съобщение.

# 27
  • Мнения: 9
Здравейте , искам да попитам някой ходил ли е в частния кабинет на др. Алексиев и дали е по добре там да се отиде или в клиниката по ортопедия.Също така ако знаете и какви са цените на прегледите там.Искам да знаправя преглед за плоскостъпие и затова се интересувам .Ще съм благодарна ако някой знае да пише.

# 28
  • Мнения: 110
Здравейте , искам да попитам някой ходил ли е в частния кабинет на др. Алексиев и дали е по добре там да се отиде или в клиниката по ортопедия.Също така ако знаете и какви са цените на прегледите там.Искам да знаправя преглед за плоскостъпие и затова се интересувам .Ще съм благодарна ако някой знае да пише.
Отидете си в самата болница не в частния кабинет  защото ще ви удера кожичката.

# 29
  • Мнения: 9
И аз си мисля че е по добре в болницата, но на телефоните им ми дава заето и не мога да се свържа .Някой може ли да каже как става записването при др алексиев , ако се обадя на личния телефон от сайта му мога ли да си запиша час за болницата или само за частния кабинет е той.

# 30
  • Мнения: 0
Dobar den iskam da popitam za doktor Denev ot Gorna Banq toi e mnogo dobar ortoped i neznam kade da go namerq ako nqkoi ima nqkakvi koordinati  molq da pishe mnogo mi e speshno.Blagodarq predvaritelno...

# 31
  • Мнения: 3
Здравейте можете ли да ме посъветвате за добър ортопед в горна баня дъщеря ми стъпва много навътре?Който да работи със здравна каса?

# 32
  • Мнения: 143
Здравейте можете ли да ме посъветвате за добър ортопед в горна баня дъщеря ми стъпва много навътре?Който да работи със здравна каса?
Алексиев!

# 33
  • Мнения: 28
Момичета имам 6г. дъщеря, която има нужда от добър специалист- ортопед. Има проблем с гръбнака и лекарите при които сме ходили немогат да и помогнат. Не сме от София и нямам впечатления от тази клиника. Ако вие имате очаквам да ме насочите към определен специалист. Благодаря ви предварително!!! Praynig



здравей какъв е по точно проблема на малката ?

Общи условия

Активация на акаунт