Подранила менструация

  • 60 993
  • 14
  •   1
Отговори
Здравейте! Wink
Този месец се по притесних малко, защото по мой изчисления ми дойде с десетина дни по-рано.На какво може да се дължи това, предполагам и на вас ви се е случвало.Първоначално си помислих, че не е мензис..понеже нямаше нито един симптом..нито ме боляха гърдите, нито яйчниците - нищо.Първите два дни беше едно такова кафеникаво зацапване - отдадох на това, че ме е хванал грипа от там и тези проблеми.Вчера и днес обаче си е направо кървене, не толкова обилно и червено, както при обикновена менструция, но все пак кървене..макар и с леко кафеникав цвят на кръвта.Не знам, до сега не ми се е случвало такова нещо..по принцип ми е точен.Чудя се дали е за гениколог?Ам? Thinking
Благодаря на всички за мненията.

# 1
  • Мнения: 329
Здравей, и на мен този мессец ми дойде по-рано с около 5 дни, също като теб без болки, а друг път пия обезболяващи. При мен си мисля, че може да се дължи на стрес, както и на грипа който изкарах-с висока температура-38,5 градуса. Не съм ходила на лекар за това, ще видя следващия цикъл как ще бъде и тогава ще отида на лекар, ако отново има проблеми.
А при теб дали не е възможно да е имплатационно кървене-ако си правила опити за бебче? Получава се около 7 до 10 дни след зачеването и кървенето е слабо, както го описваш.

# 2
  • Мнения: 2 110
Sirenia ,добре е да посетиш гинеколог ,защото причини много . по вероятно според мен е от смяната на сезоните или някакъв твой стрес, притеснение..нещо такова...

# 3
  • Мнения: 95
Наистина консултацията с лекар май е най-добрият вариант.Случвало ми се е по-две причини лично на мен - от смяна на климата(например на море когато ходя) и ако се е наложило да използвам спешни контрацептивни методи(след Постинор дуо например).

# 4
  • София
  • Мнения: 604
и на мен ми дойде със 7-8 дни по-рано. Миналия месец на 15.03, а сега на 8.04. Симптомите си ги имам - болки, нерви, раздразнителност, подуване, пъпки ooooh!Стреснах се, понеже доста често си ми закъснява с по някоклко дена, но да ми дойде по-рано не е било никога!Възможно е както казвате да е от смяната на сезоните, а мен ме съмнява да не е от L-carnitin, който вече седмица взимам newsm78Лекарства или противозачатъчни не съм пила, затова ме навява мисълта, че може преждевременното идване на цикъла да е странично действие на тази хранителна добавка. Ще видим как ще е другия месец Peace

# 5
  • Мнения: 95
Хммм...честно казано миналата година пих л-карнитин за отслабване..зимата някъде,ама към 2-3 месеца(ако помня правилно де),но нямах такива повлиявания..наистина не помня нищо особено  Thinking

# 6
  • Мнения: 4
Здравейте момичета,
Изчетох темата но не намерих отговор на моя въпрос. В процес на бебеправене сме, имам изключително редовен цикъл, но този месец едно, че доиде 4 дена по-рано , но си и отиде за ден и половина. На всичко отгоре беше много оскъден. Имам още два дена до официалната дата на която трябваше да ми дойде. Изчетох много и това което ме притесни беше,че това са симптоми и на киста или полепи или сума ти други стресиращи сценарии.Записала съм си час за лекар но е чак след 5 дни. Ще ми се някой да даде идея от какво може да е?
Благодаря ви предварително

# 7
  • вкъщи
  • Мнения: 704
спокойно случва се има много фактори за това-нервно напрежение  времето е горещо тежка физическа работа

# 8
  • Мнения: 4
Балгодаря ти Йовета, надявам се да на "изперкам" до прегледа при док.

# 9
  • Мнения: 3
Здравейте омъжена съм от две и се опитваме да имаме бебе.Цикъла ми този месец подрани с шест дни.Според маика ми е възможно да съм бременна и този да е последния месец в които ми идва бих искала ако може някои специалист да ми отговори възможно ли е да съм бремнна тъй като до сега винаги е идвало два дена напред или назад но никога толкова рано . ОСВЕН ТОВА ми тече по слабо но не е розово. Моля ако не съм бременна да ми кажете на какво се дължи 

# 10
  • Германия
  • Мнения: 240
Здравейте омъжена съм от две и се опитваме да имаме бебе.Цикъла ми този месец подрани с шест дни.Според маика ми е възможно да съм бременна и този да е последния месец в които ми идва бих искала ако може някои специалист да ми отговори възможно ли е да съм бремнна тъй като до сега винаги е идвало два дена напред или назад но никога толкова рано . ОСВЕН ТОВА ми тече по слабо но не е розово. Моля ако не съм бременна да ми кажете на какво се дължи 

Kaк така последният месец, в който ти идва? Rolling Eyes Един вид “кръвта,която се е натрупала трябва да си изтече за последен път“? Ако е така,няма такова нещо Peace
Но си направи тест за всеки случай, може пък да караш цветна бременност. Желая ти успех  Hug

# 11
  • Мнения: 3
Цикалът ми подрани с шест дни а и имам симптоми на бременна. сънливост,често уриниране,увеличен апетит както и болки в гърдите(зърната)а теста ми е отрицателен а цикала ми  е с продъжителност 2-3 дни има ли вероятност да съм бременна моля се скоро това да стане за да мога да се радвам на първата си рожба очаквам с нетърпение мнението ви благодаря ви предварително

# 12
  • Мнения: 1 879
Направи още един тест след няколко дни. Тези симптоми за сънливост и честото уриниране не се появяват две седмици след зачеването, а малко по-късно. Мен не са ме болели зърната, но усещането в гърдите е по-различно от напрежението, което е преди цикъл. Дано наистина да си бременна!

# 13
  • Мнения: 3
здравейте отново вече съм бременна но имам много силно бяло течение и се страхувам да не навредя на бебето си.Реших да се лекувам и ми изписаха лекарства но малко след това разбрах че сум бременна и сега не пия и лекарствата си  моля дайте ми съвет каво да правя вреди ли бялото течение на бебето ми

# 14
  • Мнения: 5 790
здравейте отново вече съм бременна но имам много силно бяло течение и се страхувам да не навредя на бебето си.Реших да се лекувам и ми изписаха лекарства но малко след това разбрах че сум бременна и сега не пия и лекарствата си  моля дайте ми съвет каво да правя вреди ли бялото течение на бебето ми

Задължително отиди при гинеколога, който ти следи бременността.
Той ще установи каква е причината за бялото течение и ще изпише лекарства, подходящи за състоянието ти.
Ние тук боб не можем да си хвърлим, за да знаем какво ти е точно. Но при всички положения - лекар е решението!

Общи условия

Активация на акаунт