Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 3 885
Beni Mama, някои кори за лазяна се варят предварително, други - не. Чети опаковката. Аз съм опитвала с тези с варене и резултатът беше, че доста залепнаха една за друга въпреки че спазих точно указанията. Другите са по-скъпи май, но си струва.

# 16
  • Мнения: 830
Питам конкретно за корите на  Barilla !

# 17
  • Варна
  • Мнения: 3 885
Не съм ги ползвала. Какво пише на опаковката?

# 18
  • Мнения: 37
Извинявай те, търсих на всякъде и не намерих информация !
Някой знае ли колко калории съдържат варените свински крачета ? Аз си мислех, че са  нискокалорични ,а от една друга тема твърдят ,че са мазни !
Благодаря ви предварително !

# 19
  • Мнения: 830
Не съм ги ползвала. Какво пише на опаковката?
Извинявай ама ти четеш ли въобще какво пиша и за какво питам?!

Вивиан, благодаря ти за адекватната реакция   bouquet

# 20
  • София
  • Мнения: 10 858
BENI MAMA  извинявай за закъснението - за корите на Барила - без варене са. редиш си ги както са така твърди, отгоре заливаш със соса от рецептата на опаковката, и така печеш. те сами си омекват. Въобще, нямаш грижи с тия кори  Peace

Има ги и в Пикадили.

# 21
  • София
  • Мнения: 3 752
Почти на годинка сме,ядем обща храна,мога ли вече да застройвам супите с жълтък?
И още нещо:искам да дам авокадо,как да го предложа?

# 22
  • София
  • Мнения: 10 858
Аз лично бих започнала, избора е твой. Ако детенцето си яде белтък, мисля, че можеш вече да започнеш и с жълтъка. Малко по малко. За авокадото - нямам идея. Може би пасирано с някакъв плод, да речем ...

# 23
  • Мнения: 519
Ако детенцето си яде белтък, мисля, че можеш вече да започнеш и с жълтъка. Малко по малко.
   Извинявам се за спама,но не се ли почва с жълтък и след това да се въведе белтъка?!

# 24
  • София
  • Мнения: 10 858
Ако детенцето си яде белтък, мисля, че можеш вече да започнеш и с жълтъка. Малко по малко.
   Извинявам се за спама,но не се ли почва с жълтък и след това да се въведе белтъка?!

Всъщност да, грешката е моя  Laughing

# 25
  • някъде на юг
  • Мнения: 280
Момичета сложих преди 20мин. една най обикновенна постна питка във фурната да втасва като я включих на 50 градуса.
Вече стои 20 мин. но гледам няма напредък голям.Колко време да я оставя още преди да увелича градусите? По принцип колко време се пече питка и може ли да включа вентилатора?Благодаря

# 26
  • Мнения: 519
    Никога не слагам тесто да втасва във фурната.Няма ли да изсъхне там и да хване кора.Защо не я сложиш върху радиатор или на друго топло място и да я покриеш с кърпа.

# 27
  • София
  • Мнения: 10 858
Аз също слагам разни неща да втасват на 50 градуса. Става идеално, поне при мен.
Ако питката е содена, не знам обаче как стоят нещата, ако е с мая - тогава 1 час.

# 28
  • Мнения: 1 777
Почти на годинка сме,ядем обща храна,мога ли вече да застройвам супите с жълтък?
И още нещо:искам да дам авокадо,как да го предложа?
Моите деца много обичат авокадо и го ядат на салата ,сандвичи или просто така  нарязано на парченца.Когато бяха по -малки съм им давала намачкано на пюре с банан. Simple Smile

# 29
  • Разград
  • Мнения: 3 110
   Никога не слагам тесто да втасва във фурната.Няма ли да изсъхне там и да хване кора.Защо не я сложиш върху радиатор или на друго топло място и да я покриеш с кърпа.

За целта тестото се покрива с памучна кърпа и няма никакъв проблем.Винаги правя така.

Общи условия

Активация на акаунт