Времето...

  • 2 252
  • 49
  •   1
Отговори
  • Мнения: 468
....не ми стига за нищо. Нито за ядене, нито за телевизия, нито за разкрасяване, не мога да се изкъпя дори, и до тоалетна ходя когато има някой в къщи. Tired А най-ужасното е дето съм зарязала баткото съвсем. Embarassed Добре, че е голям и сам се оправя. А при вас как е? Променят ли се нещата по-нататък? newsm78

# 1
  • Мнения: 66
Ох, мила не знам как е с две деца, сигурно е така, няма време за нищо, децата си искат своето. но като пораснат ще са си дружка и ще се занимават двете.

# 2
  • Мнения: 4 335
Когато синьт ми беше толкова мальк(колкото дьщеря ти)голяма част от деня си го прекарваше в сьн.Имах време за чистене,готвене,ядене,телевизия и форума Laughing.Желанието ми за разкрасяване се появи по кьсно EmbarassedНа мен след 9-я месец ми стана по трудно с времето,малкия започна да шава и аз все сьм след него.

# 3
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 311
.... но като пораснат ще са си дружка и ще се занимават двете.

Това не е съвсем така при такава разлика. Баткото тепърва ще влезе в пубертета и малката няма да му е първа дружка. Със сестра ми имаме 6г разлика и не бих казала, че сме имали много общи интереси.

Към авторката...какво да ти кажа. Добре, че поне голямата ходи на занималня, иначе, ако трябва да й помагам, все с ненаписани домашни ще ходи  Crazy

# 4
  • Мнения: 959
Когато родих синът ми, бях така. Никакво време за нищо ...  ooooh! Но, той си беше такова бебе, че изискваше внимание 24 часа в денонощието.
След като родих малката, пък много странно, някак имам време за повече неща, нищо, че вече са ми две диванета на главата  Laughing
Не съм занемарила отношенията си с баткото, но силно ме спасява това, че той си ходи на ДГ...















# 5
  • София
  • Мнения: 3 742
Съчувствам ти.На същото положение съм.

# 6
  • Мнения: 9 973
Когато синьт ми беше толкова мальк(колкото дьщеря ти)голяма част от деня си го прекарваше в сьн.Имах време за чистене,готвене,ядене,телевизия и форума Laughing.Желанието ми за разкрасяване се появи по кьсно EmbarassedНа мен след 9-я месец ми стана по трудно с времето,малкия започна да шава и аз все сьм след него.
съгласна съм
сега ако нямаш време,после....

# 7
  • Мнения: 302
Когато синьт ми беше толкова мальк(колкото дьщеря ти)голяма част от деня си го прекарваше в сьн.Имах време за чистене,готвене,ядене,телевизия и форума Laughing.Желанието ми за разкрасяване се появи по кьсно EmbarassedНа мен след 9-я месец ми стана по трудно с времето,малкия започна да шава и аз все сьм след него.
съгласна съм
сега ако нямаш време,после....

И според мен етъка Simple Smile

# 8
  • София
  • Мнения: 3 789
Засега се справям, дано така продължи и занапред. Според мен всичко е въпрос на добра организация.
Или може би, защото като е лошо времето и през по-голямата част от деня сме си вкъщи и имам време за почти всичко. Като се постопли и сме повечко навън....може би и на мен няма да ми достига за определени неща newsm78

# 9
  • Мнения: 566
Когато родих синът ми, бях така. Никакво време за нищо ...  ooooh! Но, той си беше такова бебе, че изискваше внимание 24 часа в денонощието.
След като родих малката, пък много странно, някак имам време за повече неща, нищо, че вече са ми две диванета на главата  Laughing
Не съм занемарила отношенията си с баткото, но силно ме спасява това, че той си ходи на ДГ...

и при нас е така ,само дето ние сме с кака а не с батко Mr. Green

Последна редакция: вт, 24 мар 2009, 00:02 от AnMary

# 10
  • Мнения: 4 489
Имам породени деца, обаче не помня чак така да не ми е стигало времето. И със закуските им се оправях, и за къщата намирах време, и за себе си - също.  Peace Даже мъжа ми вечер като се прибираше, го чакаше сготвена манджа и накълцана салата.  Wink Че даже и лягах да спя следобед, ако не ме лъже паметта.  Crazy Баткото си ходеше на ясла, може би затова ми стигаше времето.

# 11
  • Мнения: 2 110
Имаш проблем с организацията или вършиш всичко много бавно. Не може да не ти стига за нищо цял ден ,даже и да не се изкъпеш и да не отделиш време на по-голямото дете.

# 12
  • София
  • Мнения: 43 900
в началото е така, особено ако детето е по-неспокойно, с колики силни и т.н.... нормално.

# 13
  • София
  • Мнения: 1 535
Ами да не те отчайвам и аз, но по-зле ще става  Crazy
Малкия вече спи по-малко, трябва да съм повече време около него, защото е започнах да пълзи навсякъде, да се изправя и съответно да се пуска и пада (все още не както трябва), търси повече внимание, повече време го храня...
Понякога и аз имам нуждата от 48-часово денонощие, за да свърша всичко, но се стягам и полека-лека отхвърлям задачките.
На голямата понякога и аз си мисля, че не отделям достатъчно време, поне не колкото преди  Rolling Eyes. От друга страна тя много ми помага. Мога да разчитам на нея, че ще занимава малкия, докато аз свърша нещо в кухнята  Peace. Оправя се вече почти сама с домашните.

.... но като пораснат ще са си дружка и ще се занимават двете.

Това не е съвсем така при такава разлика. Баткото тепърва ще влезе в пубертета и малката няма да му е първа дружка. Със сестра ми имаме 6г разлика и не бих казала, че сме имали много общи интереси.



 Peace и аз не разчитам на това.

Въпрос на организация е  Peace. Успявам да водя и да вземам голямата от училище, от английски, танци, да оправя къщата, да работя от къщи, да вися и да пиша тук  Crazy, дори и да отделям време и за себе си. Винаги има още какво да се желае, но и за него ще намеря време  Peace
И да допълня, че не мога да разчитам на грам помощ освен на каката - и за 5 минути няма на кого да оставя малкия. Цяла зима хвърчи заедно с мен по задачи - няма сняг, няма студ... Не сме излизали на разходка не помня от кога - винаги излизаме да свършим някоя работа Crazy

# 14
  • Мнения: 2 090
След по-малко от месец ми предстои нещо такова Rolling Eyes.Батко на 3 годинки,и бебе.Таткото в чужбина.
Идея си нямам как ще ми стига времето за всичко,но съм убедена че ще се справя.И трябва,просто няма накъде Grinning

Общи условия

Активация на акаунт