Носят ли мъжете ви...

  • 5 961
  • 55
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 936
а-ха ,ами значи не носи...
има няколко ,но такъв модел

обаче аз имам такава за която питаш... Grinning купих си я миналото лято!

# 16
  • София
  • Мнения: 7 097
Ами аз по принцип се нося спортно елегантно - дънки и горнище на анцуг или обратното.

В такъв случай, хюмнетката много ще ти се връзва, що изобщо питаш.
На мъжа ми хюмнетката е "Дончо & Гибона". Той я носи изцяло със спортно ансамбълче обаче - анцунг, с кантове.

# 17
  • Мнения: 2 388
Хюмнетка не носи. Ако случайно го озари таква идея, ще бъде пресечена в зародиш от мен.
Опитах се да го науча да носи спортна чантичка през лятото. В крайна сметка остана за мен.

# 18
  • Мнения: 776
Хюмнетка не носи. Ако случайно го озари таква идея, ще бъде пресечена в зародиш от мен.
Опитах се да го науча да носи спортна чантичка през лятото. В крайна сметка остана за мен.
  Joy Joy Joy

Това много ми хареса!

Моят носи чантичка през рамото, само когато се налага.

# 19
  • Мнения: 3 459
Не носи.

# 20
  • Мнения: 1 247
преди да
но от няколко години неее Peace

# 21
  • Мнения: 274
От една страна така да се каже ме разубедихте, но пък да ви кажа честно, вече имам много ключове, които нося на ключодържател, втъкнат в задният джоб и като сядам, ми се ръби гъза. Та в този ред на мисли,  хюмнетката е един вид енетелигентно решение. Или...?

# 22
  • Мнения: 1 878
Пък аз к'ват съм простЪ си помислих, че е чантичка за събиране на химени Joy Joy

Тц, тц, от днес си повиших общата култура Joy

# 23
  • Мнения: 2 936
От една страна така да се каже ме разубедихте, но пък да ви кажа честно, вече имам много ключове, които нося на ключодържател, втъкнат в задният джоб и като сядам, ми се ръби гъза. Та в този ред на мисли,  хюмнетката е един вид енетелигентно решение. Или...?

 Shocked

кой вече носи ключове така....я си поднасяй 'хюмнетка-та' или там каквото му се казва  Peace

# 24
  • град-държава
  • Мнения: 5 863
Ако видя мъжът си с такъв аксесоар ще умра от смях,ако ще и "Кучи" да е...ще откажа категорично да изляза с него,добре,че стилът му на обличане,позволява незабелязано да си носи ключовете и портмонето в джобовете...

# 25
  • Мнения: 2 829
не носи
има си чанта за лаптопа--на petek
и там носи всичко
а когато е без нея
в джобовете
или ако сме заедно -в моята чанта

# 26
  • Мнения: 274
Ако видя мъжът си с такъв аксесоар ще умра от смях,ако ще и "Кучи" да е...ще откажа категорично да изляза с него,добре,че стилът му на обличане,позволява незабелязано да си носи ключовете и портмонето в джобовете...

А ако извади от хюмнетката некоя пачка в зелено и те заведе в Де Беерс и ти каже избирай...? А? Ще те е срам ли?
Мноо отворени станахте всичките.

# 27
  • Мнения: 2 388
Ами аз по принцип се нося спортно елегантно - дънки и горнище на анцуг или обратното.

Какво е обратното? Долнище на анцуг и дънково яке ли?

Питам, само за да си представя как ще се върже хюмнетката с цялостния ансамбъл.

# 28
  • Мнения: 112
Моя мъж носи парите и документите в джобовете. Такава хюмнетка съм сигурна, че няма да сложи никога. Тая тема ме разсмя със сълзи.

# 29
  • град-държава
  • Мнения: 5 863
Ако видя мъжът си с такъв аксесоар ще умра от смях,ако ще и "Кучи" да е...ще откажа категорично да изляза с него,добре,че стилът му на обличане,позволява незабелязано да си носи ключовете и портмонето в джобовете...

А ако извади от хюмнетката некоя пачка в зелено и те заведе в Де Беерс и ти каже избирай...? А? Ще те е срам ли?
Мноо отворени станахте всичките.

друго си е като я извади от задния джоб на AJ  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт