Носят ли мъжете ви...

  • 5 963
  • 55
  •   1
Отговори
  • Мнения: 274
...хюмнетка?
Онзи ден ми подариха такава чантичка. Верно, че е Гучи и е от екзотична кожа, но някак си не ми допада и  не мога да си се представя да я нося. Дори леко ми селенее.
Вие кво мислите за хюмнетките? Мъжете ви имат ли?

# 1
  • Мнения: 1 224
Хюмнетка ?  newsm78
Интересно звучи..

# 2
  • Мнения: 2 936
а какво е "хюмнетка"  Embarassed

# 3
  • София
  • Мнения: 3 797
Не, от години не съм виждала такова нещо...това е чантичката за ръка, нали?От онези, които се носеха преди години, като портмоне, но с дръжка за китката?

# 4
  • Мнения: 3
Хюмнетка - малка мъжка чантичка с къса дръжка за носене на китката.
Пример: Колко е захлюпен, ама носи хюмнетка.
Етимология: Варна.

# 5
  • Мнения: 1 174
Носят.

# 6
  • Мнения: 274
Да, правилно сте обяснили какво е хюмнетка, но как да разбирам това:

Пример: Колко е захлюпен, ама носи хюмнетка.


???

# 7
  • Мнения: 1 629
баща ми и дядо ми носят такива. Мъжа ми ходи с чанта или една мини чантичка, която се закача на колана.

# 8
  • Мнения: 78
Не, носи чантичка през рамото спортна.
Марадона, твоята звучи готино,но зависис какво
я носиш.

# 9
  • Мнения: 4 149
На баща ми му подариха ''хюмнетка'' на Petek, но не я носи изобщо. Виждала съм хубави дамски модели на въпросните чантички, аз бих носила Peace

# 10
  • Мнения: 274
Не, носи чантичка през рамото спортна.
Марадона, твоята звучи готино,но зависис какво
я носиш.

Ами аз по принцип се нося спортно елегантно - дънки и горнище на анцуг или обратното.

# 11
  • Мнения: 4 300
Не. Носи голяма кожена чанта за документи. Понякога нищо не носи, а тъпче по джобовете документи и ключове ( когато не  е на работа).

# 12
  • Мнения: 332

Ами аз по принцип се нося спортно елегантно - дънки и горнище на анцуг или обратното.
Извинявай, кое му е елегантното на анцунга и дънките  newsm78 и ако наистина се "носиш" така по-добре зарежи хюмнетката, че хич не ми се вписва.

# 13
  • Мнения: 274

Ами аз по принцип се нося спортно елегантно - дънки и горнище на анцуг или обратното.
Извинявай, кое му е елегантното на анцунга и дънките  newsm78 и ако наистина се "носиш" така по-добре зарежи хюмнетката, че хич не ми се вписва.

Е как кое? Дънките са елегантното, анцунга е спортното...
Освен това анцунзите ми са маркови и обикновенно на някой известен футболен отбор, а не от онези с двете ленти, като на военните.

# 14
  • София
  • Мнения: 3 797
С хюмнетката ще станеш твърде елегантен.Може за официални случаи да я използваш,особено щом е Гучи  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт