Отговори
  • Мнения: 27
Здравейте, терминът ми е на 19 август и макар твърде рано, опитвам се да се спра на някаква количка. Чудя се дали няма да ми свърши работа лятна количка с възможност за монтиране на кошница за новородено и пълно легнало положение на облегалката. Искам да избегна купуването на комбинирана и после на лятна количка, защото за  синът ми  избрах комбинирана, така че да я ползвам и през лятото, но на 6-я месеца вече го возих в лятна, понеже комбинираната беше доста тежка...та ..изхождайки от опита зная, че каквато и да е комбинираната количка, винаги е желателно купуването и на лятна. Освен това тези кошове за новородени не са ми особено симпатични, макар и удобни, пък и няма да съм от майките, които се разхождат ежедневно от сутрин до вечер. / не искам да обидя никого, просто не ми е най - приятното занимание / Ако някой може да ме посъветва, предварително благодаря.

# 1
  • София
  • Мнения: 44 037
Сещам се за бъгстър, куини зап, май и макларън имаха такива моделчета... само че са си летни, нямат си  пълно легнало положение, но  на зап и бъгстър можеш да сложиш и  кош зановородено....
на ариата на пег перего също може да се сложи столче за кола....

Май бъгстър най-удачен ми се вижда, защото после е  широк, удобен и за по-голямо, има доста легнала позиция.....

А другият вариант е да купиш комбинирана количка от 7-8 кг-мова, тогава ще можеш да си изкараш с нея до края и без лятна общо взето и е можеш спокойно да слагаш и кош за кола и кош за новородено ако искаш.....

Последна редакция: пн, 23 мар 2009, 14:51 от Angel_Dust

# 2
  • Мнения: 346
Аз имам Куини Зап от сина ми и се чудех дали и аз не мога да мина с кошчето няколко месеца (6-7) - термина ми е средата на септември. Но няма как да стане. Зап-а няма легнало положение, а до колкото имам опит с Цецо - най-сладко спяхме навън Simple Smile)) Така че ще купувам направо комбинирана.
Това си е мое мнение, но мисля че на 6 месеца (на нас на 7 месца ни умаля кошницата Crazy) децата са още много малки за да стоят само седнали. И още нещо - не знам до колко кошниците са подходящи за продължителни разходки - 2-3 часа? newsm78 Имаше някакви спорове по въпроса...потърси

# 3
  • Мнения: 219
Моето бебе се роди август и аз исках точно такава количка. Купих си бъгстър и съм много доволна.  Първите 5месеца изкарах с коша за кола.  Няма напълно легнало положение, но въпреки това е перфектна количка.


Simple Smile

# 4
  • София
  • Мнения: 3 414
Нео нато имат такъв вариант

# 5
  • Мнения: 134
Peg Perego Aria мисля че имат такава опция

# 6
  • Мнения: 15 379
Peg Perego Aria мисля че имат такава опция
Имат със сигурност!

# 7
  • София
  • Мнения: 8 275
+
Maxi Taxi-то на Maxi Cosi

Общи условия

Активация на акаунт