Какво закусвате сутрин?

  • 7 393
  • 57
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 11 747
Ама, много кафета, много цигари бе момичета - забравих да отбележа в горния си пост  Simple Smile  Аз кафе не пия и цигари не пуша и то не само сутрин, а изобщо  Simple Smile

# 46
  • Мнения: 182
Аз сигурно от както съм се родила не съм пропускала закуска  Blush
закуските ни са разнообразни-попара,козунак,кекс,солен кекс,палачинки,мляко с овесени ядки,малката много обича макарони,кус-кус!В събота  и неделя правим повече глезотийки като кифлички или милинки,мекици!

# 47
  • Мнения: 2 803
Обикновено съм на кафе и по-късно зърнена закуска на Фитнес.

# 48
  • Мнения: 1 202
Аз сутрин закусвам кисело мляко -половин кофичка с 3,4 лъжици мюсли! Много добре ми се отразява,чувствам се жизнена и енергична през целия ден newsm44! И задължително кафенце!

# 49
  • Мнения: 4 406
Обикновено цитруси, понякога и кисело мляко

# 50
  • Добрич
  • Мнения: 3 223
Вкъщи се закусва задължително и най- редовно.  WinkОсновно зърнени закуски с прясно мляко.
За децата - любимите им корнфлейкс с пр.мляко; сандвич (студен или топъл) с пр.мляко, по-рядко макаронени изделия.
Таткото - Нестле фитнес  Wink или мюсли с пр. мляко, естествено с голяма чаша кафе.
Аз- като таткото, ако не съм на диета.

# 51
  • Мнения: 2 726
Не съм на Дюкан,но това не ми пречи да си закусвам 1/3 кофичка мляко с 3 лъжици трици и канела,понякога и нарязана малка ябълка вътре. Heart Eyes
Понякога закусвам и бъркани яйца с краве масло и малко краставица със сирене.
Един-два пъти месечно разпускам душата с някоя баничка,мекичка,макаронки и други такива вкусотийки-дебелотийки Wink

# 52
  • Мнения: 1 909
Препечени филийки - аз със сирене, мъжа ми - със сладко или мед.

Децата предпочитат сереали с прясно мляко.

Направи ми впечатление, че има големи почитатели на Активия - извинявайте за глупавия сигурно (и  извън темата) въпрос, но може ли някой да ми обясни с какво според вас е по-добро от натуралното българско кисело мляко?
Задавам такъв  въпрос, защото не съм в България и въпреки че съм пробвала всичките "полезни" млека на Данон, плюс Актимел и какво ли не още, нито едно не ми се вижда по-полезно от нормалното българско кисело мляко Rolling Eyes

# 53
  • Мнения: 940
Кафе не пия, не закусвам.
Събота и неделя правя от време на време сандвичи, закуски и прочие. Ако ли не--ядем зърнени закуски с мляко.

# 54
  • Мнения: 207
Сутрин нямам апетит , в момента пия лекарства и едва изяждам  една баничка или друга закуска. Иначе не закусвам!

# 55
  • Мнения: 3 537
Кафе и плодове

# 56
  • София
  • Мнения: 958
Печена филия с много малко масло и конфитюр. Голяма чаша с кафе с мляко задължително.

# 57
  • Мнения: 452
Чаша безкофеиново кафе и Дюканско кексче

Общи условия

Активация на акаунт