Френска пролетна - 20

  • 18 686
  • 301
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 194
Жалана, съжалявам за случилото се, важното е , че нищо ви няма! Дано скоро се сдобиете с ново возило!
( а за моите уикенди Wink-има концентрация от пътувания, детски РД, дежурства, нали съм доФторка, ваканция десет дни, гости от БГ и то стана края на април...)
Летициа, благодаря за споделеното инфо  за Рим. Къде е това "навсякъде " от където дават карти? newsm78

# 16
  • Мнения: 3
 Мария, картите със забележителностите се продават на павилиони за вестници и буквално сергийки из центъра . В хотела ви най-вероятно имат такива , а около Ватикана са десетки .
 На италиански карта е " маппа" , а избора е огромен - много са пъстри и в голям мащаб , така че да не се налага да ги четеш с лупа, а всяка забележителност е нарисувана с картинка . Италианците не говорят много английски и френски , затова използват доста знаци с картинки за туристите .
Пускам ти и един сайт, в който добре са подбрали забележителности, които могат да се разгледат за ден- ден и половина .
http://www.virtualrome.com/rome/monuments/
А това е  уникална  карта с панорамни снимки, на която са отбелязани всички интересни места.
http://www.panoramicearth.com/26/Rome/The_Rome_Map
 

# 17
  • Мнения: 846
добро утроооооооооооо

днес свекърите отново ще идват на гости  Laughing, свекървата ходи на зъболекар в Марсилия и използва това всеки път да наминава. Дано не носи нищо този път, че само ме запасява с яйца, конфитюри, сладкиши, манджи. хаха сигурно си мисли, че ние все гладни стоим  Crazy

Благодаря ви момичета за подкрепата, важно е че нищо ни няма и аз това казвам.
Тони, няма нищо  Hug то е само едно зъбче проблемно, има коронка, която падна и е много трудно да се постави нова, защото корена е счупен.Тук ми искат 1000 евро, защото не са сигурни как да го направят, но за сега дентиста в БГ ми обещава безплатно да го поправи щото заради него е този проблем..
Кери, той мъжо си беше виновен, защото наруши яко правилника и заради това ни удариха, та така сега се залепил да гледа коли по сайтове май ще вземе да му хареса факта, че трябва да я сменя. аз така и се бях наточила на тази кола да се уча значи. Сега много кофти, защото изпускам един рожден ден, а и мислехме да ходим до Лондон тези дни, е през крив макарон ще го видя  Crossing Arms ама и да се ядосвам няма да променя нищо.

Мария, блазе ти за такава програма много вълнуващо изглежда, ако искаш да се сменим  Laughing

# 18
  • Мнения: 467
Жалана, нищо, здраве да е. Лондон поне не е далече и не струва скъпо да се иде до там по всяко време (ако не греша  Thinking). А това твое свеки много те обича да знаеш  Grinning Ти приемай и викай че е много вкусно, да не се обиди. Те много обичат комплименти и то повторени и потретени. По този повод, ние разрешихме въпроса с нашата "Mam'Michèle", като дойде нищо не носи, но ни плаща китайският ресторант, точно под нас и всички са доволни  Mr. Green
Някаква друга глупост да кажа  newsm78
 bowuu

# 19
  • Мнения: 49
Жалана,не се ядосвай.Ще му дойде друг път времето за Лондон.Важното е,4е сте се разминали.

Моми4ета,къде ги намирате тези свекита? Големи късметлийки сте.Ако ви омръзнат,пращайте ги насам  Grinning.

Мария К.,приятно изкарване в Рим,после ще искам инфо.И ние замисляме една разходка до там,но още нямаме то4ни дати.За сега няма много изгодни оферти.Как трябва да гледам за около 1 седмица, sejour ли?

# 20
  • Мнения: 467
Кери, абе те не са идеални, но да не се впускам в изброяване на недостатъците точно сега  Joy Разбрах че като галя по посока на косъма всичко върви като по вода  Mr. Green

# 21
  • Мнения: 85
Жалана, здраве да е; застраховките защо са ?Wink)

Мелинда, много сладко бебче, да ви е живо и здраво и вие покрай него  Heart Eyes

Кери, и ние сме навити за Рим; казвайте само кога тръгваме  Laughing

# 22
  • Мнения: 1 194
Момичета, благодаря за пожеланията за весело изкарване. Летиция  bouquet, ще разгледам линковете... Аз гледах прогнозата за времето и настроението ми се изпари-дъжд и вятър в Рим този уикенд. Винаги влачим с нас лошото време, където и да идем..; Май по музеи ще изкараме по-скоро, вместо разходки. Нищо здраве да е!

кери 25, за седмица май наистина се търси на сежур, после избираш една, две или повече седмици.

# 23
  • Мнения: 1 325
Записче в новата тема Hug
Ние изкарахме рожденния ден страхотно, запознахме се с Жалана, както вече е споменала Simple Smile, големи красавци с мъжо си и изключително стилна двойка.Всичко беше наистена супер  с изключение на инцидента с Жалана а на другият ден и с Даная, но всичко е добре когато е с хубав край Hug Живи здрави, другото не е толкова важно!
Мелинда, наслаждавай се на хубавите мигове с малката си принцеса, умората от грижите е сладка Hug

# 24
  • Мнения: 1 194
Мари-рус, какво е станало с Даная? Надявам се, че не е нещо със сериозни последици...

Пожелавам ви лек уикенд и отивам да се къпя под римския дъжд(взела съм чадъри...) Close

# 25
  • Мнения: 467
Днес Летиция и нейният любим ще си кажат "Да", представям си колко се вълнува  Grinning А ние очакваме много хубави снимки.  Heart Eyes Heart Eyes

# 26
  • Мнения: 1 325
Мария, затисна я един двуметров шкаф за обувки, с огледала на всяко чекмедже, които се начупиха.За късмет Даная се отърва само със синини и  голяма уплаха от наша страна, ходиме и до спешното , но там ни казаха , че няма място за притеснение Hug
Нека днес е най- вълшебния и незабравим ден за Летиция Hug

# 27
  • Мнения: 49
Ох ,милата Даная.Добре,4е и няма нищо,представям си как сте се уплашили.

Лети,нека този ден е най-прекрасният за теб и новото ти семейство!

# 28
  • Мнения: 19
Letizia, честита сватба!
Бъдете живи, здрави, много щастливи и много да се обичате!

jalana, най-важно е да сте живи и здрави Hug.
mari_rus, за Даная Hug.

# 29
  • Мнения: 3
Добро утро момичета !
Вече и аз съм госпожа   newsm03
 Благодаря на всички ви за пожеланията  Hug Толкова вълнуващ ден , направо безпаметен ! Добре, че има снимки ,  от притеснение ми се губят много моменти   Blush Днес ще си копираме снимки от камерите на роднините и ще  пусна линк . Много  изненади имаше вчера , но общо всичко мина добре.

Последна редакция: пн, 30 мар 2009, 01:10 от Letizia

Общи условия

Активация на акаунт