Кандидат мами над 35 - да си дадем кураж! Тема 6

  • 13 371
  • 308
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 3 988
Vanhorne, честито и от мен!  Hug
Най-хубавата новина днес.   bouquet

# 91
  • Мнения: 7 263
  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet
Vanhorne
прекрасна новина миличка!!!! Прегръщам те!!!! Толкова се развълнувах..... целувки от мен, ритници от цигането и то се развълнува да ти кажа.
Пожелавам ти да е лека и безпроблемна бременността ти и едно сладко бебче на финала.
Иначе и аз като Зазолинчето ....
Много съм изморена тази вечер,..........обаче нещо ме дръпна към компа.... А то какво било! 
и не само тази вечер. Но като прочетох прекрасната новина и вече не ми се оплаква.
Вчера исках да ви навестя и да ви пожелая вълшебства, но виждам че те вече се случват  Hug Hug Hug Hug Hug пожелавам ги на всички в темичката Heart Eyes от все сърце Hug
Hug Надявам се скоро да имам време да пиша повечко и пак да ви наглеждам, но няма да се разсърдя и в друг форум да ви наглеждам де  Heart Eyes Mr. Green

# 92
  • Мнения: 1 169
Значи почвам да го пия това ленено семе с още по-голяма увереност, че ще има ефект от него....  Grinning

Зазинка като, че ли помогна, но най- вече вярата.

В този Свят за мен Ден- Моля  newsm17 се за всички вас.
Нека Бог ви дари с моето щастие.
Обичам ви и ви благодаря, че ви има.

# 93
  • Мнения: 2 617
Здравейте, момичета и момче!
Дами на Христова възраст приемате ли? Признавам си, че си ви чета отдавна, и темите ви са страхотни, но не съм се включвала досега, защото ме беше страх да не ме изгоните поради възрастова недостатъчност, но след като самите вие повдигнахте въпроса... Wink Пък и гледам и други познати дружки, някои даже по-малки от мен...

Vanhorne ๏̯͡๏), честито!   bouquet

Хубава вечер на всички! Няма как да не е след такава новина!

# 94
  • Мнения: 7 263
Попрочетох ви  Hug
Веселили сте се порядъчно гледам, но нали и затова сме се събрали  Hug
Цветаааа ама за какви години става дума  Wink Wink Wink Wink моля те не си го и помисляй вече камо ли да го пишеш. След няколко дни навършвам 42  Grinning.
За по-младите мъже май и преди бяхме писали. Моят е само 4 години по-млад. Навремето нашите бяха тотално шокирани от факта. От негова страна роднините се забавляваха защото и баба му и дядо му бог да ги прости са били със същата разлика пък за техните години това не е било толкова разпространено.
Кюбит никога няма да се чувстваш готова, винаги ще се терзаеш дали това се прави така, дали това е най-доброто за детето ти и т.н. и т.н. и въпреки това ще си прекрасна майка - сигурна съм Hug
Същите терзания имам и аз в момента очаквайки мъж номер 3 Heart Eyes Flutter, така че ....
ARGHT. голяма си скица човече  Hug, честит имен ден макар и с ден по-късно   bouquet
Зазолинче, Регенце бързо на опашката за ленено семе \ трябва да видя за какво още е полезно\, ако става за отслабване на дебеланки когато му дойде времето  Crazy Party и аз може да запазя ред.
Прегръдки на всички Дани, Деми, Бъни, Фиорче, Мили, Пуканка, Прасковка, Милето, Хера, Алчо  Hug Hug Hug Hug

# 95
  • Мнения: 1 586
... защото ме беше страх да не ме изгоните поради възрастова недостатъчност...
Днес на всички са ни "омекнали коленете" от хубавите преживявания, така че едва ли  някой ще може да те изрита. От нас да мине - уцели момента  Hug Laughing Hug 33 години не са впечатляваща възраст, да знаеш  Crossing Arms  Laughing
И аз малко се успокоих от вълненията и си казах " Stop Спокойно пич, така както я караш с емоциите и с тия покани, 'дето ги връчи на ония съвестните щъркели, най-много до психиатрия да я докараш" Сега забелязвам, че физиономията ми от дебилно-щастлива преминава към нормалния си вид и мислите ми се насочват към  Praynig Praynig Praynig
Така де - да видим кой е следващия за отмятане в списъка  Mr. Green Няма мърдане  Naughty - сериозно съм се заел с вас  Heart Eyes

Момичета и момче ще имам още много нужда от вас.
Ха...мно'о ясно  Crossing Arms Накъде без нас  Hug

# 96
  • Мнения: 379
Ай де стига де!!!Щъркелите пристигали един по един!!!!Честито Vanhorne много се радвам за теб и емоциите ти в момента!Бъди здрава и много се пази!!!Сега други думи нямам като се "събера"пак ще пиша! smile3501  love001 smile3501  love001 smile3501  love001 smile3501  love001

# 97
  • Мнения: 13 782
Лека нощ мили мои
Само какъв ден а !!!!!

П.С.Аргх аз залагам на онази дето беше с щъркел 13,5 в списъка.  bouquet

# 98
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 318
ARGHT, ти внимавай и не се разсейвай много в организационни въпроси, че да не вземем да ти поръчаме и на теб някой друг щъркел. Да те питам какво ще го правиш?

Хайде хора, няма ли да лягаме. Моето джеронимо (дзвер, ангел, дивовляк, огън) заспа. Време да отпуснем крак ..... take a deep breath and relax.....


Лека нощ!

# 99
  • Мнения: 1 586
...Аргх аз залагам на онази дето беше с щъркел 13,5 в списъка.
Ха  Crossing Arms по-скучен залог не можа ли да измислиш? 'ми че то си е вероятност 1:1. Да беше се обадила вчера, че поне Vanhorne ๏̯͡๏) да вкара малко изненада.

ARGHT... да не вземем да ти поръчаме и на теб някой друг щъркел...

..... take a deep breath and relax.....
Първо на първо аз вече съм си поръчал   Mr. Green Детска работа - "Куче с кебапче ще плашиш?!?"  Crossing Arms
Второ на второ (има ли такъв израз бре хора?) - Пишете само на кирилица  Stop Това последното изречение така си го овъртолила с латиницата, че на български не прилича  Naughty

Лека нощ девойки   bouquet Heart Eyes  bouquet
Днес беше страхотен ден  Hug Дано всеки следващ е по-хубав от предходния  Praynig

# 100
  • там където мога да си закача хамака
  • Мнения: 284
Ванхорне страхотна новина  newsm51 newsm10 newsm44 smile3521- стискам палци всичко да е наред! Сега да се пазиш много и най-вече не се оставяй шефа ти да те ядосва или поне се опитай да не му се връзваш - имаш по-важна задача в момента. Знам че си знаеш ама аз да си кажа.

И вие останалите не се помайвайте - гответе се за топлото време - разправях аз на ARGHT, че те щъркелчетата първо по топлото - ама той не ми вярваше Sunglasses Laughing. Да му мисли милли76 - гледам тука прогнозите и виждам 16 градуса / за тукашните стандарти направо жега/от вторник нататък, а ние отгледаните на по-топличко тогава ни заиграва кръвта.....така че дръж се Манчестър а после и всички по на юг.

На патерици и със закъснение да чиститя именния ден на ARGHT  bouquet  bouquet  bouquet. И да пожелая само хубави резултати следващата седмица.

Не съм ви забравила - чета ви ежедневно, но не се включвах защото напоследък имам тревоги, които са обсебили ума ми. Споделих на лични на ARGHT, а сега и открито защото нещата са вече факт и е официално - мъжа ми беше съкратен и решихме да се приберем в БГ /уж за временно/- така че скоро /в края на следващия месец/ ще ставам варненка. Та сега организирам напускането на потъващия кораб - какво ще вземем, какво ще продадем, какво ще дадем и на кого такива едни организационни неща. Направо съм луднала - съставям едни списъци, ядосвам се с агента ни - иска да ни гони по-рано щото уж за един ден намерил наемател а и врътка някакви номера - уж ще има оглед - чакаме един час - никой не идва - огледа отложен, а няма кой така просто от учтивост да ни уведоми - и после докато се разберем да ни предупреждават поне 24 часа преди оглед /това е включено в клауза в договора/ изхабих доста нерви - ама вие не се притеснявайте ние ще влезем с наши ключове - направо откачих - чаках един месец да ни дадат втора връзка ключове - не можело ние да си извадим те трябвало да ни дадат - накрая си платихме и за карта и ключове и изведнъж се оказва че са имали - та аз не мога да се изкъпя спокойно, да легна да спя или да правя тинтириминтири със съпруга ми или да сготвя щото някой може да влезе в апартамента на които ние плащаме наем по всяко време което реши едва ли не без да ни уведоми. Леле колко несвързано разказвам, но в момента така мога. Уф няма да разправям повече, че пак се ядосах а това не е добре за бебо а и е извън темата - да се съсредоточим върху правенето на бебета Laughing.

Добре дошли на новодошлите - нека да им е простено че са под възрастовата "граница" - важното е че планират да я минат newsm62

 Hug Hug Hug на всички и лека нощ - май и при нас е вече време за сън.

Последна редакция: пт, 27 мар 2009, 01:16 от papolino

# 101
  • Мнения: 419
  Misc Bomb Misc Bomb Misc Bomb Прекрасна новина за начало на деня!  newsm44
Ванхорне, миличка, ЧЕСТИТО!!! Има смисъл в нашата темичка, има радост има надежда, има сбъднати мечти  Praynig
Стискам ти палци за лека и безпроблемна бременност! Прегръщам те и се нареждам на опашката за вирусчета.  babydust7
Регенче, благодаря ти за разбирането, ти си изключителен човек, за всеки намираш време и точните думи!   bouquet   bouquet   bouquet Ще си захващаме другия месец пък каквото сабя покаже.  Thinking
Papolino, не се притеснявай, това са дребни тревоги, важното е че имате решение и гледайте напред! Родината ви чака, вярвай, че ще е за добро!  thumbsup
Целувки за всички пролетни птички!   lovekiss

# 102
  • Мнения: 606
Добро утрооооооооо!

Желая ви лек и благодатен ден, изпълнен с много усмивки!!!!!

Идвайки към работа си мислих да споделя с вас съня, който сънувах тази нощ- много е странен - никога не ми се е случвало да сънувам такъв сън?
Ще се радвам на всеки, който ми помогне за тълкуването /на някой може да му се стори малко страшничък, но на мен лично ми беше много приятно.

Сънувах: Вечерта с моя мъж правим любов и се трудим за бебе, заспиваме /в съня си/, а на другата сутрин раждам, но не БЕБЕ, а нещо като малко зародишче, ембрион /такаво каквото е малкото бебоче в зачатието си в началото на бременността/. Това т.нар. бебенце го слагам в количка и започвам да го гледам. И така няколко дни, спи, радва ни се. Визуално се събираше като размер в едната ми длан.Най-интересното, че аз не се видях като бременна, а направо родих това ембрионче. След няколко дни това ембрионче започна да става малко, да го губя, но то пак се появяваще и дотук...СЪБУДИХ СЕ.
Никога не ми се е случвало да сънувам такъв сън, а и аз толкова рядко сънувам.
Но това е някакъв знак и аз трябва да открия значението му!

А сега да се захващам за работа, по-късно пак ще надникна!!!!!

# 103
  • Мнения: 598
Добро утрооооооооооооооооооооо, ПЕТЪК Е, ПЕТЪК Е, ПЕТЪК Е! Joy Joy Joy Joy Joy Joy
Papolino,горе главата, решението е взето, сеге е по-лесно Hug Hug Hug
ARGHT, ти явно четеш постовете ми и ме копираш Joy Joy Joy Joy Щъркелите са призовани от мен ,мноооооооого преди тази идея да ти е хрумнала в главата Joy Joy Joy Joy hahaha Поне патент си искам Mr. Green
Срахотен ден!

П.С. Радвам се,че ме приемате и споменавате в постовете си Crazy Embarassed

# 104
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 318
Добро утро на всички! Я какъв страхотен ден се е облещил! Hug

[
..... take a deep breath and relax.....
- Пишете само на кирилица  Stop Това последното изречение така си го овъртолила с латиницата, че на български не прилича  Naughty


Другарю, донт уори, дет се вика, milly76 и паполино поне ще ме разберат.  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт