Boyfriend Offer - предложение за връзка

  • 1 004
  • 4
  •   1
Отговори
Dasteria mi e na 9 godini. Dnes i se obadi momche ot nejnia klas i e predlogil da stanag "gadgeta". Kogato ia popitah kakvo oznachava tova, tia mi kaza, che ste si dargat racete. Popitah ia kak go priema tova i tia mi kaza, che i e neudobno, no beshe iavno, che e mnogo polaskana. Kakvo da ia posavetvam? Kak da podhodia kam tazi situacia bez da ia otblasna, no v sastoto vreme da ne ia nasarchavam... Vse pak tia e samo na 9.

# 1
  • Мнения: 19 294
Като  за начало може да напишеш заглавието на темата на български. Така е по-вероятно някой да ти отговори.

# 2
  • Мнения: 65
Защо да го отблъсква? Ако го харесва какво толкова? Та те са на 9..какво толкова могат да правят едни деветгодишни :]

# 3
Сьгласна сьм, че не могат да правят много неща, но това малко или много променя приоритете и - навлиза в област, за която не е готова емоционално (все още си играе с кукли).. Още се опитва да намери най-добра приятелка и дори си мисля, че малко трудно си се отпуска сред нейни врьстници.. Ако започне "връзка" с момче (по нейните думи никой в училището не го прави), тя ще създаде грешна представа за нея и ще изгради неправилно усещане за самата себе си... Опитвайки се да се поставя в позицията на нейните учители, мисля че това ще повлияе отрицателно и на тяхното отношение към нея самата...

# 4
  • София
  • Мнения: 16 016
Ако има връзка, тя ще е от ден до пладне. Както бързо стават гаджета, още по-бързо скъсват. После е интересно, като споделят с пирятелки и се утешават. Няма да тръгнат да се женят на 9 г.  Явно му е симпатична на младежа и затова е предложил. Ще си говорят, ще и носи чантата. Но на 3тия ден момчетата ще го спукат от смях и всичко ще приключи. Ако искаш и подметни какво да очаква.

Общи условия

Активация на акаунт