Лунна диета - 26.03.09 четвъртък, 18:05ч - НОВОЛУНИЕ

  • 6 049
  • 90
  •   1
Отговори
  • Банкя
  • Мнения: 823

ЛУННАТА ДИЕТА ЗАПОЧВА НА: 26.03.09 четвъртък, 18:05ч
И СВЪРШВА НА: 27.03.09 петък, 18:35ч.


ФАЗАТА Е НОВОЛУНИЕ


Известно е, че Луната диктува не само океанските и морски приливи и отливи, но влияе по подобен начин и на човешкото тяло, съставено предимно от вода.

Много диетолози препоръчват на пациентите си т.нар. лунна или течна диета:

Тя се основава на цикличността на лунните фази и регулира по естествен начин състоянието на течностите в организма. Освобождава тялото от вредни вещества и токсини, натрупани вследствие на неправилно хранене.

По време на диетата, която продължава най-малко едно денонощие, е добре да се приемат само течности - минерална вода, плодов чай без захар, прясно изцедени плодови и зеленчукови сокове, много малко рядко кафе без захар.

Вторичен ефект от диетата е, че отслабвате постепенно - за месец могат да се свалят от 1 до 3 кг.

Диетата се прави веднъж седмично според фазите на луната.Тя започва в определен час, който съвпада с началото на съответната фаза, и приключва след 24 часа и 30 минути. Ден преди това е добре да намалите количеството на храната, която поемате.

Не забравяйте по време на диетата да пиете колкото се може повече вода - минерална или изворна и прясно изцедени сокове.

Алкохолът при диетите е направо забранен, ако не можете да се сдържите или има някакъв повод най-добре е чаша бяло вино.

Ако сте напълно начинаещи в спазването на лунната диета, то може да започнете първо само с някоя от фазите на луната /т. е. да сте само на течности само веднъж месечно/, а по-късно да включите и останалите.

Когато организмът ви влезе в крак със здравословния начин на живот ще забележите, че не ви се яде толкова зверски.

Ако комбинирате диетата с танци, фитнес, плуване, туризъм или дори с най-обикновен джогинг още от сега започвайте да мислите за нови дрехи през лятото.

Има няколко възможности/варианти за спазване на лунната диета:

1. за 24 часа и 30 минути по време на фазата;
2. в рамките на 3 дни или тридневка (деня преди фазата, самата фаза и деня след фазата), тоест започва се 24 часа преди началото на фазата и се приключва 24часа след края й. През допълнителните 2 дена може да се консумират и плодове;
3. за 4 дни по примерна диета на съфорумка, която започва 3 дни преди фазата и включва самата фаза като 4-ти ден (препоръчва се да се прави само веднъж в месеца)

Примерно меню:

Първи ден
При събуждане изпийте чаша вода и сок от половин портокал,
Закуска – чаша кисело мляко и 1 ябълка,
10 часа – сок от един портокал и един лимон,
Обяд – чаша зеленчуков сок,
Следобедна закуска – чаша билков чай с лъжичка мед,
Вечеря – чаша цитрусов сок по избор,
преди лягане – чаша билков чай с лъжичка мед.

Втори ден
При събуждане изпийте чаша вода и сок от половин портокал,
Закуска – чаша билковчай с лъжичка мед,
10 часа – сок от един портокал и един лимон,
Обяд – чаша зеленчуков сок,
Следобедна закуска – чаша билков чай с лъжичка мед,
Вечеря – смачкана на пюре ябълка,
преди лягане – чаша диуретичен чай с лъжичка мед.

Трети ден
При събуждане изпийте чаша билков чай с лъжичка мед,
Закуска – чаша кисело мляко и разбит на пюре банан,
10 часа – чаша сок от грейпфрут,
Обяд – чаша зеленчуков сок и сок от два портокала,
Следобедна закуска – чаша билков чай с лъжичка мед,
Вечеря – чаша билков чай,
преди лягане – чаша билковчай с лъжичка мед.



Няма да има ефект от лунната диета, както добре знаете и от всяка друга, ако веднага след като минат 24-те часа и половина се натъпчете с калории. Най-добре е да се спазват класическите съвети – нетлъсти меса, повече зеленчуци и плодове. Да се предпочитат задушени, варени и печени храни, пред пържени.

За да запазите свалените килограми, след като приложите лунната диета, добре е да направите захранването постепенно с леко меню. За препоръчване е да се готви на пара. Яжте основно плодове и зеленчуци, като наблягате на моркови, зеле, тиквички, целина, зелена салата, домати, краставици. За овкусяване на салатите използвайте зехтин и ябълков оцет, без готварска сол. Храната трябва да се приготвя така, че да запази вкусовите си качества без добавяне на много подправки.


Подвластни на Луната
Това не е метафора. Още нашите прабаби са забелязали, че организмът ни реагира на лунните промени. Ако познавате фазите на Луната и какво е подходящо за тялото ви в този период, можете да си помогнете в поддържането на добра форма.

Какво препоръчват специалистите относно различни козметични манипулации по време на различните лунни фази може да прочетете тук

А как влияе Луната в различните зодиакални знаци и какво се препоръчва или не в конкретните периоди може да прочетете тук


Всички фази на луната можете да откриете на http://www.astrohoroscope.info/moon.htm или http://dichev.com/blog/interesting/lunar-phases-2009/ (но коригирани + 2 часа).


# 1
  • Мнения: 473
Тъкмо запретнах ръкави да пусна темата. Благодаря Акси    bouquet
Запис за 24ч. маар че не съм сигурна че ще издържа, защото в петък сме на дълъг път и може да ми прилошее и да хапна нещичко  Tired но ще се пробва де  Peace

# 2
  • Мнения: 535
Благодаря   bouquet
Отново ще се опитам да направя тридневка  Crazy

# 3
  • Варна
  • Мнения: 535
На къде без мен   bouquet
Записче и за didiani  Mr. Green
Успех момичета и много минусчета  Hug

# 4
  • София
  • Мнения: 6 268
Добро утро. Записвам се при вас да сте ми стимул за тази фаза на луната, за еднодневката.

# 5
  • Мнения: 140
Здравейте и аз ще се пробвам за един ден, пък ако успея следващия път може и повече. За първи път ще съм на такава диета и незнам дали ще се справя.

# 6
  • Мнения: 249
запис за 24 часа

# 7
  • Мнения: 3
запис за 24 часа и повече
 Hug

# 8
  • по света и у нас
  • Мнения: 1 176
Къде без мен?
И аз тук за 24 часа! Peace
Акси,мерси за темичката!  bouquet

# 9
# 10
  • Мнения: 958
Мисля този път и аз да се пробвам за тридневка, така и така съм на плодове само, няма да е невъзможно да изкарам на течности в петък до 19.30ч, стискай те палци, дано успеем Hug

# 11
  • Мнения: 1 380
Нещо го закъсах с корема, та не знам дали ще мога да издържа....
Хомеопатката ми забрани да гладувам толкова дълго и сега ще съм на сокове, колкото мога.
Успех на другите....

# 12
  • Мнения: 2
Включвам се и аз! Става все по-лесно, особено когато фазите започват вечер, защото имаш време да хапнеш нещо преди началото и не си лягаш гладен, а на следващата вечер свършва и отново не ти се налага да заспиваш гладен  newsm47

# 13
  • София
  • Мнения: 6 010
И мен ме пишете за 24 часа! вече съм върл фен на тази диетка, много добре ми влияе  Mr. Green
Благодаря за темичката!   bouquet
Дора  Hug

# 14
  • по света и у нас
  • Мнения: 1 176
Лаленце, Hug и аз съм станала върл фен,заслужава си!Свалих 1.500 откакто приключих преди месец БВдиета ,а си хапвам нормално.

# 15
  • в моя свят
  • Мнения: 849
Запис. От предния път възстанових половината свалено килце,но така или иначе ми остава само 1кг. излишен.Реших да карам един път седмично само на ябълки(нещо като прочистване) и ще го съчетая с фазите на луната. Така,че не съм много за тук вече,но ще се отчета дали от чай,вода и ябълки има резултат.

# 16
  • Мнения: 99
Май някой беше казал, че на пълнолуние се сваля най-много? Значи този път съм пак за 24 часа, а следващият за повече.

# 17
  • Мнения: 15
Направо не мога да се понасям напоследък,всеки път се записвам да лунувам и всеки път прецаквам нещата.Имам едни излишни 3 килца които вече с година не мога да махна-лепнали са се на дупето и бедрата ми и няма махане #Cussing out .
Записвам се за тридневка пък да видим-дали аз тях или те мене Mr. Green

# 18
  • Мнения: 2 803
Пак съм с вас.  bouquet

# 19
  • у дома с любимите си хора
  • Мнения: 859

И аз така.Да видим този път ще има ли резултати.

# 20
  • Мнения: 8
Здравейте и от мен!Аз също се присъединявам към вас за 24 часа.Успех на всички и много минусчета!

Последна редакция: ср, 25 мар 2009, 15:10 от joanina

# 21
  • Мнения: 189
Запис и от мен при вас. От седмица вече не кърмя и реших да започна с нещо по-леко. Лунната съм я спазвала преди и имаше страхотен ефект. Почвам с 24ч.

# 22
  • Мнения: 1 142
Ще се включа и аз за 24часа.Но от вчера съм под напрежение,защото днес махнахме на малкия третата сливица и много малко съм яла.Та то си беше една диета направо.

# 23
  • Мнения: 87
запис и от мен-за 24 часа Peaceпък ако успея и малко повече

# 24
  • Мнения: 1
Здравейте! PartyОт вчера чакам новата тема, Акси благодаря!  bouquet И Аз съм на линия отново за 24 часа. Хубава вечер! Hug

# 25
  • Бургас
  • Мнения: 7
Здравейте момичета снощи попаднах на тази тема и реших да се включа и аз. Мисля да направя тридневката. Пожелавам на всичкиви много минуси.

# 26
  • София
  • Мнения: 2 530
Хайде и аз при вас. Миналата седмицата изкарах 24ч, без проблем. Надявам се и този път да успея.

# 27
  • Мнения: 121
Здравейте и от мен!Аз също се присъединявам към вас за 3 дена.Успех на всички и много минусчета!  Hug

# 28
  • София
  • Мнения: 64
Запис... за 3 дни  Heart Eyes

# 29
  • Мнения: 164
И аз мисля за 24 часа  Peace

Ъъъъъ, мислих, ама ще я карам на плодове, както ми е и по диетата всъщност  Wink, защото май днес ми пада много кръвното и ми е въртоглаво нещо, та да не се гътна някъде утре  Crazy

Последна редакция: ср, 25 мар 2009, 16:45 от viv-miv

# 30
  • Мнения: 84
Хайде и аз с вас!!!
А тя Bubuto  ме записала Mr. Green.
Не знам дали 2-3 дни ще изкарам но поне за 24 часа ще се пробвам ;а после ще видим Praynig

Последна редакция: ср, 25 мар 2009, 14:20 от didiani

# 31
  • Русе
  • Мнения: 45
Здравейте и от мен от 3 месеца спазвам, тоест от началото на годината лунната диета, но доста често съм притеснена от разминаваниците които срещам тук и там. Например за сегашното новолуние. В календара който имам окачен на стената пише 26.03. 16,07ч. в този който съм си дръпнала от нета е 26.03. 18,07ч. и честно казано тези 2 часа са ми най-малкия проблем. Тази сутрин в "на кафе" астроложката на Гала ме заби. Каза че фазата започва тази вечер от 20,00ч и продължава до утре вечер до 20,00ч. Уморих се постоянно да се чудя правя ли го в правилния ден и час или не? В календара който имам от нета също намерих доста яка грешка и то също с цял ден, добре че се намери една мацка от друг форум ма ме обеди, че не е правилната дата  ooooh!

# 32
  • Мнения: 85
Акси,  bouquet

И от мен запис за 24 часа Peace  Миналият път пробвах тридневката, но резултата не беше по-добър за мен. За това си оставам на 24 часовото пречистване! Имам по-голем ефект и се чувствам по-добре Peace

# 33
  • Банкя
  • Мнения: 823
darinka979 Колкото различни печатници, толкова различни календари Rolling Eyes На моя тази година учудващо са познали часовете на луната.
Преди няколко месеца имахме в темата подобни разминаваници и сверявахме различни календари и накрая стигнахме до 2-та линка в първия пост. Във втория е необходима корекция точно с тези 2 часа, които си споменала, защото на повечето места се публикуват часовете по Гринуич.

Това е от там:
Цитат
Забележка: Всички времена и дати са в UT - Universal time (2 часа преди българското време). За повече информация за часовите зони и пояси посете страницата ми за world time (световно време).
Новолуние    Първа четвърт    Пълнолуние    Последна четвърт
2009/01/26 07:56    2009/02/02 23:14    2009/02/09 14:50    2009/02/16 21:38
2009/02/25 01:36    2009/03/04 07:46    2009/03/11 02:38    2009/03/18 17:48
2009/03/26 16:07    2009/04/02 14:34    2009/04/09 14:56    2009/04/17 13:37
2009/04/25 03:23    2009/05/01 20:45    2009/05/09 04:02    2009/05/17 07:27
2009/05/24 12:12    2009/05/31 03:23    2009/06/07 18:12    2009/06/15 22:15
2009/06/22 19:36    2009/06/29 11:29    2009/07/07 09:22    2009/07/15 09:54
2009/07/22 02:35    2009/07/28 22:00    2009/08/06 00:55    2009/08/13 18:56
2009/08/20 10:02    2009/08/27 11:42    2009/09/04 16:03    2009/09/12 02:16
2009/09/18 18:45    2009/09/26 04:50    2009/10/04 06:11    2009/10/11 08:56
2009/10/18 05:34    2009/10/26 00:43    2009/11/02 19:14    2009/11/09 15:56
2009/11/16 19:14    2009/11/24 21:40    2009/12/02 07:31    2009/12/09 00:14
2009/12/16 12:03    2009/12/24 17:37    2009/12/31 19:13    2010/01/07 10:40

ПС: А астроложката на Гала изобщо не бих я взела под внимание. Peace

# 34
  • в моя свят
  • Мнения: 849
Момичета аз също попаднах на информация,че фазата започва тази вечер и това малко ме обърква.Разбирам за часовете,но за цял ден.... newsm78 Въпреки всичко ще си карам от 26-ти,защото на повечето източници е от тогава.

# 35
  • Русе
  • Мнения: 45
Благодаря за вниманието, но все пак неразбирам как може да се пишеш астролог пък най елементарното да незнаеш, че то едно църковно календарче да си купи от църквата бе или някоя книжарница  newsm78
Аз така или иначе съм се настроила да си карам на 26 от 18.ч

# 36
  • Банкя
  • Мнения: 823
me4ta22 Стана ми люботипно - в интернет ли попадна на тази информация, че фазата е днес? Може ли да покажеш?

# 37
  • в моя свят
  • Мнения: 849
Вчера случайно на една от кабеларките мисля,че беше Скат в едно астро предаване говориха как се отразява луната на здравето на хора с различни хронични заболявания и казаха,че фазата започва на 25-ти,а часа отново 18:04

# 38
  • Банкя
  • Мнения: 823
Явно и те правят тридневка. Mr. Green

Извинете ме, но не се стърпях. Наистина не мога да си обясня, как са стигнали до тази дата и този час. Rolling Eyes

# 39
  • в моя свят
  • Мнения: 849
И аз не знам как са го изчислили,но определено не правят тридневка,защото в предаването въобще не ставаше въпрос за диета.

# 40
  • Мнения: 698
 Laughing Мислех да опитам за първи път това преживяване, защото след зимата имам и физическа, и психологическа нужда от Прочистване. Но разминаванията във времето ме объркаха. Ще повярвам на вас, момичета, защото ми се струва,че сте наясно. Повече от момичето на Гала.  Peace

# 41
  • Мнения: 45
Запис и от мен за 24ч. Аз си Ви вярвам безрезервно  Hug

# 42
  • Мнения: 720
Привет момичета.  Hug
Включвам се и аз. За пръв път ще я правя лунната диетка и мисля да започна с 24 часа, но ще включа и някое кисело мляко, че иначе няма да издържа. 

# 43
  • Мнения: 1 620
Абе момичета, аз да ви питам тая астроложката "на кафе" на Гала предаването, всеки път някакви други дни или часове дава за лунуването  Thinking Днес я слушах, каза от тази вечер в 20.00 до утре вечерта newsm78  преди няколко седмици пак така се получи. Някой има ли смислено обяснние или посто не си е научило урока момичето newsm78

# 44
  • Мнения: 184
запис и от мен за 3 дни...надявам се!

# 45
  • Варна
  • Мнения: 974
И аз съм с вас, исках да питам само на вода ли сте, или пиете и фрешове? И ако да, не е ли кофти за стомаха?
За първи път ми е, ще вдидим дали ще има резултат, смятам 24 часа да го правя.
Успех на всички.

# 46
  • Мнения: 698
Днес в "На кафе" обясниха следното: "Само течности" и толкова. Аз бих могла да си спретна поредица от следните течности : боза, уиски, мляко с какао, вино... кока-кола да не забравяме... Joy

И аз съм с вас, исках да питам само на вода ли сте, или пиете и фрешове? И ако да, не е ли кофти за стомаха?
За първи път ми е, ще вдидим дали ще има резултат, смятам 24 часа да го правя.
Успех на всички.

В началото на темата има пояснение.

# 47
  • Мнения: 48
Запис за 24 часа  Peace

# 48
  • Банкя
  • Мнения: 823
Днес в "На кафе" обясниха следното: "Само течности" и толкова. Аз бих могла да си спретна поредица от следните течности : боза, уиски, мляко с какао, вино... кока-кола да не забравяме... Joy
Предполагам, че и много други жени биха стигнали до твоя списък, ако слушат, какво говорят при Гала. Rolling Eyes
Идеята наистина е САМО ТЕЧНОСТИ, но такива без сол, захар и алкохол. Peace

Мисля, че няма смисъл пак да обяснявам, че аз лично базирайки се на "познанията и разясненията" им за диетата, не бих вярвала на техните дати и часове. Peace

Бих се доверила повече на гуглето, а не на Галето. Mr. Green

# 49
  • Мнения: 1
Добро утро, момичета! smile3525 Настроила съм се положително за лунуването, нещо не съм гладна. Ще внимавам цял ден какво ям и довечера - на водичка. Хубав и слънчев ден желая. sun
 П.П. Изобщо не вярвам на Гала, астрололожката й и др.п. Календарът на Акси е точен и най-вече съобразен с нашето часово време. Аз лунувам по него и нямам съмнения в часовете, камо ли в дните. Акси Hug  bouquet

# 50
  • Мнения: 686
Нареждам се и аз за 24 часа.Предния път издържах и бях -1кг.Сега се надявам да смъкна още килограм.Тази сутрин закусих 1 филийка с топено сирене иможе би довечера преди началото ще хапна 1 кисело мляко.

А един въпрос:чая може ли да се подслади с малка лъжичка мед?

# 51
  • Мнения: 72
здравейте , и аз да се запиша за 24 часа Peace

# 52
  • Банкя
  • Мнения: 823
А един въпрос:чая може ли да се подслади с малка лъжичка мед?
Може. Peace

valery2002 Благодаря за доверието! Hug

# 53
  • София, България
  • Мнения: 2 222
ехо, запис и от мен, диетата още не е почнала, а колко дълга тема вече  Hug

# 54
  • Мнения: 115
и аз се записвам, миналият път издържах геройски, надявам се и този път да се получи .

# 55
  • Мнения: 1 674
И аз ще лунувам с вас . Grinning
От снощи нищо не съм хапвала, само чай и фреш днес. Мислех за 3 дни, ама ще направя някакъв среден вариант.
От миналата седмица имам -200гр, които ги задържах до днес, въпреки, че постя и предимно въглехидрати поемам.

Успех на всички лунуващи и да се отчетем с много минуси! Hug

# 56
  • Мнения: 4
Привет на всички мами Simple Smile Аз ще лунувам  с вас за пръв път и много неща не са ми ясни още.Бихте ли ми казали дали мога да приемам и зеленчукови сокове,например -доматен сок.Благодаря и успех на всички newsm10

# 57
  • Банкя
  • Мнения: 823
Да, но както съм писала по-горе без сол или водка. Mr. Green

# 58
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 912
И аз съм с вас за 24 часа, нищо че в момента правя 90-дневната. Peace

# 59
  • Мнения: 110
Добър вечер и от мен!

Аз съм с Вас също! Гледам тук българско време сте нали - значи трябва да започна след броени минути!
Аз ще карам по вашият график, няма да се "стопя" от час назад разлика.

Успех, момичета!   bouquet

# 60
  • Мнения: 1
ki-ka, аз пия само доматен сок /домашен без захар и сол, и без водка естествено Mr. Green/, защото режимът ми хранене не позволява никаква захар, дори и фруктова. Пия много вода и чай без подсладители, а когато прегладнея - доматен сок. Успех на всички! Hug

# 61
  • Мнения: 52
Аз да попитам,може ли да се спазва диетата по време на МЦ или е противопоказно?

# 62
  • Мнения: 2 726
Лина,аз не виждам причина да не може Simple Smile
И аз съм тук за 24 часа Peace,само мъжо утре да не ме усети,че хич не ми дава да гладувам Grinning

# 63
  • Мнения: 85
Лина, и аз в момента съм с МЦ, ама започнах лунуването Hug Успех на всички Peace

# 64
  • в моя свят
  • Мнения: 849
Аз да попитам,може ли да се спазва диетата по време на МЦ или е противопоказно?
  И аз на предната фаза бях така,но няма никакви проблеми освен,че бях по нервна,но това е нормално.

Момичета аз вече съм на 1 чай.За вечеря хапнах само зелена салата и от сега мисля за храна,но ще издържа.

# 65
  • Мнения: 686
Мечта,всичко е в главата ти.Можеш да победиш глада.Аз снощи бях зверски гладна,но тази сутрин не съм.Пък и то се преполови денят Laughing,така че наполовина си издържала вече-стискай зъби още малко.

# 66
  • по света и у нас
  • Мнения: 1 176
Мацки,слагам ви подкрепящи напитки и ви желая успешно лунуване и много минуси! Hug


Аз не я и почнах,защото си имам проблеми със стомаха от 2–3 дни и дано причината се окаже дългоочакваната бременност.Затова не посмях да рискувам. Blush

# 67
  • в моя свят
  • Мнения: 849
Мечта,всичко е в главата ти.Можеш да победиш глада.Аз снощи бях зверски гладна,но тази сутрин не съм.Пък и то се преполови денят Laughing,така че наполовина си издържала вече-стискай зъби още малко.
   До сега правих тренировки и времето минава,но след спорта определено мисля за хапване.Но ще стискам зъби и ще пия чай....

# 68
  • Мнения: 686
Аз досега се разхождах с децата.Сега ще ги приспя и ще посвърша някоя работа и ще стане време за хапване Whistling
Сега се теглих и съм -0,500 Laughing

# 69
  • Банкя
  • Мнения: 823
Преди около час за малко да се откажа, но колегата до мен се "жертва" и изяде всички изкушения, които ми бяха останали от вчера.

Пих много вода и сок (100% от кутия, но на работата няма как да си правя фреш) и сега съм добре, ще устискам. Mr. Green

Дръжте се, момичета, останаха само 4 часа! Hug

# 70
  • Мнения: 110
Добър ден! Идвам да ви видя как сте? Аз съм добре, не съм гладна, не ми е некомфортно. Днес не пих и кафе, досега 3 литра вода.

Успех на всички!   bouquet   

# 71
и аз да се включа мен ме заблудиха и сега сам за втори ден почти защото снощи разбрах че  се започва в 6 и тогава хапнах и сега дори нечувствам глад може би защото и вчера гладувах.но аз необичам вода да пия и пия сокове натурални дано това да не повлияе на свалянето .иначе успех на всички които са решили да пробват.


Последна редакция: пт, 27 мар 2009, 16:35 от cekcu69

# 72
  • Мнения: 189
Аз да се оплача, че първия ми опит е неуспешен. От вчера почнах добре, но днес имах такова главоболие и си го обясних с непиенето на кафе и неяденето, аз по принцип съм с ниско кръвно. Така, че ще чакам другата седмица и ще пийна сутринта кафе, а с неяденето мисля, че ще мога. Embarassed

# 73
  • в моя свят
  • Мнения: 849
Момичета теглихте ли се вече?Аз забравих и в 19ч.си хапнах рибка с доматен сос....така че ще се отчета на кантара утре сутрин. Обаче изядох един голям френски еклер за десерт  Embarassed мъжа ми ги донесе и не се стърпях...дано да не повлияе много  Praynig

# 74
  • Мнения: 85
mamamilla , и аз съм с ниско кръвно, но всеки път си пия кафенце Peace Спокойно можеш да пийваш!

Аз този път бах на 24 часа и съм повече долволна от предния път, когато опитах тридневка (както в началото на темата писах). Сега съм -1,5кг. Дано успея поне 1кг да си задържа Praynig

До следващото лунуване Heart Eyes Hug

# 75
  • Мнения: 686
И аз без кафе не мога,но слава богу го обичам без захар,та това не ми е проблем(даже го предпочитам пред чая).Зеленчуков бульон не обичам и не пия,пия само плодов сок,кафе,чай и вода.
Кантарчето ми е от по смотаните и не може да отчете с точност,но загубата е между половин и един килограм.
Този път по-лесно издържах.След 18.30 хапнах 1 ябълка,малко шунка и това е.
Успоредно с лунната диета пия зелен чай.
Надявам се да стигна заветната си цел поне до Нова година(Бах ма"а му,все пак имам 30 кг да смъквам Embarassed)

# 76
  • Мнения: 99
Днес реших да почна със пролетното почистване докато има кой да гледа детето и така се улисах, че до 2 часа забравих а ядене и пиене. После седнах с кафенце и фрешче и ей го на денят минал. Даже не съм гладна, но понеже цял ден ми се върти из главата шопска салата, та затова смятам да хапна тази вечер. Като бях бременна само шопска салата ми се ядеше, та сега малко страх ме хваща Shocked

# 77
  • Мнения: 110
Аз съм кило назад. Още не ми е яде обаче. Утре ще карам на чай, плод и мед и в неделя - също....но в неделя вечер мъжът ми ще готви и ще меси хляб и аз поне ще съм със свит стомах и няма да се отдам на обилно нахранване! 
До следващият път, момичета. Беше ми приятно да знам, че не бях сама!

# 78
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 912
Даже не съм гладна, но понеже цял ден ми се върти из главата шопска салата, та затова смятам да хапна тази вечер. Като бях бременна само шопска салата ми се ядеше, та сега малко страх ме хваща Shocked

Тъкмо с близка възраст по-лесно ще се гледат.  Mr. Green Майтап де, да не го вземеш насериозно. Heart Eyes

Аз изкарах супер леко деня - само на водица и две горчиви кафета. Но съм с много ниско кръвно и без тях ще се гътна нейде. Преди малко "вечерях" зрънчо, че само това имаше и мисля да приключвам с това яденето за днес.  Grinning Ще се тегля утре сутрин, защото кантарът ми вечер никак не ме обича. Crossing Arms

# 79
  • Мнения: 3
Браво на вас момичета  Peace
аз този път нищо не направих, още снощи се заблудих ,че е сряда и си хапнах и чак днес разбрах ,че е започнало лунуването Embarassed , ама малкия вади първи зъбки и много зор дават ,та за това обърках дните
другия път ще внимавам
до лунуване  Hug

# 80
  • Мнения: 698
Забавно беше. Направих повечето възможни грешки на начинаещия, нали ми е за първи път. Laughing Първо, бях абсолютно неподготвена  - имах само чайове и минерална вода, а се оказа, че точно снощи трябва да работя до 3 през нощта... Издържах някак. След малко сън, много чай и вода, на сутринта се чувствах съсипана. Никаква енергия. И така цял ден. Въпреки фрешовете, с които се снабдих. Пооправих се чак към 18.30 и вече можех да не ям.
Хапнах филийка био-хляб и кисело мляко, но дори не ми бяха вкусни. Не съм сигурна, че се дължи само на безсънието, аз май не мога да гладувам качествено. Не защото не мога да издържа на изкушенията, а защото се сривам, става ми лошо.
Изобщо не знам какво става с килограмите, защото не ми мина през ума да се премеря преди лунуването...друга грешка на начинаещия.
Иначе идеята ми харесва - организмът се разтоварва - точно от това имам нужда + премахването на около три зимни килограма.
Нормално ли е да ми става лошо, докато лунувам? С вас така ли е?
Точно се оправих и ми хареса усещането и лунуването свърши  Wink

# 81
  • Мнения: 1
Добро утро Hug Снощи не бях в къщи, затова да се отчета тази сутрин - издържах лунуването на вода и чай /и две кафенца/ Вечерях към 20.30 ч. салатка домати и тел.език натюр. Днес ми е лееекичко и много хубаво, приготвила съм си 1 кис.мляко 0.1% за закуска. Още не съм се теглила. Да ви се оплача пак бях много гладна и нервна  Twisted Evil, но го отдавам основно на работата ми - все пак  е годишно приключване /счетоводителите ще ме разберат Mr. Green/ Целувки на всички   love001 и до лунуване!  Peace

# 82
  • в моя свят
  • Мнения: 849
Момичета нещо ми се струва,че много малко са се отчели... newsm78  При мен обаче няма резултат,снощи забравих да се претегля преди да хапна,но днес кантара не мръдна....

angel на мен също ми става лошо,но само когата фазата започва рано сутрин и тогава се налага да си лягам гладна.И сутринта ми прилошава,но аз го отдавам на това,че съм пушачка и при лунуване дори пуша повече,защото си мисля,че от цигарите ми се притъпява апетита.

# 83
  • Мнения: 99
Аз не се отчетох, защото и аз самата не разбрах какво стана. Единия ден съм 64.5, на другия ден 65.5, после проблеми със стомаха и днес сутринта 64.  Crazy И така, не ми стана ясно свалих ли въобще, но в глобален план има минус. За тази седмица ще пробвам 3 дни.

# 84
  • Мнения: 45
Малко закъснял отчет. -1кг. Др. път пак, на мен все още ми е трудно, но се справям и ще продължа упорито. Дано да ги задържа килограмите.

# 85
  • Мнения: 52
Аз съм -0.600кг.А мога ли да изместя лунуването с няколо часа по-късно следващия път,защото ще ми е по-удобно?

# 86
  • Мнения: 1
Аз съм -0.600кг.А мога ли да изместя лунуването с няколо часа по-късно следващия път,защото ще ми е по-удобно?


И аз това се питах, че на 2.04.09 съм не само в Гърция, ами и милото има рожден ден!  ОТГОВОРЕТЕ моляяяя! Praynig Praynig Praynig

# 87
  • Мнения: 52
Ами докато някой с по-вече опит се вкл.да поразсъждаваме.Аз си мисля,че няма да е толкова фатално,все пак ще се обхване по-голямата част от фазата и като продължи 24ч.,ще се получи пак желаното пречистване.И при всички случаи ще е по-добре от ядене цял ден.

# 88
  • Мнения: 115
аз миналият път за срам и позор само се зарекох да спазя лунната диета- изложих се много, но бях поканена на гурме вечеря, то не че беше голямо ядене с по хапка в чинията, но пък десерта - щоколадов мус със сливово нещо си и покривало от 24 каратово злато, е да си призная тук се провалих достойно  Embarassed

# 89
  • Мнения: 1 142
И аз нищо не направих,независимо че се зарекох.Леле мале,като се подух,като плондер и на следващия ден ми дойде.Така че нищо не направих.СРАМММММММММ Embarassed

# 90
  • Банкя
  • Мнения: 823
Извинявам се за закъснението, но явно и другите пускащи нови теми са били много ангажирани като мен и затова пускам НОВАТА ТЕМА чак сега! Hug

Общи условия

Активация на акаунт