Опасна козметика !?!

  • 10 525
  • 63
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 568
Аз вече не мисля,че определена марка е лоша,а просто не се знае къде е произведена(а етикета вече не е гаранция).Точно поради тази причина съм в чуденка дали да поръчам от чужбина(където контрола е по-добър)или да заложа на българската ,която не си заслужава да се бърка по гаражи -мисля ,че е ясно защо.

# 46
  • Мнения: 9 776
Не се връзвам на подобна информация. Ако се замислите - нищо полезно не остана. И кво прайм сега Mr. Green? #2gunfire

# 47
  • Мнения: 651
Не се връзвам на подобна информация. Ако се замислите - нищо полезно не остана. И кво прайм сега Mr. Green? #2gunfire
Мъжото ме бъзикаше да ползваме мазчица и свински сапун!!!! smile3532

# 48
  • Мнения: 106
И аз сум чувала за джосун че не е убава козметика.Използвам Бюбхен и Мустела.

# 49
  • Мнения: 2 172
Не съм си и помисляла да ползвам някоя от гореизброените продукти  ooooh!

Доверявам се само на НИвея,Бюбхен и Чико,както и единствените свестни мокри(наистина мокри) кърпи Бейби Крема  Peace

# 50
  • Мнения: 1 650
И аз сум чувала за джосун че не е убава козметика.Използвам Бюбхен и Мустела.
Mi i Mustela e v spisaka.

# 51
  • Мнения: 122
Това което прочетох е просто ужасно. В крайня сметка каква козметика де се ползва, особенно за новородено. Защо пък да не е карам и без козметика. Да не ми се смеете само но ще си взема зехтин -

Мажех детето си само със зехтин.
Не съжалявам, винаги съм била предубедена към козметиката за бебета.
Абсолютно подкрепям. Мажех със зехтин и то само първия месец и то само гънките. Мокри кърпи не съм ползвала не помня вече от кога-директно мия на чешмата, нищо че сме 8.5 кг. А и преди като ползвах мокри кърпи, почти винаги след тях пак го изплаквах на чешмата, така докато установих че са излишни.

# 52
  • Мнения: 830
От Бябхен съм много доволна, дори аз си мажа понякога тялото с лосиона им.

# 53
  • Мнения: 56
Ужас!То май вече всичко е вредно Shocked.

# 54
  • Мнения: 39
Може ли някой да каже кои са тези лаборатории ,които са направили тези изследвания.Ако всичко е достоверно не е ли редно някой да застане зад тези думи?! #2gunfire

Да, и мен това най ме учудва. Казват се някакви проценти, а какво седи за д тях??? И защо само Телеграф се "осмелява" да посочва марки?
Аз ползвам мустела и кърпите на памперс... Не знам, колкото и здравомислещ да е човек, като му влезе подобна статия под кожата и триудно излиза... ще сменяме марката.

# 55
  • Мнения: 188
Досега сме използвали само чико и  бочко и не е имало проблеми. Но сме с кърпички на памперс - лошо. За козметиката на джонсън и преди бях чувала гадни неща! Май българската козметика ще се окаже най добра.

# 56
  • Мнения: 49
Според мен е хубаво човек да е информиран за опастностите,които могат да навредят на здравето на детето му но все пак смятам че не трябва да се психира чак толкова.В крайна сметка опастностите са навсякъде около нас.Например плюшените играчки,знаете ли че в тях се съдържат милиони акари,които също причиняват алергии и са едни от най-честите причинители на астма.Това означава ли че трябва за забраним на децата си да играят с плюшени играчки,и това ли трябва да им отнемем?!Ами въздуха който децата ни дишат,ами водата-да не мислите че водата която тече от чешмите ни е много безопасна.Защото не е!!!Просто този въпрос не се раздухва чак толкова.Лелята на съпруга ми е от едно малко селце до Твърдица-Шивачево,че знаете ли как й викат на водата там-уранката,защото съдържала уран.Но хората са се примирили,то друго не им остава.
Та искам да кажа че каквото и да правим не винаги ще можем да предпазим децата си,единственото което ни остава е да бъдем нащрек и да се надяваме че няма да се случи на нашето дете.
Предполагам че много майки няма да се съгласят с мен,но какво да се прави това е суровата действителност.

# 57
  • Варна
  • Мнения: 1 817
Подозирам, че БТВ отново залагат на евтини репортажи. Да не се окаже накрая, че това изследване е правено 60 - тте години ...

Това си мисля и аз. Най вероятно сега ще излезе 1 нова марка на пазара за която щв бъде оповестено че не съдържа това и онова и ще стане марката бестселър. Аман от тъпотии

# 58
  • Мнения: 1 354
Ужас!То май вече всичко е вредно Shocked.


 Peace ужасно е,ама май така излиза

# 59
  • Мнения: 180
 Shocked дано не са опасни и репортажа се окаже неверен, защото аз ползвам крем за подсичане мустела,олио на джонсън и редувам с крем за тяло пак на мустела , и мокри кърпички на памперс...... Confused

Общи условия

Активация на акаунт