Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 24 март 2009, 10:20 ч.

Boys Before Flowers

• 20 934
  • 236
  •   1
Отговори

## Режисьор : Jeon Sang Gi

## В ролите : Koo Hye Sun, Lee Min Ho, Kim Hyun Joong, Kim Bum, Kim Joon и др.

## IMDB : Линк към IMDB

## Жанр : Комедия / Драма / Романтичен

## Епизоди : 24+1

## Държава : Южна Корея

## Година : 2009

## Времетраене : 60-70 минути

## Субтитри : В торента, благодарение на parab

## Резюме : Гимназия "Шинва" - училището за най-привилегированите и богати деца в Корея предстои да преживее най-бурните си моменти, след като в него по стечение на обстоятелствата влиза Гюм Джан Ди - енергично момиче от обикновено и бедно семейство. Нейните надежди са да не бие много на очи и да не се забърква в неприятности, но съдбата няма друга работа и я изправя срещу най-влиятелните и известни момчета в гимназията, известни като групата F4.

Нейните спокойни дни приключват когато тя получава "Червеният картон" - символът на F4, с който те й обявяват война. Сблъсъкът между разглезеният и капризен лидер на F4 - Гу Джун Пьо и устата Гюм Джан Ди, води до поредица от събития, в които любовта, приятелството, доверието и гордостта са поставени пред изпитания, които преобръщат целият им живот и ги принуждават да осъзнаят истинските неща, за които си струва да се бориш.

Сериалът е базиран на популярната манга "Hana Yori Dango" от Камио Йоко и е третата поредна нейна екранизация след японската и тайвандската версия, поради което се радва на изключителен успех не само в Южна Корея, но и из целия азиатски район.

----
Нямаше как да не споделя за този сериал!Просто е невероятен  Heart Eyes След One Tree Hill нито един сериал не ме е завладявал толкова много.В неделя съм изгледала около 8 серии(това са някъде 9 часа  Blush ) една след друга.Откакто го открих само той ми е в главата.Актьорите, историята(макар и доста позната), музиката - всичко е перфектно!За жалост качват само по една серия на ден.Като се прибера вечер от училище нямам търпение да си я изтегля   Crazy Обожавам го!  Heart Eyes Карам всичките си приятелки да го гледат, но те не искат, защото е корейски  #Crazy Не знаят колко изпускат... Последно време корейците правят страхотни филми!Този сериал не пада по-долу  Naughty Crazy

Сериите ги качват в Замунда - http://DMCA-removal-from-Google/details.php?id=161540&hit=1

Определено няма да сбъркате, ако си го пуснете  Peace
Приятно гледане  Hug

# 1
  • София
благодаря, че сподели. аз го засичам напоследък, но... не отворих....
мисля си, че по - скоро не им се четат субтитри на приятелките ти. и на мен ми е тегаво да чета субтитри, но ао си заслужава филмът или сериалът, защо не?
ще го прегледам непременно! /имам и аз много добри впечатления от южнокорейци, много са напред те... не ме очудва че и в киното може да са напред/

# 2
Е, няма защо  Hug
Не мисля, че не искат да го гледат заради субтитрите, а заради самите актьори.Ако сюжетът беше същия, а героите други(примерно американци) щяха да го гледат.Ама нали са "дръпнати"...  Tired
Сигурна съм, че ще ти хареса Hug

Аз сега си пускам 18 серия  Heart Eyes

# 3
  • София
Сериала е фантастичен!!!

# 4
Сериала е фантастичен!!!
Още една фенка  Hug
За жалост сериалът свърши  Cry
Изгледах всяка серия с голямо удоволствие.Даже сега мисля да почвам пак да го гледам  Crazy Какво да направя като ме завладя тотааааално?!  Crazy А и момчетата са такива сладури  Blush

П.П. Ох, сега ти прочетох подписа - когато Джун Пьо каза тези думи, настръхнах цялата!А пък колко циврех да не говоря  Mr. Green

# 5
  • София
фенкиииииииии Simple Smile,

вече съм на 7 серия и мога да го препоръчам с две ръце на всеки, който иска да се върне във времето на гимназията, но не иска да бъде отегчен от хоивудския сценарий!

нямам думи за красивия начин по който се говори за все досадни теми като приятелство, първа любов и съревнования в младежките години...... не само , че не е досадно, ами е очарователно човек да види и този подход - романтичен, достоен, джентълменски и премерен! невероятно е но във всяка сцена виждам повече откритост и откровеност в поведението / без да се прекрачват границите за части от секундата, както в ХОливудските продукции масово се вижда/.

мога без притеснение да кажа, че открих сериал, който ще хареса хем на баба ми, хем на мен е повече от забавен / тази Джан Ди е направо потресаващо смешна на моменти и очарователно неподправена и романтична идеалистка /.

разбира се не с еочудвам, че ще има хора, които няма да проявят интерес. сериалът не е сапунка, а и е на корейски.

и все пак приятно гледане!!! аз съм завладяна от липсата на фалш при представянето на персонажите!

# 6
еее супер,добре,че споделихте,пуснах да тегля,утре ще изкажа впечатления Wink

# 7
еее супер,добре,че споделихте,пуснах да тегля,утре ще изкажа впечатления Wink
Няма начин да не ти хареса  Peace
Както е казала ва ни ла , става и за млади, и за стари.Всеки ще намери нещо, което да му хареса, а на някои(като мен) всичко им харесва  Crazy

Приятно гледане   Hug

# 8
  • София
az още съм на средата , но ми се иска д амога да кажа на младите да гледат и да изграждат взаимоотношения по подобен начин като тези млади от сериала...аз самата съм млада, но минах гимназията и затова не се отъждествявам с тази възраст вече...но ако можех бих призовала младежите да гледат и да се учат на чест, на достойнство, приятелство.. това в този сериал го има много силно, на неговия фон просто сапунките са.........като някакво последно качество забавление... ooooh!

# 9
Днес в училище една приятелка като ми вика: "Мале, Крисе, що не си казала по-рано за тоя сериал?Така съм се зарибила!Прибирам се от училище - пускам си серия, ставам сутрин - пускам си серия.Не мога да се спра"  Crazy Party Аз като им разправям, те...

Преди малко в youtube изгледах сума ти клипчета.Някои сигурно съм ги гледала по 20 пъто  Blush Heart Eyes Песните също редовно си ги слушам  Flutter

# 10
  • София
ah криси, дай някое клипче да послушам песни..
леле, акто ще се хвана да науча някоя фраза на корейски! /имам приятелка корейка з атази цел/, която много се впечатли, че гледам сериалчето Simple Smile

# 11
# 12
  • София
krisi,  Hug  bouquet

# 13
Много е симпатично сериалчето,грабна ме Wink Благодаря за препоръката,ще си го изгледам с удоволствие Party

# 14
Изгледах го сериалчето,голям рев му дръпнах,така ми подейства на психиката Laughing
То се оказа,че е манга,сега съм се запалила и си търси подобни. Hug

# 15
Много си бърза Laughing Ама то с този сериал като изгледаш една серия пускаш следваща, още една, и оооще една... И хоп - той свършил  Confused
Аз мисля да гледам японската версия на мангата.Била интересна Simple Smile)

# 16
Да така е Криси,място не можех да си намеря докато не свърши.Дай моля те линк и на японаската версия.Аз сега тегля това http://DMCA-removal-from-Google/details.php?id=166975&commen … s=1#startcomments ,надявам се също да е толкова завладяващ Heart Eyes
Стана ми мъчно за Джи Хо,така ли се казваше,особняка Wink Толкова ли пък не можаха да напишат и за него един щастлив край.

Последна редакция: сб, 18 апр 2009, 21:16 от mery_79

# 17
  • София
дами, предстои ми последниа епизод.... ама като прочетох сега:

Д
Стана ми мъчно за Джи Хо,така ли се казваше,особняка Wink Толкова ли пък не можаха да напишат и за него един щастлив край.

и ...... се натъжавам..... на мен това ми е любимия мъжки персонаж, изключително магнетичен образ за мен.  Peace
Джун Пьо никак не ми прави гръмко впечатление. Confused

# 18
А пък аз във всички съм влюбена - и в Джун Пьо, и в Джи Хо, и в И Джун(страаашни трапчинки има тоя човек  Heart Eyes ), че и в Уо Бин  Mr. Green Много са хубави, макар че като ги гледаш на постера нещо не могат да те грабнат или поне при мен беше така.

Мери,
това е линк към японската версия: Hana Yori Dango
а този е към тайванската: Meteor Garden

Не съм гледала нито една от тези версии, но и на тях ще им дойде реда Flutter

P.S. И аз почнах Time Between Dog and Wolf  Sunglasses Изгледала съм само първа серия, допадна ми.Мисля сега да си изтегля още една-две Stuck Out Tongue

Иначе другите азиатски сериали, които изгледах, са Over The Rainbow и Mars .И двата са просто страхотни  Heart Eyes Heart Eyes Пък и има готини батковци  Mr. Green

# 19
  • София
да, всички са шеметни в тези костюми особено....
но Джи Хо е моят фаворит Heart Eyes
след сериала другите азиатски ми вървят трудно  Mr. Green Crazy

четох филм щял да излиза.... в един форум, дали е истина?

# 20
да, всички са шеметни в тези костюми особено....
но Джи Хо е моят фаворит Heart Eyes
след сериала другите азиатски ми вървят трудно  Mr. Green Crazy

четох филм щял да излиза.... в един форум, дали е истина?
И аз го прочетох - май е вярно  newsm47
Трябва да го излъчат на 28 април, като действието ще се развива през погледа на Уо Бин пет години по-късно  Wink

# 21
  • София
Не думай! че то е скоро , бре...... ах,как ме зариби Mr. Green

# 22
Е,супер новина,очаквам с нетърпение Филма Heart Eyes

# 23
  • София
Здравейте!
От минала година се запалих по японските, а по-късно и по корейските драми (които са по-прочувствени, японските са иначе много смешни). Не съм гледала нищо друго от тогава, а колко безсънни нощи съм имала покрай тези сериали, не ми мирна д...то, докато не изгледах най-романтичните. Бих искала да Ви препоръчам още няколко, но за тях има само проекти за преводи- Goong http://forum.animes-bg.com/viewtopic.php?f=42&t=19447, Coffee Prince , MY NAME IS KIM SAM SOON http://forum.animes-bg.com/viewtopic.php?f=42&t=27705, My Girl http://forum.animes-bg.com/viewtopic.php?f=42&t=29779 - режисьора е същия като на Boys Over Flowers.

# 24
  • София
aу, ще ги проверя... нямам рег. там, лесно ли става?

# 25
  • София
Аз ги теглих в началото без регистрация, но пробвах една стара парола и име и се оказа, че съм имала регистрация от преди две години  Laughing Там е пълно с филми и драми, ако искате мога да дам линкове на най0горещите форуми, международни сайтове за азиатски драми, както и тяхната уикипедия - там са дадени всички сериали, както и рейтинга им, по-който се водя. Сега като писах се сетих за една японска драма, много хубава, макар според общото мнение да не е била толкова, но е само с английски субтитри Utahime се нарича, с моя любим японски актьор, такъв бонбон е - http://wiki.d-addicts.com/Nagase_Tomoya .

# 26
  • София
o..не знаех, че може да се тегли без регистрация..
би ли ми дала линк, моля Crazy

# 27
  • София
http://forum.animes-bg.com/viewforum.php?f=42&sid=171e615d3f … 9b89f85c29657511a - най-отгоре има линк директен, към подрени по азбучен филми и драми

# 28
katomova страхотен сайт,жалко,че не мога да се възползвам,не ми дава да тегля от чужбина.А има толкова много корейски сериали,еее,егати гадния късмет Sad

# 29
  • София
Този, който публикувах в предходния коментар е български, тегли се от bgshare или 4strong  Simple Smile
Edit: Аз предпочитам също ето този сайт http://aja-aja.com/, а за торенти- http://www.d-addicts.com/forum/  Peace

Последна редакция: пн, 27 апр 2009, 17:13 от katomova

# 30
Катомова, благодаря за предложенията  Hug Мисля да им хвърля едно око Crazy
Сега се захласнах по Time Between Dog and Wolf  Crazy

Утре е 28ми  Sunglasses Да се надяваме, че в сряда ще качат серията/филма в интернет, после докато излязат и субтитри... Може да ми се отвори един хууубав уикенд Crazy Heart Eyes

# 31
Само искам да кажа: сериалът е супер. Препоръчвам го на всички. Hug
Много са талантливи тези момчета. Наистина им се възхищавам.  Heart Eyes

Последна редакция: ср, 29 апр 2009, 20:53 от Sessile

# 32
  • София
Само искам да кажа: сериалът е супер. Препоръчвам го на всички. Hug
Много са талантливи тези момчета. Наистина им се възхищавам.  Heart Eyes

аз като ви казвам  Blush Wink Mr. Green

# 33
Линк към специалния епизод]

Още не съм го гледала, не знам за какво става въпрос.Как ще изтърпя до довечера?! Confused Crazy

EDIT:
Е, не издържах - пуснах си да видя горе-долу какво ще става Mr. Green Видях, че е само 13 минути и, че пише Part 1 newsm78 Значи ще има ощеее  Mr. Green Heart Eyes

Последна редакция: чт, 30 апр 2009, 11:11 от Криси`

# 34
Криси благодаря   bouquet

Поздрав за всички фенки  http://www.youtube.com/watch?v=IoQ1AG3Gl1Y

# 35
Криси благодаря   bouquet

Поздрав за всички фенки  http://www.youtube.com/watch?v=IoQ1AG3Gl1Y
О, мерси, това ми е една от любимите песнички от OST-a Heart Eyes
Но честно казано предпочитам SS501(групата на Джи Хо/Kim Hyun Joong) пред T-Max Crazy

И от мен едно поздравче:
http://www.youtube.com/watch?v=JlCC5VpZOu0  Heart Eyes

# 36
Ехо. Къде сте?
Криси` не разбрах нищо от този епизод Sad Дали е само въведение към филма newsm78 Дали ще има превод newsm78
Пиши ако имаш инфо  Hug

# 37
И аз нищо не схванах Tired
Постоянно търся субтитри, но не мога да намеря Sad
Тази седмица ще има нов епизод - с Джун Пьо и Джи Хо  Heart Eyes

ЕДИТ:
Тъкмо си написах поста и взех, че намерих видео с превод Joy
Първа част
Втора част

Пак ще гледам  Heart Eyes

Последна редакция: нд, 03 май 2009, 10:51 от Криси`

# 38
  • София
криси, голяма работа си!
побутвай темата като излезе новия епизод! / аз малко се изненадах че ще има, нали сериалът свърши?!/

# 39
Ще бутам, ще бутам  Laughing
То не че показаха кой знае какво в този мини епизод, ама карай... В другия поне ще се нагледаме на Джи Хо и Джун Пьо - само да ги видя двамата и ми стига  Blush Laughing

# 40
и аз чакам с нетърпение.....

# 41
То не че показаха кой знае какво в този мини епизод, ама карай... В другия поне ще се нагледаме на Джи Хо и Джун Пьо - само да ги видя двамата и ми стига  Blush Laughing

Даа, явно няма да има екшън в тези епизоди, но поне ще изплакнем очите  Crazy
Скоро почвам сериала отначало, че съм се затъжила...

# 42

Даа, явно няма да има екшън в тези епизоди, но поне ще изплакнем очите  Crazy
Скоро почвам сериала отначало, че съм се затъжила...
И аз...
Вече се чудя какво да гледам - изгледах и Time Between Dog and Wolf (Lee Joon Ki  Heart Eyes  Crazy ) и сега съм си изтеглила по една серия на още два сериала, пък да видим...

# 43
  • София
нещо не мога да догледам Хонг Гил Дон пък аз.. доста тъпичка втора серия също... изчерпа ми се търпението.
ще догледам Dog and WOlf де.. изглежда интересен..

# 44
  • София
Гледай My Girl, от режисьора на BOF, няма такава комедия, смях до сълзи и разбира се любов  Grinning

# 45
Единият сериал, който смятам да почвам да гледам е My Girl  Flutter Lee Joon Ki учатвал там и викам да го видя Laughing Другият е Sorry, I love you, за който също четох, че бил много силен Rolling Eyes И Iljimae може да го видя какъв е, отдавна му се каня Sunglasses

Поздрав:
http://www.youtube.com/watch?v=NMGMvNG9sQs

И едно клипче на Джан Ди и Джун Пьо Heart Eyes
http://www.youtube.com/watch?v=qIYOma9aUdw

# 46
Момичета от къде да си сваля My Girl? Търсих в Арена и Замунда, но не го открих. Иначе пробвах да гледам Mars и Time Between Dog and Wolf, но нещо не ме грабват както трябва  Sad
Крис благодаря за поздрава   bouquet

# 47
Момичета от къде да си сваля My Girl? Търсих в Арена и Замунда, но не го открих. Иначе пробвах да гледам Mars и Time Between Dog and Wolf, но нещо не ме грабват както трябва  Sad
Крис благодаря за поздрава   bouquet
My Girl @BGshare
Eng Subs
В easternspirit пише, че българските субтитри ще са готови към края на май, но аз няма да чакам дотогава.Изгледах първата серийка и ми хареса Wink
На тая снимка главният герой ми прилича на Lee Min Ho/ Джун Пьо

Ама Мин Хо е по-готин де Crazy

Марс е по-тежък сериал, ако мога да го нарека така.И мен в началото не ме грабна кой знае колко, но пък после ми стана доста интересен.Преплетени са доста чувства, емоции...

Time Between Dog and Wolf определено ми хареса.Мнооого!Като си пуснах първата серия си казах: "Тея деца пък какво правят тук?  Shocked", а всъщност  от детствтото тръгва цялата история.Само краят не ми хареса, но пък е типичен за корейските сериали Wink

# 48
  • София
Ето от тук можете да търсите по азбучен ред сериалите и филмите - http://forum.animes-bg.com/viewtopic.php?f=42&t=16905

Едит: Предлагам да се направи отделна тема, в която да дискутираме  корейските сериали, а може и сборна тема японски и корейски сериали  Simple Smile

Последна редакция: пн, 04 май 2009, 16:21 от katomova

# 49
А, да, ще бъде много хубаво Party Ти ли ще я направиш?  Sunglasses

Вижте и една снимка от гостуването на актьорите в Япония:

И интервюто(ако някой разбере нещо, нека да преведе и на нас Blush):
http://www.youtube.com/watch?v=ETDqGzq95qg&feature=player_embedded

Толкова е кратко, защото, доколкото разбрах, актьорите са отишли в последния момент Crazy
източник: forum.animes-bg.com  Peace

Иии още едно много хубаво видео Heart Eyes
http://www.youtube.com/watch?v=PFpiWklhHTg&feature=related

# 50
  • София
За съжаление никога не съм правила и нямам представа как става  Confused Мога да помогна с информация, снимки и други неща.

По темата: В графика на Goo Hey Sun и Lee Min Ho - двамата тряба да посетят Тайван в края на май, началото на юни, но все още не е сигурна информацията, защото има слухове, че Lee Min Ho ще се подлага на операция  Simple Smile Това е последното, което се обсъжда в чуждите форуми  Embarassed Иначе Goo Hey Sun има страхотна нова реклама - http://www.youtube.com/watch?v=x47s1WCQvNg
Това е от мен за сега  Hug

# 51
Ами добре, аз ще направя след малко Simple Smile

И аз пак с мойте поздрави  Laughing
http://www.youtube.com/watch?v=oCQ4IZp9uN0&feature=related

Колкото пъти да го гледам това клипче(и особено онея секси движения Mr. Green), все повече ме е яд, че по някаква случайност точно на 31 март не съм била в Корея - човекът е наел зала за феновете си, за да могат да изгледат последния епизод на BBF.Как да не им завидиш на тези корейци?!

# 52
Криси`
 специални благодарности  ти знаеш за какво, изчерпан ти е лимита за лс Hug  bouquet

преди малко изгледах първа срериая и ми допадна идеята.. особено в момента, в който таткото гладеше ( първия път) сакото на главната геройня Heart Eyes

малко ми е странен говора им -  много ми е креслив и даже се учудих на една песен от санундтрака, как  може да е толкова нежна Mr. Green

ама в това училище няма ли учители -  се запитах поне 10ина пъти Crossing Arms

# 53
Звездичке, знаех си, че ще ти хареса...  Crazy Наистина отначало е терсене като почнеш да ги слушаш, но после даже ще ти стане интересно(или поне на мен ми езикът им много ми хареса) Peace

ЕДИТ:
ТУК намерих много сладки иконки.Почвам да си избирам Heart Eyes

Последна редакция: ср, 06 май 2009, 09:41 от Криси`

# 54
  • София
eзикът е наистина мелодичен и креслив на моменти.. Simple Smile звучеше ми дори смехотворно според интонацията...
иначе фразите са дълги..питах мойта причтелка корейката за това как е 'благодаря'...е..трудно е да с еизговори..имаше официална дума и по кратичка.. Blush

# 55
eзикът е наистина мелодичен и креслив на моменти.. Simple Smile звучеше ми дори смехотворно според интонацията...
иначе фразите са дълги..питах мойта причтелка корейката за това как е 'благодаря'...е..трудно е да с еизговори..имаше официална дума и по кратичка.. Blush
Да, доста от думите си приличат.Повечето завършват на "ейо"  Laughing
Обичам те е "sarangheyo" или "saranghe", но го изговарят различно: "саранье", "саранге"... Опитвах се да разбера, но не ми се отдава много Embarassed
"Къраее"(или нещо от сорта) е сигурно/със сигурност, а "къре" означава добре.Не съм сигурна за произношението, но доста си приличат, де Simple Smile Как искам да го науча тоя език, после да отида в Корея, да се видя с всички актьори и да си се прибера по живо, по здраво  Laughing Mr. Green

Не знам дали сте гледали това:
http://www.youtube.com/watch?v=oRcJGngOczY&feature=channel_page

Мин Хо е записал песен с Джесика Гомез за реклама на бира Simple Smile

Участвал е и в реклама на Пепси:
http://www.youtube.com/watch?v=q0_hsI5g-Dk

И в още една Laughing
http://www.youtube.com/watch?v=qz3uKuYIs4w&feature=related

Тук е голям сладур Heart Eyes

Последна редакция: ср, 06 май 2009, 10:38 от Криси`

# 56
Да и на мен ми е много симпатичен Мин Хо Heart Eyes
А корейските момичета са толкова нежни,с един хубави бели кожи,красота.Интересен ми е техния живот,навлязах в непознат свят,радвам се,че попаднах на това филмче.

# 57
Да и на мен ми е много симпатичен Мин Хо Heart Eyes
А корейските момичета са толкова нежни,с един хубави бели кожи,красота.Интересен ми е техния живот,навлязах в непознат свят,радвам се,че попаднах на това филмче.

Особено Джи Хо - прилича ми на порцеланова кукла Heart Eyes

# 58

ако няма наболи мустаци, може да се сбърка за момиче.. изключително нежни черти Flutter

но акто гледах косите и прическите, явно си имат собствена мода, която да следват Thinking

# 59
звездичка това е игрална филмова версия на манга(анимация),и те оттам са си изкопирали прическите.Дори в специалните епизоди,има интервюта с героите и там Мин Хо разказва как трудно му се накъдряла косата.На мен ми е смешен с тази накъдрена коса,но изправена е супер.А за костюмите им нямам думи,перфектни.Дори и на бедната Джан Ди...харесва ми стилът й

# 60
На мен ми е смешен с тази накъдрена коса
целия сериал ли е накъдрен? Thinking

аз си мислех,ч е е накъдрен с цел ... Thinking

точно -  на мнага приличат -  как не се сетих сама ooooh!

# 61
  • София
звездичка това е игрална филмова версия на манга(анимация),и те оттам са си изкопирали прическите.Дори в специалните епизоди,има интервюта с героите и там Мин Хо разказва как трудно му се накъдряла косата.На мен ми е смешен с тази накъдрена коса,но изправена е супер.А за костюмите им нямам думи,перфектни.Дори и на бедната Джан Ди...харесва ми стилът й

Относно костюмите на Джан Ди имаше страхотни дискусии, суичърите на Колони са по 100-150 паунда, роклята хамбургер от снимките в Нова Каледония намалена е за 350-400 долара, а пък обувките на К.Лабутин са безобразно скъпи. По този повод главната актриса даде изявление пред пресата, но сега не го намирам за да го копирам тук. Даже жилетката, която носеше на летището в Макао, когато Джун Пьо запалака като дете и падна на земята е супер скъпа, само не се сещам за името на дизайнерката, като че ли беше японско.  Peace

Edit: Ето и нещо интересно
http://www.youtube.com/watch?v=vJYPgsQoM8c
http://www.youtube.com/watch?v=DfTGxOAoMiQ

Последна редакция: ср, 06 май 2009, 16:34 от katomova

# 62
Звездичке, Джун Пьо от време на време е с изправена коса  Flutter
А дрехите им наистина са страхотни(то май няма нещо, което да не харесвам  Crazy)!

Кате, второто видеооо  Heart Eyes Crazy

# 63
Знаех си аз,че има нещо гнило,...но страхотно ми допадаха всичките й дрехи Laughing
Нагледахме се на интериори и нетрадиционни ястия,аз съм впечатлена Wink
А на онзи остров където ходиха в Каледония,..размечтах се Joy
звездичка, и аз все се надявах да му се оправи косата,но не би.Веднъж само я изправи,и то беше за картко..
Преди малко гледах Първата любов на милионера,katomova трябваше да ме предупредиш да се запася с повечко носни кърпи.

Докато гледах сериала мъжът ми няколко пъти хвърли око,много му харесаха училищните им униформи,пожела да ми купи такава,да си се разхождам в къщи JoyВпечатли се от малките корейки Laughing

Последна редакция: ср, 06 май 2009, 18:03 от mery_79

# 64
ама  Криси`
аз сега загледах подписа ти.... тя да не цунка Джун Пьо  Shocked
не че искам да знам де.... ама няма да ти гледам вече подписа хахах

# 65
  • София
Знаех си аз,че има нещо гнило,...но страхотно ми допадаха всичките й дрехи Laughing
Нагледахме се на интериори и нетрадиционни ястия,аз съм впечатлена Wink
А на онзи остров където ходиха в Каледония,..размечтах се Joy
звездичка, и аз все се надявах да му се оправи косата,но не би.Веднъж само я изправи,и то беше за картко..
Преди малко гледах Първата любов на милионера,katomova трябваше да ме предупредиш да се запася с повечко носни кърпи.

Докато гледах сериала мъжът ми няколко пъти хвърли око,много му харесаха училищните им униформи,пожела да ми купи такава,да си се разхождам в къщи JoyВпечатли се от малките корейки Laughing

Ти само кажи и униформа ще ти намерим, в нета вървяха по 50 долара саката  Joy
Относно храната, четох откъс от една книга на един българин живял в Сеул 10 години (завиждам му), прибрал се е точно след световното в Корея и Япония, та той описваше храната - още със слизането на летището в Сеул те лъхва една миризма на храна  Mr. Green Ако имате интерес ще потърся книгата, беше интересно това което четох, макар и кратко  Wink (Иначе аз почти преминах на калмари, октоподи и ориз  Joy)

# 66
Eх Звездичка,  най хубавото предстои  Heart Eyes Още една-две серии и ще си тотално зарибена.
А Джун Пьо наистина е много по-хубав с права коса, но те са казали хората де - от естественото по хубаво няма  Peace
А за Джи Хо направо не знам... като мъж някак ми е прекалено нежен, за да го харесам.. Аз съм луда по Джун Пьо  Heart Eyes
Нямам време тези дни да започна някой сериал. С удоволствие си спомням за BOF
Eто нещо за сладки сънища
http://lh6.ggpht.com/_FbG1uUDyZCA/SXtzAEeqRdI/AAAAAAAACzU/WWn8ya … n-ho-90125017.jpg
http://i34.photobucket.com/albums/d124/missconc0n/lee_min_ho1.jpg

Последна редакция: чт, 07 май 2009, 00:10 от Sessile

# 67
Звездичке, не ми гледай подписите най-добре Mr. Green
Ама да видиш в сериала какво става... Уляляя Heart Eyes

Sessile, втората снимка -  Heart Eyes

Едно клипче на Мин Хо:
http://www.youtube.com/watch?v=J7q04zOJ8tM

Забравих - пусках ли го тук, не го ли пусках...  Blush
За да маха на феновте, взе, че се спъна Crazy Ама си става като пич и си продължава напред  Laughing Heart Eyes

Тази седмица трябваше да излезе вторият специален епизод, но никъде нищо не намирам  newsm78   Sad

Последна редакция: чт, 07 май 2009, 09:04 от Криси`

# 68
  • София
katomova, обожавам калмари аз...ориз и октопод също бих похапвала без да ми липсва хляб!
онзи ден наудших в билла салата с раци и калмари..ах леле, по - хубаво нещо няма, когато ти се яде пикантна моркса кухня..а не си на морето..

# 69

ох, аз и мама зарибих... и вчера пропуснахме, ама днес ще гледаме  Party Party Party

# 70
  • София
Поздрав за всички фенове на Джан Ди и Джун Пьо  Heart Eyes
http://www.youtube.com/watch?v=2vZ84S73vs0

# 71

ох, аз и мама зарибих... и вчера пропуснахме, ама днес ще гледаме  Party Party Party
Феновете се увеличават  Party

Искам да съм Джан Ди!  Crossing Arms Mr. Green

Реклама с И Джонг и Ка Юл:
http://www.youtube.com/watch?v=s5eoljSI5G8&feature=channel_page

Бум Джун Пьо ми е новият любимец!  Joy

А това е някаква пародия:
http://www.youtube.com/watch?v=uRqcnVunxfQ

Нямам представа какво си говорят, но само като видя актьорите и се заливам от смях  Joy

# 72
  • София
krisi, голям смях това с Бум Джун Пьо хахах!
завладяна съм от романтиката на този сериал... верно всичко е режисура... а в релания свят ние сами сме си режисьори... но..... просто е очарователно да ги гледа човек! Heart Eyes толкова са чисти и неподправени...

а помните ли когато темата стоеше празна? кой би помислил! ДАВАЙ КРИСИ!  bouquet

Последна редакция: пт, 08 май 2009, 12:03 от ва ни ла

# 73
аз тотално се обърках Blush

аз си мислех, че Джан Ди не е предназначена за Джун Пьо...след цигулката и тн...ама явно съм се объркала( гледах снощи втора серия) Flutter

но да си кажа, че много ми харесва за гледане  Джи Хо...много е нежен и някак си необичаен Crazy

но като мъже...не мога да кажа, че има някой който да ми хареса де Blush

# 74
krisi, голям смях това с Бум Джун Пьо хахах!
завладяна съм от романтиката на този сериал... верно всичко е режисура... а в релания свят ние сами сме си режисьори... но..... просто е очарователно да ги гледа човек! Heart Eyes толкова са чисти и неподправени...

а помните ли когато темата стоеше празна? кой би помислил! ДАВАЙ КРИСИ!  bouquet

Blush Blush
Ще накараме всички да го гледат този сериал, ще видите  Flutter Една приятелка цяла ваканция гледаше корейски сериали.Излгеда Boys Before Flowers за 2 дена Shocked Crazy Сега и тя гледа само такива филмчета Sunglasses

Звездичке, да знаеш, че още дълго ще се "объркваш"  Stop

# 75
Криси`   bouquet
звездичка и на мен в началото не ми харесваха особено като мъже,този тип....Искам да ти чуя мнението в края на сериала Wink Ще се изненадаш от себе си,сигурна съм Laughing
Аз ще дочакам да излязат български субтитри и ще гледам и други корейски драмички.Ако някой се знае за такива преведени да свирка Hug

# 76

Звездичке, да знаеш, че още дълго ще се "объркваш"  Stop
супер обожавам неочакваното Party Party

звездичка и на мен в началото не ми харесваха особено като мъже,този тип....Искам да ти чуя мнението в края на сериала Wink Ще се изненадаш от себе си,сигурна съм Laughing

ами.. на мен ми е странно... и Хо просто си е красота за окото, въпреки, че не е моя тип мъж...

и наистина Пьо просто много губи от къдриците си Rolling Eyes

като се заговори за субтитри... на места наистина ли липсват половин изречения или проблема е при мен? Thinking

# 77
пак аз

току що надникнах тук таме и останах шокирана Shocked

мислех си, че всички са много дребни и нежни...а се оказа , че момчета са по 1.80 Crazy

# 78
И аз се радвам, че темата живна

Последна редакция: пт, 08 май 2009, 17:02 от Sessile

# 79

Абсолютно точно. Изчакай да опознаеш героите, като характери и ще ти влязат под кожата. И на мен Джун Пьо ми беше неприятен в началото, но след това...

# 80
пак аз

мислех си, че всички са много дребни и нежни...а се оказа , че момчета са по 1.80 Crazy

И Джун Пьо е много висок. Обожавам високите мъже  Crazy
Леле, исках да редактирам, пък съм публикувала три пъти. Май ме е напекло слънцето днес...

# 81
  • София
Сега съм на 4ти епизод и съм в еуфория, колко е сладко филмчето! Препоръчвам го с две ръце! Ще следя темата и за други подобни сериалчета. Аз съм фен на аниметата от известно време, а това сериалче е като игрално аниме Simple Smile Има сцени, на които искрено се забавлявам, защото са точно както биха ги нарисували, ако бяха аниме- и красивите сцени и смешните моменти  Grinning Много е яко, трябва да се гледа дори само за да си обогати човек общата култура!

# 82
пак аз

И аз си мислех, че ще са като другите азиатци, но не.Джун Пьо е 1.86  Crazy

# 83

ооооооооооо
 още по добре Mr. Green

още не мога да им свикна на имената Blush ( извинете, ако отвреме на време ги обърквам Blush Blush)

в 4та серия Джун Пьо е с права коса, е нямааааа така разлика значи....толкова е симпатичен с права коса Flutter

много ми харесват  Heart Eyes Джи Хо, Джун Пьо и  приятеля им с обицата( помощ за името), а мама( нали гледаме заедно  Crazy ) посдния от Ф4 Flutter

а и да попитам.. 25 всичките серии ли са или ще има и още? Thinking

# 84

ооооооооооо
 още по добре Mr. Green

още не мога да им свикна на имената Blush ( извинете, ако отвреме на време ги обърквам Blush Blush)

в 4та серия Джун Пьо е с права коса, е нямааааа така разлика значи....толкова е симпатичен с права коса Flutter

много ми харесват  Heart Eyes Джи Хо, Джун Пьо и  приятеля им с обицата( помощ за името), а мама( нали гледаме заедно  Crazy ) посдния от Ф4 Flutter

а и да попитам.. 25 всичките серии ли са или ще има и още? Thinking

Този с обецата е Со и Джунг Heart Eyes , а другия е Уо Бин Simple Smile
Да, за жалост са само 25 серии Sad А така се надявах да има и втори сезон Cry Сега излизат два епизода "After Story", но от тях нищо ново не може да се разбере Confused

# 85
и жалко за 25 серии Rolling Eyes

дано поне завършват добре Flutter

Колкото гледам Пьо с права коса толков аповече ми харесва... Blush Crazy

# 86
Привет, момичета! Simple Smile

Бях изнудена да погледна филма  Mr. Green и от едно поглеждане, днес изгледах 4 серии  Crazy Joy

Приятно филмче, много свежо, силно тинейджърско ... харесва ми ...  Laughing ... даже сега ще изгледам и 5 серия... Crazy

Силно се издразних сега на края на 4 серия ... Абе, тези в това у - ще, учители нямат ли? Как пребиха Дито ( сорри аз така и викам  Embarassed) с колелото  Shocked ... то, направо престъпно, беше вече това ...  ooooh! пък, после и домати, пък и накрая, я пръскаха и с пожарогасител ...  Crossing Arms. Направо прекалено...  Crossing Arms

Хъм ... и на мен ...  Mr. Green  Joy
Ама съм, по голяма фенка (за сега) на Джи Хо...  Flutter

# 87
Пак съм аз ...  Blush

Почнах 5 серия ... ами не знаех, че се реве на този филм, бре мацки!  Shocked
Пьото, хъм .. такова ... ами ... много симпатичен взе да ми става ...  Heart Eyes ... как ги разхвърли, тез гамени  Mr. Green
Ама иначе, тъжна сценка ... шмрък...

... спирам, за сега, няма да досаждам повече ...  Crazy Hug

# 88
так след като приключих с епизод 7 мога смело да твърдя, че най ми допада като визия

Со И Джунг Heart Eyes

Crazy Flutter

и достойна конкуренция е Джун Пьо Whistling Whistling Whistling

# 89
  • София
и жалко за 25 серии Rolling Eyes

дано поне завършват добре Flutter

ООО, Пьо-то (  Mr. Green Joy как звучи само  Mr. Green ) с права коса е супер готин, но се улавям, че започва да ми харесва дори и с къдрава косица  Heart Eyes А в началото така се смях на тези къдрички  Joy

# 90
С права, къдрева... все си е хубав Crazy

В My Girl има един Джун Гьо и аз все за Пьо се сещам Blush

# 91
  • София
Леле, много се запалих по това филмче, просто е невероятно Simple Smile И за пръв път във филм да обръщат такова внимание на мъжките облекла! Просто се нагледах на мъжки облекла! То не бяха палта, сака, панталони, шалчета, невероятни стилисти просто! Всеки път различни и прекрасни! И никакви дънки Wink Реших да направя малко скрииншотове на някои от любимите ми сцени в сериалчето, няма спойлери, просто красиви моменти, които са ми направили впечатление:

тук са останалите: http://s436.photobucket.com/albums/qq87/rubin_red/Boys%20before%20flowers/ Мнооогооо е красив тоя Пьо  Blush И с тези костюми е просто жесток!

# 92
Аа първата снимка - как се смях на тая сцена само  Joy Има една подобна в следващите серии Crazy

Тая седмица май пак е нямало специален епизод или поне аз нищо не намирам Confused

# 93
  • София
Няма специален, ако излезе ще пусна линкове  Peace

# 94
Стигнах но 15 серия ...

Много хубаво флмче, брей ... ( май се повтарям  Laughing) ....

На 14 се скъсах от рев ...  Crazy, а преди това пък от смях ...  Crazy

Много ме радва точно това във сюжета, че така е преплетено смях, сълзи,  комични моменти със сърцераздирателна драма, че в един, момент не се знае какво гледаш ...  Heart Eyes

... продължавам днес с маратона, до два дни се надявам да съм изгледала филма ...  Crazy ... и след това се прехвърлям в другата тема, за да си избера и някой друг интересен филм. Определено се запалих по корейското кино.  Flutter

# 95
На 14 серия и аз си изплаках очите.То бива, бива, ама чак пък толкоз... Особено на оная сцена на моста Heart Eyes и тая, в която Джун Пьо беше в заседателната зала... Heart Eyes Crazy

# 96
  • София
Задължително се прехвърли и в другата тема, там сме писали за доста драми и продължаваме да пишем  Peace

# 97
На 14 серия и аз си изплаках очите.То бива, бива, ама чак пък толкоз... Особено на оная сцена на моста Heart Eyes и тая, в която Джун Пьо беше в заседателната зала... Heart Eyes Crazy

Да, точно там направо, не повярвах що рев изревах ...  Crazy , просто не го очаквах от това филмче ... ама напарво ми се скъса сърцето ...  Confused ... и после в лодката, където Дито си спомняше любими моменти ... е, не просто, беше ....  ooooh!

Задължително се прехвърли и в другата тема, там сме писали за доста драми и продължаваме да пишем  Peace

Ще се прехвърля, просто вече няма начин ...  Joy ... зарибих се тотално ...  Crazy. Само да довърша този филм, и идвам да подпочвам и другите ...  Laughing

# 98
  • София
Ох леле, сериалчето е жестоко, повтарям се, ама няма как, просто наистина съм впечатлена! До 20 серия съм и чак не искам да продължавам, че знам, че скоро ще свърши  Tired Иначе вече  Because I'm Stupid песента вече ми е на телефона да си я слушам, много ме кефи това парче! И сериалчето е толкова сладко, и красиво и нежно! Една вечер до 3 през нощта изкарах, смяла съм се с глас просто! После рев, естествено в Макао сериите  Sad много тъжни бяха! Сериалчето е жестоко просто! Харесва ми как се забавляват, накараха ме да влезна тотално във филма, да чувствам с героите, особено Пьото, моя любимец! Този човек какъв е чаровник, не е истина просто. Другите също са много красиви, но са ми прекалено детски физиономиики, докато Пьото какъвто е огромен  Blush Heart Eyes Като застане до Джан Ди тя изглежда като детенце, а той като великан  Blush И някак най-зряло изражение има  Blush

# 99
.... Другите също са много красиви, но са ми прекалено детски физиономиики, докато Пьото какъвто е огромен  Blush Heart Eyes Като застане до Джан Ди тя изглежда като детенце, а той като великан  Blush И някак най-зряло изражение има  Blush

ами манекена ... го видях като се биха с Пьо, че беше поне една глава над него #Crazy

аз продължам да съм си фенка на Джунг... ама съм стигнала само до 13 епизод Rolling Eyes

# 100
  • София
Как ти завиждам, това го изживях февруари и искам пак да се повтори, ама  Tired , иначе Джан Ди в действителност е 84 набор, а Пьо е 87 мисля  Mr. Green Относно музиката, моя телефон вече звъни на корейски- тази мелодия ми беше доскоро но я смених с други (естествено корейски пак) Joy

# 101
Джунг е 89  Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed

# 102
Аз съм 92, тъкмо като за мен са  Crazy

# 103

изби ни с този набор да знаеш Mr. Green

гледах 14 епизод и ми стана много мъчно за Пьо...  Cry

# 104
  • София

Joy направо изби рибата, като си помисля аз кой съм  Mr. Green

# 105

изби ни с този набор да знаеш Mr. Green

гледах 14 епизод и ми стана много мъчно за Пьо...  Cry

Само за него ли?   Rolling Eyes Аз, ревах за всички ... включително и за Хо....  Cry

Ама те - Пьото и Хото, нали са ми слабост и двамата ...  Heart Eyes за тях рева и в извънредни, не ревливи ситуации ...  Joy

п.п. Криси ... хъм... не знам, как ще преглътна, тази информация ...  Sunglasses

# 106
е за Ди е прекалено ясно, че ми стана тъжно.... Flutter

# 107

А, за Хо????  Mr. Green
Сама, ли си рева, за него?  Crazy

# 108
  • София

Олеле Simple Smile 89  Mr. Green сега разбирам защо е толкова захарно сладък  Mr. Green, но честно казано мислих, че е маааалко по-голям  Mr. Green

ами манекена ... го видях като се биха с Пьо, че беше поне една глава над него #Crazy

аз продължам да съм си фенка на Джунг... ама съм стигнала само до 13 епизод Rolling Eyes

Да бе, той пък вече идваше найстина огрмен  Shocked Но пък беше много хубав Simple Smile Аз вече съм на 22 серия и чак не искам да я почвам, леле колко красиви моменти има в този сериал, направо ми се къса сърцето като гледам как Пьо гледа празно, един такъв красив  Blush Еххх....

# 109
Знам, че ми завиждате, че си пасваме с него/тях идеааааално  Mr. Green Ама какво да се прави Mr. Green

Аз съм ревала за абсолютно всички.Хич не ги подбирах в това отношение - и за Уо Бин плаках, когато си говориха с И Джунг на онзи мост, и за Маймунката ми стана гадно... Другите май няма смисъл да ги споменавам, защото с тях сигурно всеки вече е проливал крокодилски сълзи Tired

# 110

А, за Хо????  Mr. Green
Сама, ли си рева, за него?  Crazy

за Хо рева откакто е с къса коса Mr. Green

изгледах 15 епизод... много ми стана тъжно.. пак Cry Confused

# 111
Джунг с вдигната коса, по не ми харесва.. личи му набора Crazy Mr. Green

но Хо с къса коса е по симпатичен bowuu

а четвъртият им приятел... с новата прическа.. хич не ми хваща око Rolling Eyes

# 112

Той и без това си оставаше на заден план.Радвай се на другите  Mr. Green

# 113

Той и без това си оставаше на заден план.Радвай се на другите  Mr. Green

На мен Хо ми харесва повече с дълга коса.  Heart EyesНо то хубавото си е хубаво всякак.
След Макао, започнах да гледам с други очи на Хо, стана ми по симпатичен някак, как се грижеше за Ди и т.н
И се скъсах от рев за Пьо - нали ми е любимец Crazy

Криси изби рибата с този набор  Simple Smile и ми връщаш надеждата, че днешната младеж има вкус и стил Hug

# 114
  • София
Мамка му, изгледах го  Tired Много хубаво сериалче, ще гледам темите за нови подобни, да се нагледам на хубава романтика  Heart Eyes Честно казано, очаквах сценаристите да покажат повече радост на края, не че е малко, но все пак някак гладът ми за щастие не се задоволи напълно, но това си е типично просто... Някак можеха малко да отпуснат края, можеше малко повече да ни зарадват, като за последно. Сега прилежно записвам сериала и след време пак ще го изгледам, определено е много емоционален. Щастливите моменти бяха направо оядени, за разлика от тъжните. Направо ни заляха с емоции в Макао особено. Че и след това...

Ако има подобни сериалчета с бг- субс свиркайте Simple Smile

bouquet

Замислих се, ако някоя ТВ пусне сериала, дали ще има гледаемост? Защо БГ телевизиите не ни разнообразяват повечко, много е жалко, че повтарят за 100 път едни и същи сериали и инвестират в малоумни шоута, вместо да ни зарадват с нещо наистина различно.

Криси изби рибата с този набор  Simple Smile и ми връщаш надеждата, че днешната младеж има вкус и стил Hug

Точно това си мислих и аз, дано са повече!

Последна редакция: ср, 13 май 2009, 11:22 от malka maimunka

# 115
  • София
Съжалявам, направих двоен пост без да искам, но не иска да се изтрие?

Последна редакция: ср, 13 май 2009, 11:52 от malka maimunka

# 116
  • София
дами, къде обсъждахме азиатските сериали, че не помня.... мy girl  ми се струва, че не ми хваща окото... и на какъв език говорят...филипино някакъв????

# 117
  • София
дами, къде обсъждахме азиатските сериали, че не помня.... мy girl  ми се струва, че не ми хваща окото... и на какъв език говорят...филипино някакъв????

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=394288.0 ето тук.

И аз се чудя кое да подхвана евентуално, нека и момичетата се включат с предложения за хубава романтична комедийна драма  Mr. Green хахаха, егати жанра измислих  Mr. Green

# 118
вече съм до 19 епизод....
 искам да споделя колко ми харесват взаимоотношенията между приятели  -  тактичност, зачитане на личното пространство... страхотно е Heart Eyes

и ми направи впечатление, че радко си свалят връхните дрехи, някой има ли си на идея защо Thinking

# 119
вече съм до 19 епизод....
 искам да споделя колко ми харесват взаимоотношенията между приятели  -  тактичност, зачитане на личното пространство... страхотно е Heart Eyes

и ми направи впечатление, че радко си свалят връхните дрехи, някой има ли си на идея защо Thinking
Сигурно защото са по-секси Mr. Green Ми тъй де - тея палта ги описват по-добре  Mr. Green
Всъщност не знам, не съм си задавала този въпрос Rolling Eyes

За възрастта ми - ох...  Crazy Доста приятелки запалих, така че да знаете, че имаме вкус Crazy Blush

# 120
да пусна и любимата ми за днес снимка :

Криси`

хахах
значи на теб разчитаме за следващият сериал Whistling

# 121
Аз само няколко съм гледала - Mars, Over The Rainbow, Time Between Dog and Wolf и сега гледам My Girl.Който и да гледате ще ви хареса  Stop

# 122
Аз само няколко съм гледала - Mars, Over The Rainbow, Time Between Dog and Wolf и сега гледам My Girl.Който и да гледате ще ви хареса  Stop
  на мен нали знаеш, че ми трява помощ.... коагто имаш време... Whistling
 и казвай какво да черпя Hug

# 123
Момичета, влизам с питанка!?  Blush

Остана ми да изгледам само 25 епизод ... ама, накрая на 24 пише, "гледайте сцени от предпоследния епизод", което какво значи, че 25 не е последен ли?  Rolling Eyes
Нещо не разбрах ...  Embarassed още серии ли трябва да има, или аз, нещо се оплетох?  Rolling Eyes

# 124
  • София
Момичета, влизам с питанка!?  Blush

Остана ми да изгледам само 25 епизод ... ама, накрая на 24 пише, "гледайте сцени от предпоследния епизод", което какво значи, че 25 не е последен ли?  Rolling Eyes
Нещо не разбрах ...  Embarassed още серии ли трябва да има, или аз, нещо се оплетох?  Rolling Eyes

Последен е, като се сетя колко исках да не е последен, ама найсе   Tired