За схващането на крака и треперенето

  • 6 926
  • 17
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 107
надявам се да не съм много офф топик.. Hugчувала съм за тези крампи при бременност,но искам да ви попитам нормално ли е да се получават и без бременност?аз не съм бременна,но в последния месец ми се случи  два пъти да се събудя от остра болка в прасеца и схващане,което премина за около 30-40 секунди.някой знае ли на какво се дължи,дали е подобно на тези крампи и трябва ли да се консултирам с лекар? Rolling Eyes
на мен ми се случ подобно нещо за първи път, когато  бях дете- много рядко, но достатъчно неприятно....За съжаление и досега от време на време ми се хваща прасеца.....а дори не знаех че се казва крампа Embarassed, просто никога не съм се консултирала със специалист

# 16
  • Мнения: 1 354
На мен също в началото на 7 месец много ми се схващаше мускула на крака,но чак треперене не съм имала,лекарката ми предписа - калций,магнезий с цинк и от както го взимам се оправих не ми се е случвало. Все пак направи консултация с лекаря си!

# 17
  • Мнения: 568
надявам се да не съм много офф топик.. Hugчувала съм за тези крампи при бременност,но искам да ви попитам нормално ли е да се получават и без бременност?аз не съм бременна,но в последния месец ми се случи  два пъти да се събудя от остра болка в прасеца и схващане,което премина за около 30-40 секунди.някой знае ли на какво се дължи,дали е подобно на тези крампи и трябва ли да се консултирам с лекар? Rolling Eyes

При бременност се знае ,че е нормално и каква е причината.Но в твоя случай само специалист може да каже.

Общи условия

Активация на акаунт