2 ОДЗ "Звънче"

  • 32 570
  • 107
  •   1
Отговори
# 105
  • София
  • Мнения: 336
Ние бяхме в социалната опашка, близнаци, влязоха с 10.2. Но тази година нещата са по-различни, защото вече за местоживеене в района се дава 1т. Мисля, че в общата опашка децата влизаха с 8.3, ако имат брат/сестра в градината, а с 8.2 се въртяха на жребий. Условията са супер. Едва ли ще ви пуснат. Нас ни пуснаха чак на родителската среща. Директорката има приемно време, май го пишеше в сайта. Успех!

# 106
  • Мнения: 72
Здравейте, мами можете ли да ми дадена актуална информация за сумите които сте заплащали месечно( освен държавната такса)?

# 107
  • Мнения: 13
Здравейте мами!
Реших да разбутам забравената тема.
Можете ли да напишете мнение за градината? Чета какво сте писали, разпитвам познати. Много се двоумя дали да кандидатстваме в градината в 1ва група. До сега детето ни е посещавало частна ясла и се надявам да ни приемат най-сетне на държавна.
За жалост мненията тук са стари, но от тях разбирам, че се приемат деца от заможни семейства, което е доста обидно. Нашето семейство е от средната класа и не знам как биха се отнесли към него служителите в градината.
Интересуват ме някои неща, за които не съм много сигурна. Ако някой може, моля да ми помогне. 
1. Обявени са 60 места набор 2015. Тези деца в една група ли би трябвало да бъдат? Т.е. колко лелички ги гледат?
2. Освен таксата от 60лв, сам ли определяш колко да "даряваш" за РА?
3. Какви странични занятия имат - танци, плуване, пеене....?
4.  Често ли боледуват децата? Ако е с остатъчна кашлица или сополи връщат ли децата?
5. Наистина ли в 18:15 най-късно трябва да си взел детето? Какво правят родителите, които работят до 18:00?
6. Пише, че има външен и вътрешен басейн. Кога се купят в тях?
7. Възможна ли е среща с директорката, за да ми отговори на тези въпроси или не?


Общи условия

Активация на акаунт