бебе с 10 дена по-малко

  • 2 442
  • 33
  •   1
Отговори
# 30
  • София/Севлиево
  • Мнения: 10 994
И моето бебе излизаше, че е по-малко с около седмица до 10 дни.Даже до последно ми казваха, че едва ли ако се роди на термина ще тежи повече от 3 килограма.Родих бебе 3.850 гр. и 55 см. 4 дни според термина, който ми бяха определили лекарите, а според мен с 2 дни по-рано.Пожелавам ви всичко да е наред и на финала да гушкате здрави и красиви бебенца!

# 31
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 911
Е, получават се подобни неща, не е болка за умиране. Щом лекарят е казал, че не е нещо обезпокоително, значи не бива да се притесняваш. Дъщеря ми се роди, когато аз бях току-що влязла в 36 г.с., тоест девети месец. Тя обаче вървеше назад като развитие, тоест беше по-малка със седмица и на практика се роди осмаче.

# 32
  • У нас
  • Мнения: 304
Не се притеснявай!Нашият син 2 седмици преди да се роди ни казаха ,че тежи 2,600 гр -е роди се 3, 650 гр(невъзможно да наддаде толкова за 2 седмици, както и да се храня).Викахме му Солетчо,а като се роди му казваха Прасчо  Joy така ,че спокойно всичко ще е наред на финала. Леко раждане ти желая!

# 33
  • Мнения: 489
Моето бебе върви по-малко и до термин очакват да е не повече от 2800 - 3000, но щом расте и на всеки преглед е по-голямо, няма проблем според лекрите. Просто има по-малки и по-големи бебчета и разлката се вижда в края на бременността. Аз самата съм родена под 2500.

Общи условия

Активация на акаунт