по какъв повод ви бъзикат най-често съфорумките?

  • 6 390
  • 103
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 616
Бъзикаха ме съфорумки по повод писмото на сина ми до Дядо Коледа - беше написало детето, че иска манджичка. После отнесох доста шеги - че си държа гладна челядта, че от купуване на чепици за детето не остава... Беше ми забавно, признавам. Peace

# 31
  • Мнения: 35 951
В едната ни отчетна ме бъзикат, че всяка сутрин давам сводка за времето. )))
И че съм била вечно негативно настроена към "хубавите" неща. )) което съвсем не е така. )

не отнасяш ли бъзици за това, че не се научи да използваш правилно скобите и точките, когато искаш да изразиш усмивка Simple Smile

# 32
  • Мнения: 373
О мен един сладур се скъса да ме охажва на тема възраст.Само несхвана,че ми доставя удоволствие да ми казват, че съм на 15
Пожелавам го на всички ви.Дано по-често чуваме колко сме млади Аз такива базици обичам  

А за правопис не са ли те бъзикали, муцка?
Тц ти само това ли дебнеш бе муци? Laughing
Случайно е станало, може и да не е случайно знам ли така се вълнувам, когато пиша за мъже
  Whistling

# 33
  • Мнения: 2 401
Бъзикаха ме съфорумки по повод писмото на сина ми до Дядо Коледа - беше написало детето, че иска манджичка.

Ох, милото  Joy Joy

Че някакви много луди деца съм била раждала.
И по увлечението по личният ми зъболекар - един път се изпуснах пред едната, че не бих отказала да ме напляска и стана страшно.

Ама пред кого се изпусна? Пред зъболекарката? страшничко ми звучи, наистина  Joy

# 34
  • Мнения: 3 521
сЪфорумка, минзухар, съфорумка, но и идеята със зъболекарката ми харесва Laughing

# 35
  • Мнения: 4 892
Бъзикат ме, че съм учтива  Flutter

# 36
  • Мнения: 17 407
 Във връзка с една варненска тройца, както и с някои мои изказвания по сополивите теми. Laughing
Минзу, пусна ли другата тема?

Последна редакция: ср, 25 мар 2009, 12:50 от Дренка

# 37
  • Мнения: 4 585
Назидател, наставник, натуралист, извратеняк, перверзник, май ми е множко.

# 38
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Назидател, наставник, натуралист, извратеняк, перверзник, май ми е множко.
Заради дългия ник всичко ти се прощава, обаче.  Joy

# 39
  • Мнения: 373
За какво и е правопис? Нали я охажват...
Ама злоба и завист има в този форум! Joy Joy Joy


  Joy
Важното е, че има бЪзици, а ако знаете какво е другото значение на тази дума не бихте я използвали .
дрОгарката да поправи грешките.Не знам как смогва из целият Клюкарник да издебне правописа.Трудна задача непосилна за русите чада.Добре че съм от нередовните  потребители, че иначе щеше много работа да и се отвори.

Алиса, муци ти не отнасяш ли по някоя за издребняване?   Laughing

# 40
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Сладка, хайде да не си мерим богатството на речника, става ли?

# 41
  • Мнения: 2 401
Назидател, наставник, натуралист, извратеняк, перверзник, май ми е множко.

Абе казах, че за квалификации друга тема ще пускам,  беее    animal085
Заради дългия ник всичко ти се прощава, обаче.  Joy


Права си, ше знаеш.  Simple Smile

# 42
  • Мнения: 2 716
Сладка, хайде да не си мерим богатството на речника, става ли?

Не става  Popcorn

Отнесох бъзик когато се явих на кърмаческа среща без бебе.
Беше приятно на срещата, но не можах да отговоря на въпроса  - кого ще кърмя.

# 43
  • Мнения: 9 901
още ме бъзикат за тези стрии  Crossing Arms още получавам и лични съобщения с въпроси за стриите  ooooh!

# 44
  • Мнения: 25 571
Съгласна съм, че е пълно със злобни и завистливи лелки в този форум!  ooooh!
Ето, непрекъснато ме бъзикат заради някакви свекърви, а аз така и не мога да разбера защо? То, поне да имах свекърва...  Crossing Arms

ПП jullianna, ако намалиш възклицателните с 90%, мисля, че проблемът ти ще се разреши.   Laughing

ППП
Важното е, че има бЪзици, а ако знаете какво е другото значение на тази дума не бихте я използвали .


А какво е то, че ми стана интересно?  Thinking
Аз знам, че бъзик идва от едновремешната игра "на бъз". Децата са наредени в кръг, едно е по средата със затворени очи. Накое от останалите го закача, а то трябва да познае кое точно. Докато се чуди, останалите имитират бръмченето на оса "бъзззззззззз". Оттам и "бъзик" се използва в смисъл на "закачка".
Ти кое значение знаеш?

Последна редакция: ср, 25 мар 2009, 12:54 от Как` Сийка

Общи условия

Активация на акаунт