Отчет на набор 2003 - 46!

  • 11 024
  • 291
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 7 201
Честито на именничките с хубави имена!
Преди всичко здраве,радост и щастливи моменти!  bouquet
Krisis-бързо оздравяване на Любо! Praynig

# 31
  • Мнения: 1 685
Честито на именничките с хубави имена!
Преди всичко здраве,радост и щастливи моменти!  bouquet
Krisis-бързо оздравяване на Любо! Praynig

# 32
  • Мнения: 6 461
 Hug
Здравейте
Бързам да се разпиша, че скоро не съм го правила.От работа нямам време да седна компютъра.
 
Честито на именничките. Да са живи и здрави.  bouquet

Krisis, бързо оздравяване на Любо.

# 33
  • Мнения: 696
Честито на празнуващите   bouquet !

И ние паднахме в боя - Момчил е с температура 39 градуса и ту спада малко, ту се качва отново. Лошото е, че и аз се тръшнах с висока температура и нямам сили да го следя постоянно, моля се мъжът ми поне да не прихване, че да ни гледа. Отвратителен вирус. Не беше боледувал от началото на април миналата година... и тези дни си мислех, че вече му се е разминало тази зима, ама...

Всички болни да оздравяват бързо  Praynig

# 34
  • Мнения: 1 685
Бъчи бързо оздравяване и на вашата  къща.  Hug  Praynig
Много неприятно е така. Аз в понеделник бях много зле, а Вики само вървеше след мен и ме врънкаше за разни неща.
В понеделник заедно с децата ще правим разни неща за велик ден.
Лека вечер на всички и бързо оздравяване още веднъж.

# 35
  • Мнения: 14 133
Благодаря на всички, още веднъж, за милите поздрави и пожелания за РД.  Heart Eyes  bouquet
И аз се мъча да се разболявам - с хрема, и болки в гърлото.  Sad Дано само Сашо да не се тръшне болен.  Praynig

# 36
  • Мнения: 343
E, Chibi недей така с това разболяване. Дръж се!!

# 37
  • Мнения: 1 685
Добро утро. Чиби оправяй се бързо.
Аз отивам да будя Вики за градина.
Лек ден
Хайде на рожденниците.
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=379835.new#new

# 38
  • Мнения: 4 966
Хей, забранявам официално болестите! Да ги нямаме такива вече!
Много  Hug за всички болнички и да се оправяте по-скоро, милички!
Ние сме в трескава подготовка за неделното ни парти. Мен всъщност ме тресе треската - от една страна цялата организация - ще имаме детско парти пообяд и с баби и дядовци и кръстницата вечерта. От друга страна - кога минаха 6 години, все едно миналата година го родих! Как стана?  newsm78

# 39
  • Мнения: 14 133
Нямам време да се тръшкам болна.  hahaha
Бети, много бързо се търкалят дните, наистина.  Hug

# 40
  • София
  • Мнения: 7 673
Бети, миличка  Hug, няма да си отговориш на този въпрос.  Wink
Аз имам чувството, че вчера беше 11.07.1991, когато ми казаха - падна ти тапата, може и днес да родиш. А пък аз отговорих - аааа, рано ми е, аз съм за 18.07.  Joy Joy Joy А лятото ще станат ЖЗ 18 (!!!) години оттогава.  Heart Eyes Heart Eyes
И аз да се присъединя към думите ти - никакви болести в отбора нито на наборите, нито на мамите или братчетата и сестричетата поне до 2011 година!   Hug

# 41
  • Мнения: 1 685
Ирина  Joy Всеки май си има по един такъв спомен.
Бети така растат децата. Тази сутрин като тръгнах с Вики за градината и точно това си мислех. Гледам я колко се е променила, колко е израснала и си викам кога мина това време. Мислех си че вече ще се стягаме за училище. А преди години беше за ясла, после за градина. И ще дойде един момент в който ще е още по голяма.
Вчера ме пита от къде са се появили котенцата.  Joy Кой ги е родил. Аз обяснявам че е било преди много години. А тя ами тогава като е нямало нищо те откъде са дошли.  newsm78

# 42
  • Мнения: 4 292
Здравейте! Срам, не срам, записвам се в темата без да има какво да кажа.  Embarassed
При нас нищо ново, Кристиян ходи на градина, аз обикалям улиците с малката. И двамата са здрави, да чукна на дърво.
Бързо оздравяване на болните наборчета и мами!  Hug

# 43
  • София
  • Мнения: 4 397
От няколко дена нещо ми липсва и днес загрях, че не ми излзиа темата за наборчетата. Странно, защо не ми е излезнала предната тема там нали има линк за следващата тема демек тази  newsm78
ама тук съм, малко съм болна днес се въргалям цял ден по леглата дано на децат им се размине, че съм сама  Praynig

# 44
  • Мнения: 687
Аз пропуснах цяла тема, но си имам оправдание - местим се. Вече му се вижда края, до неделя се надявам да успея да разопаковам всички кашони и кашончета Tired
Румен от днес пак си има собствена стая. След почти година спане в нашата, сега ще трябва отново да свиква да спи сам. В момента му правя компания, но се разбрахме да е за първи и последен път... ще видим утре как ще е.

Бързо оздравяване на болните наборчета и на всички покрай тях Hug

И едно процедурно предложение. Сигурно сте коментирали вече, но четох по диагонал. Не е ли по-добре честитките за рождениците да са индивидуални и да си пише за кого точно е дадената темата Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт