Хранене и кърма

  • 1 126
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 2 164
Сутрин пийвам по чаша-две кафенце, вечер по чаша бира. Важното е да не се прекалява  Grinning.

# 16
И аз си пийвам кафенце.1 на ден ,слабичко-аз така го обичам.
Сутрин пийвам по чаша-две кафенце, вечер по чаша бира. Важното е да не се прекалява Grinning.
Бравос бе, че и биричка!
Ама и аз пийвам. Ами тогава мами да се съберем на по бира! Може и с кебапчета cheers
Аз обичам и боза. Някоя от вас пие ли такова нещо?

# 17
  • Мнения: 20
Пия сутрин кафе и от време на време по чаша бира.Не смятам че може да навреди на бебчо.

# 18
  • София
  • Мнения: 18 679
Действаш на принципа на пробата и грешката.Повечето бебета са абсолютно нечувствителни към кофеин в умерени дози.Утре пиеш едно кафенце и се одзверваш в бебока - ако си дреме и не нервничи необичайно - няма страшно, пий си кафенце.Аз пия още от родилното - няма проблем.
Бирата също не ми се вижда кой знае какъв грях, освен ако не изпиеш една Каменица от 2.5 литра Drunk

# 19
  • Мнения: 35 891
Бирата също не ми се вижда кой знае какъв грях, освен ако не изпиеш една Каменица от 2.5 литра Drunk

 newsm65
и после ще кърмя в  smile3550

# 20
  • СОФИЯ
  • Мнения: 397
Аз пък пия безкофеиново кафе, а биричка си позволявам почти всяка вечер - е, само по чашка де, не прекалявам WinkНа бебка нищо и няма, като реши че ще реве, реве , независимо аз какво съм яла newsm78

Общи условия

Активация на акаунт