Дебатът снощи

  • 1 547
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 721
Бойко беше много самонадеян Party, Сергей ехиден... Подразних се от примиерския екип и най-вече от зам министъра на икономиката.

Дебат не се получи, но беше занимателно за зрителя Laughing

# 16
  • Мнения: 2 018
Гледах го, мнението ми си беше и си остава бетон. Ако си променям мнението за "стари кучета" политици от един дебат би било несериозно.

# 17
  • Мнения: 12 662
Не се вмествам в твоите рамки. Не съм го гледала, но и другите шоута не гледам.
Не знам какво повече могат да ми кажат двама политици, които от години гледам непрекъснато. 

# 18
# 19
  • Мнения: 693
Не го гледах защото незнаех, че го дават  Crossing Arms

Но така или иначе нещата са ясни, едва ли щях да сипроменя мнението. Решила съм за кого ще гласувам  Whistling

# 20
  • Мнения: 9 814
Решила съм за кого ще гласувам и никакви дебати не могат да ми повлияят.
Като човек, работещ в медиите, такива изяви ми идват в повече.

П.П. А и един въпрос: Ти само жени ли препитваш в тази анкета, имайки предвид долният цитат?  Wink
Гледах го, но не ми повлия по никакъв начин. Вече съм решила за кого ще гласувам и нищо не може да ми промени мнението

# 21
  • Мнения: 234
Станишев и екипа му не спираха да се хвалят какво са направили - намалена безработица, ръст в БВП, излишък на бюджета, Бойко и екипа му не спираха да ги обвиняват, че са похарчили всичко за последните няколко месеца и за капак екипа на Станишев обясняваше, че те са поели страната в много тежко състояние. Нормалната схема - сегашните се оправдават с предните, а бъдещите разчитат на популизъм и мръсни игрички, абе въобщееее - цирк. Но пък са ми забавни, следя ги с голям интерес  Peace

# 22
  • Мнения: 0
Променил или не мнението ни, дебатът си каза думата от гледна точка на това, че най-накрая се събраха, след толкова крещене под прозорците и прочие детинщини. Екипът на ГЕРБ беше от учебникраски и недотам добре информирани младежи, които се наложи великият лидер да изнесе на гърба си (а може би и това е било планирано, с оглед егото на ББ). Тези на Станишев пък бяха арогантни цифромани.
Но пък днес например Бойко Борисов се сравни с Обама. То бива, бива самочувствие, ама...всеки се чувствал силен, когато имал възможност да общува с него и Обама. Контекстът беше подигравка със Станишев (отново!) и инициативата му изборната бариера да бъде 8%. След като изля обичайните неща колко Станишев е неумел и нагъл, Бойко си вкара съответния автогол със сравнението с Обама. Бих казала, че на други политици би им отивало повече да направят такова сравнение. На Костов, например. Понеже им е по-близък цвета на кожата. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт