Коя беше първата ви мисъл, когато родихте? (ако помните)

  • 4 983
  • 153
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 46 510
В момента, в който излязох от пълна упойка си помислих: "Искам да се обърна на една страна, лежането по гръб винаги ми е било проблем!" и не само си го помислих, ами и го казах на екипа Laughing

# 16
  • София
  • Мнения: 2 217
"Свърши се, толкова болезнено, но бързо! Къде е бебо? Вече ще го гушкам! Сега ще спя по корем, когато мога изобщо да спя!"
А първия път:"Кога ще дойде мъжът ми да ни види?" Бях много горда от себе си. Е, и сега също.

# 17
  • Мнения: 487
При първото раждане първото,което ме завладя беше облекчението,че излезе най-после,а след това си помислих-"Има брадичката на баща си"
При второто-"има брадичката на баща си"
При третото-"Има брадичката на баща си"
Ако щете вярвайте,и трите пъти най ми беше интересно на кого приличат дечковците ми!

# 18
  • Варна
  • Мнения: 2 171
Раждах секцио с пълна упойка, която не ме “хвана” както трябва и първата ми мисъл като му чух гласа след изваждането/щото си го чух/ беше-“нали искаше спинална- ето и без нея пак всичко усети и чу” ...

# 19
  • София
  • Мнения: 39 759
Ами ... трябва да помисля.
Естествено, че 1вото беше облекчение Simple Smile След това даже не си спомням какво говореха докторите (раждах пред цялото отделение) ... аз само бебчето си гледах Simple Smile
А да мислех си "защо изглежда така червена" Simple Smile и "защо й слагат сонда".
После на мъж ми и на един приятел (като дойдоха да ме видят) само това повтарях "На това дете му има нещо. Глей го какво е червено" Simple Smile

# 20
  • Мнения: 1 983
ами в момента, в който я родих казах:"боже, имам чувството, че олекнах с 20 кила", та след това голям смях падна, после като ми я дадоха се разплаках и аз незнам защо newsm78

# 21
  • Мнения: 1 753
Понеже раждах почти месец по рано от предвиденото след като родих Анна първото нещо, което попитах е колко тежи и как е тя. След като ми казаха, че всичко е наред не спирах да благодаря на акушерката и на докторката в чието лице виждах огромното облекчение след раждането...

# 22
  • Мнения: 423
"Господи, РОДИХ!" това бяха първите ми мисли.

А "първото", което видях бяха огромните сини очи и чипото носле.

# 23
  • Мнения: 5 577
Помислих си, защо ли е толкова синичко и мръсничко  Hug
Исках да го пипна, но не ми дадоха.

# 24
  • Бургас
  • Мнения: 765
Свърши се ! Като ми я сложиха на корема си казах : 'колко е сладка' .
А от първия път - просто много време мина и спомените ми са поизбледнели , но определено си помислих същото ' Свърши се ' , защото и двата пъти раждането продължи около 16 ч .
Но сега знам със сигурност че си е струвало и че болката се забравя .

# 25
  • Мнения: 384
Когато родих голямата дъщеря-нормално и ми я показаха,съвсем изкрено възкликнах-Господи,колко е грозна!А мъжът ми рече-а ти какво си очаквала......Пък сме си хубавки,да му се не види,до ден-днешен,след 15 години.За второто ме беше много страх,защото знаех повече,страхувах се и първвите ми думи бяха-Бебето,как е бебето.Е,сега ми е смешно,но никога няма да забравя тези първи мигове....Дано при вас емоциите са по-позитивни!Чао!Ние заминаваме за море!!!

# 26
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 289
 Помислих си: " Все пак е момче",защото въпреки,че три пъти ясно се видя на видеозона,че е момиче,аз до последно не вярвах и исках да е момче.Веднага казах"Момче е,нали?", докторката- "Какво ти момче,я виж колко е дебела и красива момата".После се разплаках от облекчение,че всичко свърши и беболина е добре 

# 27
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Първите ми думи бяха: "Какво е?", защото не чух акушерката, а когато ми показаха Мони си помислих: "Колко е красива!". Наистина беше - съвсем беличка, с широко отворени сини очички и голяма черна коса.

# 28
  • Мнения: 1 107
Първата ми мисъл, която изказах и на глас, беше "Защо не изплака???". Веднага след като го чух да изплаче си помислих "Следващия път - секцио". Интересно, втората мисъл спря да ме спохожда още същия ден  newsm78

# 29
  • Мнения: 269
Първата мисъл в главата ми беше:”Колко много прилича на татко си”, а първите ми думи като ми го сложиха на корема бяха:”Моето бебче, мъничкото ми бебенце” и след това съзерцавах как го мият и повиват като повтарях само това.

Общи условия

Активация на акаунт