Спешно се нуждая от помощ-информация, много моля...

  • 5 684
  • 18
  •   1
Отговори
  • Букурещ
  • Мнения: 7 827
Току що ми се обади страшно близка моя приятелка, която роди второ детенце- момченце на 8 март тази година, има и момиченце на 3 години и тя няма Интернет вкъщи, а знае, че аз бих могла да и помогна с някаква информация.

Та така много ви моля, горещо, който може да пише, аз ще и обадя да и предам:

Спешно се нуждае моята приятелка от добър дерматолог.

Сега да кажа аз само , и после очаквам от вас мнения:

Казали са и д-р Мустаков, НО преди тук четох доста лоши отзиви за него.

От докторите Тонкин лично съм си изпатила - там тя няма да отиде.

Д-р Капнилов лично съм ходила при него по мои проблеми (знам , че и Lydia ходи при него), знам, че е голямо светило, но вече е доста възрастен, лично на мен не ми помогна много.

От МЦ"Вита" са и препочъвали д-р Бъчварова.
За нея нищо не знам.

Някой чувал ли е за нея? Отзиви като специалист?

Двете деца сега имат някаква алергия, малкия май от раждането още, а каката сега нещо се е обринала, но май не е шарка.

Тя моли за мнения, или за някой от кого вие сте доволни.

Адреси или телефони,

и за тази д-р Бъчварова, ако някой е чувал нещо..

Много ви благодаря от нейното име

# 1
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
мои познати са ходили при Мустаков....но явно ти имаш повече инфрмация за него....

ще разпитам...ако разбера нещо, ще пиша пак.

не ми се е налагало и от личен опит никой немога да ти препоръчам...........

дано другите са по-информирани.........

# 2
  • Мнения: X
Za Tonkin - i az imam mnogo loshi spomeni ot predi godini, ne preporuchvam na nikoj da hodi tam !
A za Bachvarova ot Vita  sum chuvala strahotni otzivi ot hora na koito mnogo vjarvam, no njamam lichni vpechatlenija.
Dano prijatelkata ti barzo da si reshi problema !

# 3
  • Мнения: 170
Привет Лиорена!
Абонирана съм във Вита, но до този момент не съм ходила при дерматолог там... Всъщност знам, че почти всички лекари там са на ниво, но утре ще попитам колегите в работата за отзиви относно тази Бъчварова... стига утре да не ти е късно...

бъди здрава!

# 4
  • Бургас
  • Мнения: 2 449
Чудесни отзиви имам за Др. Ангелова от 29то ДКЦ

Направо виж тук - и прецецни кой ще и е най-удобно http://clubs.dir.bg/showthreaded.php?Cat=159&Board=alergii&a … ollapsed&sb=5

# 5
  • Букурещ
  • Мнения: 7 827
Благодаря до тук за информацията.
Много ми помагате.

Само да уточня, може би не съм се изразила правилно.

Днес, моята приятелка е отишла във "Вита" и там са и казали да се обърне към д-р Мустаков или към д-р Бъчварова.

Но те и дватама не работят във "Вита", само там така и са препоръчали да ги потърси тях.

За д-р Мустаков ТУК четох доста негативни мнения, затова не смея да и го препоръчам даже напротив.

Д-р Ангелова дори не исках да я споменавам тук, водих дъщеря ми с проблем на ноктите на краката - като човек много симпатична, нямах направление платих си, но като специалист - ужасно се разочаровах, проблемът на дъщеря ми персистира и до днес, постави наизуст диагноза, уж си мислех, че има някакво подобрение, но за съжаление нещата са си същите, все се надявах да минат нещата, но не, ще трябва да я водя друг да я види.

Та при д-р Ангелова - съжалявам но не се получиха нещата.
Но има голяма посещаемост при нея.

Дано се включат още мами с мнения за тази д-р Бъчварова, за която нищо не знам и не мога да бъда предубедена, защото явно нещата са спешни и моята приятелка ще ми се обади уттре сутринта да и кажа какво сте писали.

Благодаря ви още веднъж на всички за отзивчивостта.

# 6
  • Букурещ
  • Мнения: 7 827
mam4e, благодаря за линк-а сега ще погледна.
благодаря.

# 7
  • Букурещ
  • Мнения: 7 827
Vivi, горещо ми препоръчваше за дъщеря ми д-р Пешева, аз как пък още не съм отишла при нея. Крайно време е да отида.

# 8
  • Мнения: 1 220
Препорачвам проф Дурмишев, помогна на моята племенничка и на мъжа ми! Ако искаш ще ти пусна на ЛС телефона му!

# 9
  • Букурещ
  • Мнения: 7 827
Цитат на: nadq
Препорачвам проф Дурмишев, помогна на моята племенничка и на мъжа ми! Ако искаш ще ти пусна на ЛС телефона му!


да, ще съм много благодарна, ако не представлява трудност само.

# 10
  • Бургас
  • Мнения: 2 449
Още нещо да кажа - кожните проблеми са доста упорити, трудно се поддават на диагностициране и затова може би е добре твоята близка да се консултира с 2ма специалисти. Много е трудно да препоръчаш лекар - почти за всеки има отзиви и в двете крайности Confused

# 11
  • Букурещ
  • Мнения: 7 827
Цитат на: mam4e
Още нещо да кажа - кожните проблеми са доста упорити, трудно се поддават на диагностициране и затова може би е добре твоята близка да се консултира с 2ма специалисти. Много е трудно да препоръчаш лекар - почти за всеки има отзиви и в двете крайности Confused



о-о-о разбира се, абсолютно съм съгласна.

Днес като ми се обади беше ужасно притеснена, до оня ден само бебето имало обрив, сега и каката.

много странна история.

# 12
  • Мнения: 654
Цитат на: Liorena
Току що ми се обади страшно близка моя приятелка, която роди второ детенце- момченце на 8 март тази година, има и момиченце на 3 години и тя няма Интернет вкъщи, а знае, че аз бих могла да и помогна с някаква информация.

Та така много ви моля, горещо, който може да пише, аз ще и обадя да и предам:

Спешно се нуждае моята приятелка от добър дерматолог.

Сега да кажа аз само , и после очаквам от вас мнения:

Казали са и д-р Мустаков, НО преди тук четох доста лоши отзиви за него.

От докторите Тонкин лично съм си изпатила - там тя няма да отиде.

Д-р Капнилов лично съм ходила при него по мои проблеми (знам , че и Lydia ходи при него), знам, че е голямо светило, но вече е доста възрастен, лично на мен не ми помогна много.

От МЦ"Вита" са и препочъвали д-р Бъчварова.
За нея нищо не знам.

Някой чувал ли е за нея? Отзиви като специалист?

Двете деца сега имат някаква алергия, малкия май от раждането още, а каката сега нещо се е обринала, но май не е шарка.

Тя моли за мнения, или за някой от кого вие сте доволни.

Адреси или телефони,

и за тази д-р Бъчварова, ако някой е чувал нещо..

Много ви благодаря от нейното име

Права си за Капнилов,макар и голямо име вече е доста възрастен и недочува(това е единственото,което не ми хареса-през цялото време на прегледа си мислех,че не чува какво му приказвам и питам).
Другият лекар при когото ходиме също е много добър специалист.Ето ти координатите му:
Д-р Димитър Радовенски
кв."Дианабад"
ул."Никола Габровски" 20
15. ДКЦ, етаж 2, кабинет 10
тел: 983 43 04
мобилен: 098 604 309

Приема и с талони, но е добре да се запише час или да се обадиш по телефона, защото иам почти винаги много хора.
Успех!

# 13
  • София
  • Мнения: 3 630
За кой Мустаков си чула недобри отзиви, за стария или младия. Стария почина преди повече от година. Аз съм водила сина ми при младия д-р Мустаков и съм много доволна. Доколкото знам той е алерголог, а не дерматолог (ако изобщо има някаква разлика). Чула съм само добри работи за него. Освен това на нас ни помогна. Внимателен е. Интересува се от историята на болестта и прегледът при него е не по-малко от 1 час.

# 14
  • Мнения: 18 542
Мустаков е много добър - личен опит, но той е алерголог-педиатър, а не дерматолог.

Общи условия

Активация на акаунт