положителен тест - на видеозон не се вижда нищо

  • 8 340
  • 62
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 372
Не се притеснявай,изчакай седмица и иди пак на лекар.
Peace

# 16
  • Мнения: 1 354
И според мен,изчакай още една седмица и тогава отиди на видеозон или  пък  още утре  си направи кръвен тест  Peace
УСПЕХ!

# 17
  • Мнения: 568
Ако си била с късна овулация, нищо чудно, че все още нищо не се вижда. След седмица отиди пак! Или ако не ти се чака - кръвен тест... , както са ти казали момичетата...

# 18
  • Мнения: 651
На мене плоден сак ми видяха в 6 г.с., а вече тупащо сърце  Two Hearts чак в 9 г.с.
Знам как се чувстваш аз бях супер неадекватна.Изчакай малко колкото и да е мъчително.
Успех   bouquet

# 19
  • Мнения: 79
Аз отидох на лекар на 4-тия ден от закъснението,тогава само се видя струпване на клетки
и лекарят ми каза да отида пак след седмица,тогава вече се видя плодния сак

# 20
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 342
Рано е да се види на ехограф. Аз отидох доста по-късно и пак се видя просто плоден сак.

П.П. Виж ми подписа под линийките.

# 21
  • Мнения: 3 294
Възможно е да не се вижда нищо , може да е рано още или да си била с късна овулация , другата семдица пак на преглед . А за твое успокоение може да пуснеш кръвен тест днес и след 48 часа за да видиш ЧХГ как расте , ако се е удвоило значи бременността се развива нормално . Но ако пускаш кръвен го направи в една и съща лаборатория  Peace

# 22
  • Мнения: 636
При мен на 1 ден закъснение с вагинален ехограф се видя много ясно, че има бременност. Коремният не изобразява така добре. С какъв те гледаха?

# 23
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 003
И моят бебок не го видяха на първия  ехографски преглед.Пусках кръвни изследвания и според тях всичко беше ОК.Както са те посъветвали и другите мами ако искаш си пусни такъв и ти пожелавам успех!

# 24
  • Мнения: 159
Нма място за притеснение. При мен беше същото, знаех кога съм забременяла, след 7 дни си направих теста и беше положителен, но на ехограф се видя едва след 20-тия ден и то вагинално. Така че ма време, всичко ще бъде наред. Успех.

# 25
  • Мнения: 79
И на мен ми се иска да те успокоя, защото притесненията и нервите не са ти от полза - какво можеш да промениш като се притесняваш? Вместо да си губиш силите в притеснения, вземи и попрочети кога и какви изследвания е най-добре да се правят - така ще си по-информирана и ще ти хрумват по-малко въпроси, които те притесняват с това, че не можеш сама да си отговориш.

# 26
  • Мнения: 2 110
И аз ще те успокоя ,че е рано !

# 27
  • Мнения: 764
Днес трети тест показа положителен резултат. От снощи чета за кръвните тестове - утре ще си направя, че днес се оказа натопорчено от рано в работата. Задължително ли е да се направи на гладно, както нормалните кръвни изследвания или ЧХГ не се влияе?
Благодаря отново за успокоението.   bouquet

# 28
  • Мнения: 636
Не се влияе  Grinning

# 29
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 318
И според трябва да изчакаш още седмица.
Аз бях с късна овулация вагинален също нищо не хвана в началото.
Успех!

Общи условия

Активация на акаунт