Много се изплаших:(

  • 2 733
  • 30
  •   3
Отговори
# 15
  • Неизживени спомени
  • Мнения: 488
Мила на мен ми се случи същото,но бях почти в 4 месец.Много се изплаших,но само това беше.Успокой се  bouquet

# 16
  • Мнения: 6 713
Както са ти казали и другите, няма начин да е станало нещо на бебчо. Спри да се притесняваш - това е най-доброто за него сега. Peace

# 17
  • Мнения: 246
Не се  притеснявай, всичко ще е наред  bouquet

# 18
  • Sofia
  • Мнения: 2 481
Не се притеснявай за бебчо! Минало е вече! Успокой се и си мисли хубави неща, мисли си, че все пак не те е ухапало, а и детенцето ти е добре! Малкия дявол е било!
И да си се пипнала някъде - нищо няма да стане! Не вярвай на такива неща!

Лека бременност ти желая и здраво сладко бебче на финала! Hug  bouquet

# 19
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353
С първата бременност изживях какво ли не. В начлото още бях, като паднах от автобуса, към 6-ят месец някакъв доберман ми се озлоби много, в 7-ят ме ужили пчела....все готино, пък ей, на-родих здраво дете. А преди първата бременност имах още една, която приключи рано по мед. причини без да ми се е случвало нещо плашещо.

# 20
  • Мнения: 60
Бианка и една бабина девитина ама успокоява.....измий си коремчето и очите със водичка и си казвай на ум всичко лошо и страшно да отиде в канала....на мен ми помага като имам кофти преживявания.....мисли за хубаво....мама е била бременна с мен в 7-я месец когато нашето куче което е било злобно е скъсало синджира и....мама е трябвало страх нестрах да го върже говорим за каракачанка огромна и кучето се е хвърлило отгоре и.........е сега лая като куче но нищо друго ми няма.Така че слагай усмивката и лягай да почиваш

# 21
  • Мнения: 93
Здравейте,
и аз да споделя -Бях в 4-тия месец когато племенницата ми се задави с коричка препечен хляб.......
направо не желая да си спомням......посиня задуши се .......  с доста травми и кръвоизливи в очите и по лицето....надрахме и гърлото.......пълен кошмар почти ни умря в ръцете. Слава Богу успяхме да я спасим...
 Вярвате ли ми че направо тръпки ме побиват и до днес ......все още я гледам в устата когато бяга и дивее да не е с дъвка, бонбона и т.н.
 На следващия ден ходихме да си леем куршум .........Честно да ви кажа през цялото време на бременността си мислих че нещо няма да е наред заради шока който преживях.

Няма страшно всичко ще е наред.
Поне при мен нямаше проблем.

# 22
  • Мнения: 161
Бях в 7-ми месец, когато собственото ми куче ме подгони по двора.  Shocked Знам какво си изпитала, вярвай ми!  Confused И аз изживях голямстрес, а кучето ме подгони , защото ядеше кокал...който аз му дадох  Naughty и минавайки покрай него след това си е помислило явно, че ще му го взема. Е, така ми се нахвърли - познай къде е сега кучето... Mr. Green
Не мисли за това - случват се и такива неща, но едва ли на бебето ще му стане нещо.  Peace

# 23
  • Мнения: 1 354
Не се притеснявай,всичко ще е наред  Hug опитай се да не мислиш за това,а си мисли само хубави неща Peace
Желая ти лека бременност и едно прекрасно бебче на финала Hug

# 24
  • Мнения: 180
Желая ти от сърце всичко да е наред  Peace

# 25
  • Мнения: 106
Не се притеснявай,и аз преживях голям стрес,мъжа ми го взеха в болница със страшна диагноза,искаха да му отварят главата,много тежка и сложна операция-но не ми се говори.Преживях голям стрес,а не знаех даже че съм бремена.Родих здраво бебче.Не си мисли глупости.Леко раждане.

# 26
  • Мнения: 568
И аз като другите момичета искам да ти кажа да не се притесняваш толкова  Flutter Повече неприятности можеш да си докараш чрез самовнушения и притеснения, отколкото заради самата случка...

Аз лично не вярвам в такива работи, но ако теб би то успокоило, можеш да отидеш да ти леят куршум...  Peace

# 27
  • Мнения: 4 513
Хич не ти е тъпа темата и би трябвало да повдигне много въпроси, но тези, за които са предназначени въпросите надали четат тук.  Confused
И аз като другите, ще пригласям - успокой се и си почини. Когато бях бременна с големия син, постоянно някой ме стряскаше, гърмеше ми пиратки в краката и какво ли още не, слава Богу,. нищо му нямаше на човечето - роди се, за да спи.  Mr. Green Малко по-плашливичък е, стряска се от силни шумове  Confused, но това може да е от характер, а не моите уплахи.
Надявам се да не ти се случват повече такива жасии. А за псетата по улиците не знам какво да кажа. Close

# 28
  • Варна
  • Мнения: 3 953
Колкото пъти да ти кажат да не се притесняваш, няма
да е достатъчно, майките са царици на притесненията.
Инстинкти, какво да правиш. От мен една прегръдка,
за успокоение Hug

# 29
  • Мнения: 184
Бианка, може да прозвуча малко странно. Когато ходих на първо хомеопатично интервю за малкия, хомеопатът започна с въпрос дали детето е желано и дали нещо ме е впечатлило особено, или съм имала някакво по- силно преживяване през бременността. Не знам дали вярваш в хомеопатията, не искам нищо да натрапвам, но може би е добра идея да се обърнеш към хомеопат, за да обсъдите нещата. Хайде, без лоши изненади от тука нататък.  Hug

Общи условия

Активация на акаунт