Бъдещи майки АВГУСТ 2009-Тема 26!

  • 10 484
  • 291
  •   1
Отговори
# 285
  • София
  • Мнения: 358
Подуването май е свързано с кръвно и албумин, поне при мен така беше накрая и моя лекар каза, че е доста притеснително.
А кръвно и албумина са свързани с бъбреците. Бъбреците "пропускат" албумин в урината, а не трябва. Поне не и още в средата на бременността.
sunbeammm, най-добре се консултирай с лекар, пък после пробвай с Лиотона.

# 286
  • Пловдив
  • Мнения: 67
Ще се обадя тея дни на АГ-то да го питам какви изследвания да си пусна за този проблем,че и без това към края на седмицата ми каза да си пусна рутинните кръв и урина.
Лиотона ми го бяха изписали лятото като ходих пак за същия проблем,заедно със стелките.Тогава всичко си беше в норма и ми казаха да почивам повече.

A aз малко попромених буквите.За една бройка беше да пуснем по едно и също време. Party Hug
Щехме да имаме 2 темички  Laughing

Нова тема!!!

Край на темата

# 287
  • Мнения: 1 240
sunbeammm, не съм сигурна дали може да се ползва Лиотон по време на бременност. Задължително се консултирай с лекар. Аз с предишната бременност ползвах Венен гел на д-р Тайс за това. Накрая вече много ми отичаха краката.

Ето тук е новата тема:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=384289.0

# 288
  • Мнения: 132
Синът ми се казва Йоан на свекъра Иван.Йоан празнува имен ден на 7.01.Свекъра ни се сърди цял месец затова,че е Йоан,а не Иван.Четейки за произхода на имената,разбрах,че Иван произхожда от Йоан,ама как да го обясня на свекара без да се засегне  newsm78 Thinking
Даниела ще бъде на баща ми Димитър-знам,че празнуват имен ден на 17.12 /св.Даниил/

# 289
  • Мнения: 1 240
ИМА НОВА ТЕМА, ИДВАЙТЕ ТАМ!!!

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=384289.0

# 290
  • Мнения: 46
Здравей
Кофти си я свикнала-аз от бебе научих малкия да си спи в неговото легло.Вземам го при мен само,ако е болен и му е много неудобно
Бих те посъветвала да имаш повечко търпение и постепенно да я научиш на нейното легло!Иначе като родиш.....незнам какво ще правиш Wink
Знам но и растяха пред кътниците имаше температура и аз я взех да я гушкаме две, три нощи но разбрах грешката си и сега започвам първо през деня да я слагам в креватчето и от другата седмица ше пробвам вечерта дали ще спи в нейното легло

# 291

Общи условия

Активация на акаунт