МОЛЯ ЗА ПОМОЩ-Maxi Cosi Rodi XR

  • 1 924
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 23
Здравейте Simple Smile
Много моля ако някой е виждал такова столче по магазините нека ми пише-от 1 месец е ходене по мъките,защото в интернет магазините вземат директно от вносителя,а при тях няма(свързах се и с него),във Велико Търново по магазините не зареждали,защото били скъпи Shocked.Очакват да имат внос след месец най-скоро,а до тогава Мони няма в какво да се вози ooooh!Единственият ми вариант,който остана в момента е ако някъде по магазините имат останало такова столче.Моля Ви ако някоя мама има възможност да провери на удобно за нея място нека ми пише какви цветове има и цена.Благодаря на всички,които ще откликнат на молбата ми  bouquet
Моделът е: MAXI COSI RODI XR

# 1
  • Мнения: 134
Ето от тук можеш да си поръчаш

http://www.mytoys.de/catalog/show/KID/de-mt.ba.br01.42.06/

Аз поръчах Тоbi и ми го доставиха за около седмица.
А ето тук можеш да прочетеш как точно да поръчаш

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=381651.0

# 2
  • Мнения: 23
Благодаря,ако няма в БГ със сигурност ще е от тук.Дано успея да се справя,че съм един полиглот newsm53 Благодаря ти още веднъж,този букет е за теб от сърце  bouquet

# 3
  • Мнения: 23
Добре,че ми пусна и линк към съветите как да се регистрирам,че с немския съм цяло чудо ooooh!
А да те попитам колко ти излезе доставката-прочетох,че е 15,95 евро до БГ,но все пак си поръчвала и си на ясно,за такива обемисти столчета няма ли някаква разлика? Rolling EyesБлагодаря предварително  bouquet

# 4
  • Мнения: 134
В темата има кодове, с които можеш да намалиш доставката на 6 евро. Когато поръчвах столчето имаше и код за -10%, а столчето ми струваше 160 евро и така доставката ми излезе без пари  Grinning  Мисля,че поръчката може да тежи макс. 30кг. Моето столче тежеше с опаковката към 11кг, а бях поръчала и още неща, но те пристигнаха отделно.

# 5
  • Мнения: 23
Безкрайно съм ти благодарна за бързата и компетентна намеса.Утре столчето тръгва към нас! newsm44
Благодаря ти още веднъж newsm51

# 6
  • Мнения: 169
Трябвало е да провериш по Интернет магазините ,които поддържат наличности Peace

# 7
  • Мнения: 23
В нито един от тях няма,проверих във всички.Имаше само в Кикиморско царство,само черно,което не ме устрои като цвят.Поръчах си от Германия прекрасна разцветка и другата седмица си го чакам с нетърпение Simple Smile

# 8
  • Мнения: 202
Момичета, извинявам се за спама, но имам нужда от помощ относно сглобяването на столчето. Преди малко ми го доставиха от Интерлогистика (поръчах го от Германия) и сега не мога да го сглобя. Към столчето има указания как се сглобява , че даже и картинки нарисували хората, но  ooooh!. Прихващането на двете части- долна и горна- направих както е показано на картинките и трябваше да щракне , за да се прихванат двете части , но при мен това не се получава както трябва и има леко движение между двете части около 5-6 см. Според мен това не може да е така, тъй като по този начин е нестабилно. Моля Ви кажете ми какво да направя и така ли трябва да остане. Мъжът ми е в командировка до края на месеца и аз очевидно не мога да се справя сама. Сррааааам,  Embarassed Embarassed. Моля ви кажете  как да го сглобя това иначе много добро столче. ooooh! ooooh!

# 9
  • София
  • Мнения: 8 275
http://maxi-cosi.com/maxicosi/instructions.aspx?id=14 виж това филмче, мисля добре се вижда

Нашето сме го разглобявали няколко пъти няма проблем

След като се захванат 2те части на столчето и го обърнеш трябва да влязат тези страничните неща (закрепени са на частта за гърба) в долната част.
Наистина има ход столчето, но като го сложиш на седалката не мърда.
Този ход е всъщност възможността детето като заспи да можеш да промениш леко наклона на столчето.
Когато столчето е с облегнато хубаво на седалката тези неща отстрани потъват хубаво в долната част, а когато е издърпано в полегналото положение се изваждат (остават закачени в долната основа)

Последна редакция: чт, 23 апр 2009, 13:56 от Desem

# 10
  • Мнения: 202
Desem, благодаря ти.   bouquet Hug
Всъщност съм го сглобила както трябва, но свободният ход на страничните пластмасови скоби ме притесни, защото си мислех, че те трябва плътно да влязат в столчето и да щракнат като останат неподвижни двете части. Когато поставих столчето на задната седалка на автомобила, всъщност разбрах, че точно така трябва да бъде.   Whistling

Общи условия

Активация на акаунт