Фитнес треската отмина, два бебока чака КАРЛОВО-СОПОТ-ска дружина

  • 10 547
  • 307
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 844
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=359169 ето ви една минимална част от снимките понеже са над 1000 бр.и ги подбирам.

# 46
  • Мнения: 42
снимките са много хубави Grinning

# 47
  • Мнения: 3 360
 Тин,добре дошла.Хубави снимки от хубаво място-вярвам,че те е впечатли приятно града:lol:А завръщането тук е най-болезнено/за съжаление Crossing Arms/
Мира,къде се изгуби?
Веси,Светле,Петя и аз съм учител по музика/съпругът ми също/С него даже ставаме 6 LaughingТой също надниква в темата ни понякога Sunglasses

# 48
  • Карлово
  • Мнения: 328
dannabg благодаря за съвета ще опитам тази вечер докато взема овлажнител
tin_tin_ има една снимка от която не мога да си откъсна погледа  Grinning златото...ммммм красота, да си поизплакна окото малко  Simple Smile
а какви бонбони имат само...до колкото зная те са най-добри точно в тази част.
tin_tin_ разкажи малко как беше, и какво си донесе от там, какво купи на малчовците защото едва ли ти се е разминало  Simple Smile
5ja скорошно оздравяване ти желая
а и за болницата...само името им остана иначе са много зле и аз съм недоволна
Мира:) къде се изгуби мадам  Thinking
и дявол-жена фатална се изгуби някъде

# 49
  • Мнения: 2 343
Вече съм тук.
Нищо не свършихме този месец, но април пак ще пробваме.
Сега поне ще се опитам да заслабна с някое килце без да се притеснявам.
5ja, вие продължавате ли с опитите? Просто не ми говори за бърза помощ  #Cussing out. В петък през нощта трябваше да ми сложат 1 инжекция, мускулна, проста, но ми казаха, че не било тяхна работа и така от Окръжна болница до Красно село за едно боцване  Mr. Green

Тин тин, хубаво сте си прекарали  Peace

Последна редакция: пн, 30 мар 2009, 22:14 от Мира:)

# 50
  • Мнения: 844
Ами внушителен град останаха ми очите в сградите и китните паркове и градинки, а Босфора е ммммм нямам думи...... има една снимка със фитнес уреди в парка, направо  се изумих до детските площадки има фитнес уреди, докато детето играе ти си тренираш на въздух. Аз си купих само една чанта за 10 лири или 10 лева и книга с историята на Истанбул. И на децата дреболии защото определено нямаше време за пазар......... локум, баклава и чай от нар.Ходихме на ориенталска вечер имаше страхотна програма с кючекини. Там и в три часа през нощта е лудница и продават ориз с месо в едни колички като тези с пуканките при нас.Влизахме в джамия и катедрала, в българската църква "Св. Стефан" , която за съжаление е започнала да ръждясва..... екскурзовода каза че е сглобена с 5000 болта.
Най - големи емоции имаше в пазаруването и самия пазарлък ...... много се смяхме,като разберат че сме от България викат ".... ай ловю комшу" започват да черпят с локум и ядки. На Египетския пазар се пренесох в друг свят, там мирише на подправки и чай  ... ще пусна още снимки и ще видите.Кожените неща са им евтини, но аз нямах и намерение да си купувам, няма къде да се мери в Капалъ чаршия ..... размера на дънките те ги определят като ти опипат бедрото, за това се лишихме от тази "екстра" Grinning а в магазините стоката е доста по - скъпа.Още много мога да разказвам ....... Wink Ходихме в Азиатската част на Истанбул, разгледахме къщи на богаташи и на най - големия богаташ в Турция чак не запомних състоянието му. Флагчетата на снимките са предизборни материали в неделя имаха избори, все едно бяхме на парад.

Последна редакция: вт, 31 мар 2009, 12:04 от tin_tin_

# 51
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Тъй като гледам може да си спретнем едно частно училище Mr. Green

Мацки, до 4 април имам 50 безплатни снимки 10х15, няма да ги ползвам, ако някой ги иска, да свирка, иначе ще ми изгорят. Безплатни, ама на цена 4 долара с доставката.

Тин, аз няма да разглеждам сега, че бързам, но си ги аднах във фаворитите и утре с кеф ще им се насладя.

# 52
  • Мнения: 20
 Simple Smileздравейте!Аз да се похваля че малкия вече е по-добре  да не чуе Twisted Evil само.Няма вече хрипове каквито имаше но ще пие още три дни антибиотика и край.Добре че поне не ми е вдигал Т.Тин тин чудесни снимки и благородно ти завиждам за екскурзията Simple SmileПрочетох че в сряда при хубаво време ще се видим на ДНА аз знам къде е и се надявам понеже за сега само с две мамчета сме се видяли да ме спрете като дойда, тъй като там се събират и други майки с колички да не взема да объркам масите Embarassed

# 53
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Радка, аз съм там, ще ме познаеш по децата, ще съм без количка, обикновено си седя спокойно на масата и се провиквам-Мартина, не ходи там, Ангеле не пипай! hahaha Ей сега ще поровя и за някоя моя актуална снимка

# 54
  • Мнения: 0
Мики имам желание за 50 снимки, че скоро не съм изкарвала, кажи какво трябва да направя?

# 55
  • Мнения: 236
Тин,страхотно изглежда всичко!Личи си че си прекарала добре Peace

# 56
  • Мнения: 39
Благодаря на всички за пожеланията   bouquet
tin tin благородно завиждам за екскурзията ти след като разгледах снимките. Така ми се ходи някъде в чужбина на разходка, но само следя промоциите за сега  Mr. Green Времето е супер, само за тръмбоване и фитнес на открито  Joy
Привет на всички учителки  Grinning и приятна ваканция!

# 57
  • Мнения: 1 232
Ауууууууууу какви лехи какво чудо в тоя СТамбул направо съм изумена,е тези зюмбюли ако са в бг и считай,че са извадени барабар с луковиците.Стели личи си че си изкарала страхотно и си заредена за нови подвизи.И аз тази година замислям да отсвирим морето и да отидем на екскурзия ама още се позачудвам къде.

# 58
  • Мнения: 844
Миналата година наши познати  почиваха в Мармарис/ края на сезона/ 7 нощувки/ 9 дни ал инклузив за 350 лв. на човек ....... направо си заслужава.
На мен мечта ми е Венеция ...... и ще си я чакам Grinning

# 59
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
И аз тази година замислям да отсвирим морето и да отидем на екскурзия ама още се позачудвам къде.
мх, днес вашия тати друго каза по въпроса  Thinking Joy

да напомня-утре в 10:30 при хубаво време на ДНА-то среща. И да дойдете ей, че тя е за новите  мами предимно, ние старите така и така сме си всеки ден заедно Grinning

Общи условия

Активация на акаунт