Швейцария - фондю, реклета, шоколади, и дружина майки млади!

  • 48 848
  • 739
  •   1
Отговори
# 15
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
привет и от мен на всички малки и големи  Hug Heart Eyes
нещо става при мен с компа Thinking- не получавам и3вестия 3а темите, в които сьм писала...а няма навика да проверявам  Blush....ама от сега вече ще 3нам....

при нас е вече сльнце и сме почти по цял ден навьн....Gdd, честито и от мен на сестричката ти   bouquet  bouquet  bouquet
и ние си направихме среща - набьр3о днес Wink....децата правиха шоколади, а ние се набьрборихме  Grinning

хайде една 3а всички да органи3ираме, тамьн се е 3атоплило....

# 16
  • Мнения: 264
Момичета ако на 10 имам кола ще мина да видя който има време. Малко преди празниците е, но ако имате време ще се радвам да пием по кафенце.
Амейче, кажи моля те на Борели че не можах да й звънна когато беше тук защото ме беше подкарала една серия ама като дойда ще разказвам.
Поздрави на малки и големи Simple Smile)

# 17
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
ще кажа  Hug Heart Eyes

# 18
  • Швейцария
  • Мнения: 584
Вес аз съм в Мартини,но нямам информация,поне за сега какво ще има.Мога да поразпитам и да ти кажа ако желаеш Peace

# 19
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
Мария.Кар, много ще съм ти благодарна  Hug Скоро четох, че ще има около 2 седмици празници във връзка с тези санбернари, а отдавна имам желание да ги видя  Laughing.
А на снимката ти ли си, или дъщеричката ти? Страшно ми прилича на моя бивша колежка от СУ  Thinking

# 20
  • Мнения: 38
Здравейте,
аз съм доста объркана.  Трябваше да ми дойде ,ала не идва. newsm78
Вече 3 ден ,което не е характерно за мен. Не искам все още да правя тест ,ще почакам до събота ,та дано дойде. Rolling Eyes
Иначе нищо ново около нас. Чакам с нетърпение майка ми да ни гостува,и се надявах да пътуваме с нея през юни към Бг. Simple Smile
поздрави и слънчево настроение на всички.

# 21
  • Мнения: 264
Момичета днес пътувам за Швейцарско, има ли желаещи да се видим с следващите няколко дни?  Hug Hug

# 22
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
ма хайде де, не си ли дошла още....чакам да се обадиш  Hug Heart Eyes

# 23
  • Мнения: 264
Амейче, след 3 часа ми е самолета и ще се обадя сигурно утре да се разберем  Hug Hug

# 24
  • Мнения: 38
Здравейте на всички,
ще ставам мама за втори път. Simple Smile
Термина ми  е 11 декември.
Чудесни Лазаров ден,Цветница и Великден. Честит имен ден на всички празнуващи.  bouquet

# 25
# 26
  • Мнения: 264
gdd  smile3501 smile3501  ylinfant preggo Честито

# 27
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
gdd,  честита пупка  preggoи от мен  Hug Heart Eyes лека бременност и едно ? Whistling 3драво бебче на финала Grinning
 ( и се опитай да родиш на 10.12. да си имаме ден ден 3аедно  Laughing )

# 28
  • Мнения: 456
Честито gdd!  Hug
Леко бременеене и декември да се гушнете с бебчето!
Планувано ли беше? Писа че се надяваш да ти дойде... Защо?

Момичета днес пътувам за Швейцарско, има ли желаещи да се видим с следващите няколко дни?  Hug Hug

А до кога оставаш тук?
Моя мъж пътува за БГ утре а ние другата сряда. Може този weekend да си спретнем една среща за Великден (ние сме сами с Вики).

# 29
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765

A до кога оставаш тук?
Моя мъж пътува за БГ утре а ние другата сряда. Може този weekend да си спретнем една среща за Великден (ние сме сами с Вики).

днес си 3амина обратно....пихме по едно кафе сутринта 3аедно и се видяхме 3а малко, че мойте двамцата не ни оставиха на спокойствие....

Общи условия

Активация на акаунт