Швейцария - фондю, реклета, шоколади, и дружина майки млади!

  • 48 847
  • 739
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 456
е за много малко е останала тук.

май времето ще се разваля...  Confused

# 31
  • Мнения: 264
elph Вече на родна земя, другият път ще се видим, а ти като си дойдеш звънни тук да се видим.  Hug Hug
Амеи Днес говорих с сестра ти, утре ще мина да й оставя сиропчето. И дечковците си бяха много добрички просто нямахме време да се наприказваме.  Hug Hug

# 32
  • Мнения: 264
ХРИСТОС ВОСКРЕСЕ момичета.


# 33
  • Мнения: 280
Воистина Воскресе!!!

Здравейте, момичета!

Дали мога да се вмъкна във вашата тема с няколко въпроса  Rolling Eyes

Обмисляме вариант за емигриране в Швейцария. Та, искам да попитам - как стоят нещата със започване на работа? какви са изискванията? наемт ли хора така от улицата или само с предварителен договор? Изобщо какви са им изискванията на тамошните работодатели?

Благодаря ви, предварително   bouquet

# 34
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
една покана 3а всички

# 35
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765

Обмисляме вариант за емигриране в Швейцария. Та, искам да попитам - как стоят нещата със започване на работа? какви са изискванията? наемт ли хора така от улицата или само с предварителен договор? Изобщо какви са им изискванията на тамошните работодатели?

Благодаря ви, предварително   bouquet

3дравей  Hug

положението с работата хич не е лесно....не си уточнила и 3а коя сфера става вьпрос...ето тук http://www.bghelp.net/forums/forumdisplay.php?f=81 ще намериш малко повече инфо....желая ви успех, каквото и да решите  Hug

# 36
  • Мнения: 280
Amei Благодаря за линка. непременно ще го прегледам  Peace не съм посочила сфера, защото нямаме висше образование и неможем да имаме големи претенции. Като начало бихме приели да работим всичко, като започнем от най-ниското стапало и стигнем до там да живеем спокойни за утрешния ден. Мъжът ми е с строителен техникум и тук е работил в тази сфера.

# 37
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
няма 3ащо  Hug....в строителството по принцип се тьрсят добри кадри, 3ащото напоследьк много се строи....но 3апочването на работа е трудно....

# 38
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045

Amei, само регистрираните потребители в бгхелп могат да видят поканата  Peace Значи войводите, като всяка година, пак ще правят събиране.

Гдд, честито, лека бременност и едно хубаво бебче на финала!  Hug

# 39
# 40
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
не се отваря линка ли? не можах да те ра3бера newsm78....нали  сьм пуснала направо поканата  newsm78

# 41
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
Ами излизаше само надписа "една покана за всички" и нищо повече; когато ти цитирам мнението, тогава се вижда само линка, който ако го проследиш, те води до заглавната страница на бгхелп и ти иска парола. Когато се логнах в акаунта си там, вече и тук ми се появи самата покана.

# 42
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
3начи не се вижда поста ми с поканата  newsm78...или само а3 си го виждам ? ох, обьрках се  Crazy

# 43
  • Мнения: 264
Ех Амейке, защо не го пусна това с поканата малко по-рани1ко щях да сменя датата на идването, а сега ще пропусна партито.  Cry
Правилно си разбрала, само ти си го виждаш, но пък в цитата се вижда така че всичко е наред, и пак ще го пропуснааааа

# 44
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
3начи не се вижда поста ми с поканата  newsm78...или само а3 си го виждам ? ох, обьрках се  Crazy

Само ти си го виждаш, както и тези, които имат акаунт в бгхелп и са логнати там  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт